می سی سی پی coronavirus: 8 جدید مرگ 265 مورد گزارش شنبه

لدگر | No comments

دولت وزارت بهداشت در گزارش جدید هشت کشته و 265 مورد جدید شنبه, آوردن دولت در مجموع به 17,034 موارد و 811 مرگ و میر.

وجود دارد 116 شیوع شنبه با 2,017 مجموع موارد در خانه های پرستاری در وزارت امور خارجه با 419 مرگ و میر. بیش از نیمی از تمام مرگ و میر ناشی از ویروس های بنیادی بازگشت به خانه های سالمندان.

این گروه پس از یک چالش قانونی منتشر شده یک لیست از تمام تسهیلات مراقبت دراز مدت با موارد شنبه شب. این لیست شامل نام و از امکانات و چگونه بسیاری از عفونت رخ داده در کارکنان و ساکنان در هر یک.

در اینجا لیست: چه می سی سی پی خانه های پرستاری coronavirus شیوع?

مکان جدید: Coronavirus تست سایت حرکت از دولت fairgrounds به محل جدید در جکسون

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

شماره های جدید نیز نشان می دهد که Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور پیشی گرفته 1,100 موارد جمعه. آن را در حال حاضر 1,111 موارد کمترین تعداد در دولت است.

Madison County دیده است یک موج اخیر موارد است. آن را در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد در دولت با 788 مورد تأیید.

Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

در مه 30, وزارت بهداشت و درمان گزارش بالاترین روز به روز بر تعداد موارد coronavirus با 439 موارد جدید. قبلی یک روز بالا بوده و 402 مورد در مارس 22.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

برآورد 11,203 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>