می سی سی پی coronavirus: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز دستور ایالت پناهگاه در محل

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز صادر کرده است یک ایالت پناهگاه در محل سفارش ابتدا روز شنبه برای مبارزه با گسترش coronavirus یک تصمیم که آمد به می سی سی پی پیشی گرفتن از 1000 موارد و ارسال شده و بزرگترین آن یک روز افزایش از بحران آغاز شد.

“اعتقاد ما این است که ابزار مناسب در زمان مناسب برای صرفه جویی در زندگی” ریوز گفت: در یک بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس خبری. او گفت: هدف از این جهت است که “برای جلوگیری از ما سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق.”

نظم گذشته از جمعه در ساعت 5 بعد از ظهر به 20 آوریل در ساعت 8 صبح مانند بسیاری از کشورهای دیگر که صادر کرده اند از جمله مستندات آن را می گوید ساکنان باید در خانه بمانند و به جز فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی, مراقبت از کسی و یا کار برای یک تعداد محدودی از کسب و کار مجاز به باز کردن در طول بحران. فردی, هوای آزاد, ورزش نیز مجاز است.

منظور تصریح تجمع بیش از 10 نفر ممنوع, در حالی که رستوران ها و کافه ها باید ارائه drive-thru, منظقه و یا خدمات تحویل. آن را می گوید اخراج معلق هر چند مردم هنوز هم نیاز به اجاره و پرداخت وام مسکن.

“این آسان نخواهد بود برای هر کسی اما به اعتقاد ما آن است که البته حق عمل” ریوز گفت. “ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از مردم که در حال ترس و تعجب آنچه که این به این معنی برای دستمزد خود را و توانایی خود را برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. ما در اینجا برای شما و در حال کار سخت برای کمک به. می سی سی پی را نمی خواهد اجازه می دهد تا شما را به سقوط و بدون دست برای کمک به شما به عقب است.”

‘نگران کننده’ افزایش موارد در خانه های سالمندان

تصمیم به صدور حکم به نظر می رسد به گرد هم می آیند اوایل روز چهارشنبه. منابع در دفتر فرماندار گفته بود این یک سیال وضعیت هنوز هم مورد بحث در صبح است. مرکزی عامل در فرایند تصمیم گیری آنها گفته شد کاهش گسترش عفونت به جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان منابع از جمله فشرده-واحد مراقبت و هواکش با هجوم ناگهانی از بیماران در هفته های آینده.

چهار شنبه, می سی سی پی گزارش 1,073 تایید موارد coronavirus با 22 مرگ و میر. مقامات بهداشت شمارش 136 موارد جدید از شنبه, مارک بزرگترین روز افزایش از اول مثبت گزارش شد آوریل 11.

بر خلاف اکثر فرمانداران دولت ریوز مقاومت کرده بود صدور ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. او به جای آن در زمان یک رویکرد تدریجی است که هدف قرار گرفت و جدا خوشه خاص از coronavirus موارد در حالی که اجازه می دهد دولت های محلی به صدور دستورالعمل سختگیرانه تر.

می سی سی پی coronavirus: ریوز سفارشات پناهگاه در محل برای شهرستان Lauderdale

اما موضع خود را در برابر یک ایالت سفارش منتقل اواخر روز سه شنبه گفت: به عنوان اطلاعات بیشتر در آمد و به عنوان چند دولت کارشناسان بهداشت توصیه او گسترده تر منظور لازم بود به سرعت گسترش ویروس. “آنها به من گفت که ما در حال حاضر در نقطه ای در می سی سی پی چرخه که در آن اقدامات شدید ممکن است لازم باشد,” او گفت:. “امروز روزی است.”

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: در میان “نگران کننده” تحولات بود رشد از موارد در خانه های سالمندان. مقامات می گویند که چگونه بسیاری از خانه های سالمندان متاثر شده اند.

