می سی سی پی coronavirus موارد افزایش به 10 یکشنبه; موارد جدید در Hinds, Copiah, Pearl River

لدگر | No comments

می سی سی پی شماره از گزارش جدید کروناویروس موارد افزایش یافته و از 6 به 10 روز یکشنبه با موارد جدید گزارش شده در Hinds, Copiah و رودخانه مروارید شهرستانهای استان است.

موارد در حال حاضر ایستاده در: Copiah County, 2; Hinds County, 2; فارست County, 3; Leflore County 1 و مروارید رودخانه .

دولت در بخش بهداشت و درمان در رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه گفت: آن آزمایشگاه بوده است “اضافه کار آخر این هفته به انجام مداوم COVID-19 تست به عنوان نمونه می رسند از بیمارستان ها و پزشکان در سراسر کشور.”

“ما خواهید بود با دست زدن به آزمون هر روز از هفته به مدت زمانی که لازم است در طول این شیوع” پست گفت.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در فیلم ضبط شده اعلام وضعیت اضطراری برای می سی سی پی در روز شنبه.

ریوز هشدار داد Mississippians برای جلوگیری از هر گونه اجتماعات بزرگ از جمله خدمات کلیسا یکشنبه و به “احتیاط” است و نه وحشت.

همسایه, لوئیزیانا, بیش از آخر هفته شاهد آن موارد بیش از دو 91, یکشنبه با دو مرگ و میر گزارش شده است. لوئیزیانا تا کنون یکی از بالاترین نرخ از عفونت سرانه در سراسر کشور.

می سی سی پی در بخش بهداشت و درمان در شب چهارشنبه گزارش داد که دولت برای اولین بار presumptive مورد رمان coronavirus. کمتر از دو روز بعد از بخش گزارش پنج بیشتر موارد.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>