می سی سی پی coronavirus: برحذر باشید از قیمت سنگ آهن در بازار

لدگر | No comments

در برخی از ایالت ها شده اند وجود دارد گزارش از چهار رول دستمال هزینه بیش از $12 و ضد عفونی کننده دست برای فروش تقریبا 80 دلار در یک بطری است.

در می سی سی پی لوی سارنوالی روز جمعه گفت از آن شروع به ارسال بس و دست برداشتن نامه مربوط ممکن است قیمت سنگ آهن در بازار اما نمی ارائه جزئیات در این زمان.

مردم باید به گرفتن عکس از هر نمونه ممکن است از قیمت ممکن درآوردن و ارسال آنها را به AG دفتر دادستان کل لین فیچ می گوید.

“ما حمایت از مصرف کننده تیم فیلدینگ تماس از شهروندان نگرانی در مورد قیمت کالاها و خدمات در طول این اورژانس و ما در حال نظارت بر آنها به صورت بالقوه نقض قانون” فیچ گفت. “دفتر دادستان کل آماده است برای حفاظت از مردم این کشور از کسانی که امکان استفاده از این شرایط است. ما اولین گام رسمی ارسال بس-و-دست برداشتن نامه به متخلف کسب و کار.”

AG سخنگوی ری کلمن گفت: مردم می توانند با ارسال تصاویر مشکوک به قیمت های متورم با یک تمبر زمان به [email protected]

در ایمیل مردم باید مطمئن شوید که شامل جایی که آنها هستند و هر گونه اطلاعات مربوطه در مورد اخیر قیمت آنها پرداخت می شود برای همان محصول و همچنین نام و شماره تلفن کلمن گفت.

Coronavirus: آنچه ما می دانیم شنبه

همچنین وکلای آمریکا مایک هرست از منطقه جنوب می سی سی پی و چاد Lamar از منطقه شمال می سی سی پی را منصوب کرد دادستان فدرال برای رسیدگی به تقلب مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

“در این زمان بحران ما تلاش های ما برای حفاظت از Mississippians در برابر کلاهبرداران و ما را به عدالت کسانی که طعمه بر شهروندان ما در این زمان نیاز” هرست گفت.

“من فکر می کنم هیچ عنوان قابل سرزنش در این مقطع حساس نسبت به استخدام این بحران به متقلبانه طعمه بر شهروندان. متخلفان برخورد خواهد شد با شدت” لامار گفت.

باراک اوباما دفاتر’ وب سایت در حال حاضر شامل یک صفحه را فشار دهید که در آن بازدید کنندگان می توانند به سرعت گزارش تقلب به اتاق و/یا به دفتر تحقیقات فدرال. Mississippians که به اعتقاد آنها ممکن است هدف یا قربانی یک ویروس مرتبط با طرح تقلب باید بازدید www.justice.gov/SDMS و www.justice.gov/NDMS و ارائه اطلاعات دقیق در مورد تجربه خود را

پس از طوفان کاترینا و ریتا وزارت دادگستری ایالات متحده متهم شده 1,439 مردم از طریق 2011 در موارد در سراسر کشور و باراک اوباما در می سی سی پی تحت پیگرد قانونی قرار حداقل 336 موارد است.

سپس سی پی دادستان کل جیم هود گفت دفتر محاکمه نزدیک به 100 نفر بیشتر تعمیر تقلب در قیمت درآوردن و کلاهبرداری است.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>