“ما در حال دیدن در این مرحله به اندازه کافی حجم از موارد که در آن شروع به نفوذ به یک بیشتر آسیب پذیر جمعیت,” او گفت:. “اگر ما فکر می کنم در مورد آنچه که هدف از یک پناهگاه در محل منظور این است که به سرعت همه چیز را به سیستم یک فرصت برای به دست آوردن ظرفیت اضافی برای مقابله با افزایش تقاضا است.”

دولت او گفت: تا به حال به اندازه کافی فشرده-تخت های مراقبت و هواکش برای مقابله با بحران تا کنون. “اما ما می دانیم بیشتر موارد می آیند. ما می دانیم که ما در حال رفتن به مرگ و میر بیشتر. ما واقعا هنوز هم در مقابل این چیز. اگر ما می توانید با استفاده از این ابزار به سرعت همه چیز را به طوری که ما می تواند روند بیماران از طریق سیستم با خیال راحت … این چیزی است که ما انجام می دهند.”

سفارش نیاز به بسیاری از کسب و کار و مناطق تفریحی به

از شنبه حداقل 35 متحده بود به خواست ساکنان خود را به ماندن در داخل. سفارشات به طور کلی نگاه مانند می سی سی پی را نیاز مردم به ماندن در خانه های خود را مگر اینکه آنها نیاز به انجام فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی به دنبال درمان های پزشکی و یا گرفتن ورزش خارج است.

می سی سی پی نیز در میان معدود کشورهایی است که بسته بودند همه غیر ضروری کسب و کار تا روز چهارشنبه باشد. ریوز نشان داد او نمی خواهید به عجله به سفارش و ترک آن محل به طور بالقوه برای بسیاری از هفته ها یا ماه گفت: این امر می تواند “غیر ممکن” به اجرای بیش از بلند مدت.

“اگر شما پیروی خواهد کرد اگر شما انجام بخشی خود را, ما, شما قادر خواهید بود سرعت گسترش,” او گفت:. “ما باید بهتر اطلاعات و امیدوارم ما را قادر به حذف این (دستور) به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان برنامه ریزی شده.”

ریوز خواست ساکنان نه به عجله به فروشگاه و ذخیره کردن مواد غذایی. او خواسته است که مردم را برای خرید در هفته آینده به 10 روز و جلوگیری از انباشت موارد خاص.

جزئیات کلیدی در جهت عبارتند از:

  • هنگامی که مردم خانه های خود را ترک برای دلیل ضروری یا ورزش آنها باید حفظ فاصله با دیگران از شش فوت و حفظ “تهاجمی بهداشت” استراتژی از جمله شستن مکرر دست ها و ضد عفونی کننده دست استفاده کنید.
  • کسب و کار تلقی غیرضروری باید متوقف عامل هر چند آنها می تواند به حفظ برخی از کارکنان برای مقاصد مانند امنیت و حفظ تجهیزات و انجام حقوق و دستمزد.
  • ساکنان ممکن است سفر به مدارس و کالج ها را انتخاب کنید تا مواد به صورت کنترل از راه دور یادگیری است.
  • مراقبت های بهداشتی عملیات مانند بیمارستان ها و درمانگاه باز خواهد ماند, اما ورزشگاه, رقص استودیو و سالن باربر مغازه ها و دیگر مراقبت های شخصی و نظافت امکانات باید دید. به عنوان مثال مردم هنوز هم می توانید رفتن به قرار ملاقات های پزشکی یا داروسازی.
  • رستوران ها و کافه ها می تواند باز بماند اما تنها ارائه drive-thru, منظقه و یا خدمات تحویل.
  • تمام تفریح در فضای باز مناطق که در آن مردم جمع آوری بسته خواهد شد از جمله زمین های بازی سواحل و دریاچه ها. مسیرهای پیاده روی را هنوز هم خواهد بود باز اجازه می دهد تا برای ورزش است.
  • افرادی که احساس ناامنی در خانه, به عنوان مثال با توجه به خشونت خانگی باید به دنبال کمک از اجرای قانون در جهت پیدا کردن جداگانه و امن جایی برای اقامت.

