می سی سی پی coronavirus: بالاترین یک روز در مجموع از موارد به تاریخ گزارش روز شنبه

لدگر | No comments

دولت وزارت بهداشت گزارش بالاترین روز به روز بر تعداد موارد coronavirus در شنبه دومین روز متوالی از رکورد شماره.

افزایش اخیر در موارد زیر شل شدن محدودیت و فشار برای بازگشایی تمام می سی سی پی کسب و کار این cby رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز.

گروه گزارش 439 موارد جدید, 21 بیش از روز جمعه گزارش داد. قبل از جمعه و شنبه گذشته یک روز بالا بوده و 402 مورد در مارس 22.

وجود 13 جدید مرگ و میر در سه Holmes County تنهایی. شده اند وجود دارد 15,229 موارد و 723 مرگ و میر به تاریخ.

این گروه همچنین گزارش 137 شیوع و 1,859 فتح کرد گرفته شد کل موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات در دولت با 365 مرگ و میر. بیش از نیمی از تمام مرگ و میر ناشی از ویروس های بنیادی بازگشت به خانه های سالمندان.

Lauderdale شهرستان به طور مداوم دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان. گروه گزارش 194 مورد و 40 و میر شنبه. این شهرستان با جمعیت بیش از 74,000 ساکنان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور با 61 و میر گزارش شده از COVID-19.

که خانه های پرستاری شیوع? دولت بهداشت و درمان آژانس نمی گویند

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

شماره های جدید نیز نشان می دهد که Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور است که در حال حاضر یک مورد دور از گزارش 1,000 موارد است. این شهرستان دارای بالاترین تعداد موارد در دولت است. Madison County دیده است یک موج اخیر موارد و در حال حاضر سومین شماره در دولت با 720 موارد تایید شده.

Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

جکسون, مترو, منطقه, موارد مرگ و میر

Hinds شهرستان

روزانه تعداد مرگ و میر: 0

روزانه تعداد موارد جدید: 28

مجموع مرگ و میر: 28

مجموع موارد: 999

مدیسون کانتی

روزانه تعداد مرگ و میر: 0

روزانه تعداد موارد جدید: 11

مجموع مرگ و میر: 23

مجموع موارد: 720

Rankin County

روزانه تعداد مرگ و میر: 1

روزانه تعداد موارد جدید: 22

مجموع مرگ و میر: 7

مجموع موارد: 421

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از زمان بستری شدن در بیمارستان با 520 موارد است. کسانی که در 70-79 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد مرگ و میر با 185 عنوان از جمعه.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

برآورد 9,401 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>