دابز گفت: stay-at-home سفارش بود “دفاعی” استراتژی در برابر ویروس اما مقامات بهداشتی دولت شد و در ادامه به استقرار “توهین آمیز” تکنیک های به عنوان به خوبی. کسانی که شامل استقرار نه اپیدمیولوژی تیم در سراسر کشور برای پیگیری موارد و همچنین به عنوان اضافه کردن درایو از طریق تست سایت.

“ما همچنان به این باور بیشتر در تست های ما انجام می دهند با احتمال بیشتری به ما توهین آمیز استراتژی است که در مورد به کار” ریوز گفت.

ریوز تاکید کرد بسیاری از دولت شیوع بیماری به نظر می رسد که از تجمعات مانند مجالس ترحیم و عروسی و خدمات کلیسا. این تجمعات اگر آنها شامل بیش از 10 نفر “نمی باید اتفاق می افتد,” او گفت: از جمله در یکشنبه عید پاک در مارس 12.

“برای ایمنی خودتان را برای ایمنی از شما عزیزان برای ایمنی از همه Mississippians من به شما بخواهید برای جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر حتی اگر که در عید پاک یکشنبه,” او گفت:.

MEMA: تجهیزات بیشتری در آینده

گرگ Michel, مدیر اجرایی, می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس گفت, وجود داشته است, تاخیر در گرفتن لوازم پزشکی کارگران بیمارستان ها و درمانگاه ها.

او تاکید کرد که تامین می آیند اما تقاضا در حال حاضر پیشی عرضه است.

“ما می دانیم که بسیاری از بیمارستان ها در حال عملیاتی در اورژانس ذخیره کردن … ما در واقع احتمالا چهار روز بعد از من می خواهم که می خواهم به آن شده است در گرفتن منابع در” میشل گفت: سرزنش مسائل تدارکاتی.

دولت فدرال تحویل سه محموله از لوازم به می سی سی پی, کنون, او گفت:, و دولت شده است تهاجمی در گرفتن منابع خود را.

میشل گفت: ماسک و دو بازگشایی از ضد عفونی کننده دست وارد در روز چهارشنبه. می سی سی پی در وزارت بهداشت ایجاد شده است به طور منظم حمل و نقل از منابع به امکانات مراقبت های بهداشتی هر چند آنها کوچکتر از آنچه

ریوز دریافت افزایش فشار از مراقبت های بهداشتی رهبران سیاسی

ریوز بود رو فشار در چند روز اخیر به موضوع یک ایالت به منظور کمک به “صاف منحنی” از عفونت.

وقتی پرسیده شد که اگر ریوز forestalled ایالت, سفارش مستند به دلیل سیاسی نگرانی ریوز گفت: مخالف درست بود.

“اگر من قرار بود به لحاظ سیاسی آسان تصمیم من را وارد یک سفارش از قبیل این هفته و هفته پیش. که آسان بود, تصمیم سیاسی به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم در تماس با بسیاری از مختلف رهبران سیاسی را که تصمیم” ریوز گفت. “برای من این تصمیم همواره اطلاعات محور و بر اساس توصیه های کارشناسان است.”

مدت کوتاهی پس از این پناهگاه در محل سفارش اعلام شد دو گروه کسب و کار — می سی سی پی اقتصادی شورای و می سی سی پی ساخت انجمن — صدور مشترک مطبوعاتی در حمایت از سفارش.

روز چهارشنبه, می سی سی پی آکادمی پزشکان خانواده با ارسال نامه به ریوز و دابز التماس آنها را به موضوع اقامت در خانه سفارش “بسیار شبیه ما همسایه ایالت تنسی فقط اعدام.” این گروه گفت که چنین دستوری را به معنای “کمتر عفونت و مرگ و میر کمتر.”

پزشکان همچنین درخواست دولت را در دستیابی به بیشتر تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک برای پزشکان سراسر کشور. آنها گفت: بسیاری از پزشکان را ندارند و حمایت از یک سیستم بیمارستان ارائه تجهیزات و آنها نتوانستند به پیگیری های لازم حمایت می کند. “این خطر بزرگی برای پزشکان و کارکنان و بیماران” گروه نوشت.

ریوز نیز دریافت نامه ای از یک گروه از سواحل ایالت سناتور شنبه که از او خواست تا “فورا” منظور تمام سواحل بسته برای جلوگیری از گسترش coronavirus. علاوه بر این سناتور ابراز نگرانی در مورد کمبود تجهیزات حفاظتی در بیمارستان های محلی. آنها گفته ساکنان محلی بودند “نگران از به طور پیوسته افزایش تعداد موارد مثبت” و نزدیکی خود را به عمده شیوع بیماری در لوئیزیانا.

صبح روز چهارشنبه — به عنوان اولین گزارش می سی سی پی امروز — منابع تایید ریوز دریافت یک ایمیل از LouAnn Woodward, معاونت از دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی, ابراز نگرانی در مورد در دسترس بودن در بیمارستان منابع و نیاز به یک پناهگاه در محل سفارش.

یک روز پیش ریوز به نظر می رسد قویا متعهد به شهرستان-توسط-شهرستان رویکرد تلاش برای مردن از نقاط ویروس. او دستور داد یک پناهگاه در محل در لودردیل شهرستان در شرق می سی سی پی که در آن coronavirus موارد مشخصی که مقامات سعی کنید به کنترل شیوع در یک خانه سالمندان است. و او اشاره کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که این فقط برای اولین بار از چند شهرستان و یا منطقه ای مستند سفارشات آمده است.

منابع در دفتر فرماندار گفت: صبح روز چهارشنبه آنها هنوز هم با توجه به قرار دادن چندین اضافی شهرستانهای تحت پناهگاه در محل سفارشات قبل از کل دولت است. اما این تفکر در حال تغییر بعد از ظهر به عنوان ریوز صادر ایالت مستند حکم.

مقامات گفته اند که آنها نگران هستند در مورد چند استان ها در امتداد ساحل — که در نزدیکی زیادی شیوع در نیواورلئان به عنوان به خوبی به عنوان DeSoto County, خارج ممفیس که دوم بیشتر موارد تایید شده در کشور پس از Hinds شهرستان است.

خارج از ریوز سفارش برای شهرستان Lauderdale چند تا از دولت شهرهای بزرگ در حال حاضر دستور داد ساکنان خانه بمانند. آنها عبارتند از آکسفورد و توپلو که شهردار جیسون شلتون شده است انتقاد از فرماندار چهل تکه روش. جکسون شهردار چکو Antar لومومبا نیز با صدور اقامت در خانه سفارش بعد از ظهر چهارشنبه فقط قبل از ریوز صادر شده خود را.

بالا دیگر مقامات دولتی گفت ریوز بود و تصمیم درست. مجلس فیلیپ کان گفت که او صحبت می کرد با هر دو دابز و وودوارد در روز یکشنبه است. او گفت که او از آنها خواست آنچه را که بهترین گام بعدی خواهد بود اگر آنها می تواند خود را کنار بگذارند اقتصادی و سیاسی را تحت تاثیر قرار. او گفت: هر دو تأکید یک پناهگاه در محل سفارش گام بعدی.

“بود که قانع کننده به من گفت:” کان که اضافه شده او پس از آن به نام ریوز و خواست او را به حرکت به جلو با سفارش. “ما نمی خواهید به در یک وضعیت که در آن ما انجام داده اند همه چیز ما احتمالا می تواند انجام دهد.”

“ما نیاز به توجه و حمایت از رژیم صهیونیستی است. ریوز اجرایی به منظور پناهگاه در محل تا آوریل 20,” سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann اضافه شده, در بیانیه ای. “ما نیاز به کار با هم به مراقبت از ما آسیب پذیرترین شهروندان با گوش دادن به ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و سفر به خارج از خانه ما تنها زمانی که لازم است.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>