می سی سی پی coronavirus افزایش: 34 با 13 مورد جدید گزارش روز شنبه

لدگر | No comments

دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد 13 بیشتر موارد از رمان coronavirus در می سی سی پی روز چهارشنبه با موارد جدید در بولیوار, Coahoma, دسوتو Madison و پری شهرستانهای آوردن مجموع به 34.

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر تا کنون. گروه گفت: این آزمایش 510 مردم که از روز شنبه.

Harrison, Leflore و رودخانه مروارید شهرستان در حال حاضر چهار مورد هر یک Hinds شهرستان است که بیشتر در شش. وجود دارد همچنین گزارش های تایید نشده از مثبت آزمون در شهرستانهای ذکر شده توسط وزارت بهداشت و درمان.

صبح روز چهارشنبه علائم اولین هفته پس از اولین مورد گزارش شده در کشور در مارس 11.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

موارد توسط شهرستان:

بولیوار: 2

Coahoma: 2

Copiah: 2

دسوتو: 1

فارست: 3

Hancock: 2

هریسون: 4

Hinds: 6

جکسون: 1

Leflore: 4

مدیسون: 1

مونرو: 1

رودخانه مروارید: 4

پری: 1

مجموع: 34

می سی سی پی را به روز رسانی به شرح زیر West Virginia مقامات بهداشت در روز سه شنبه تایید است که دولت می شود. این ویروس در حال حاضر گزارش شده در هر کشور از جمله آلاسکا و هاوایی.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

دولت: می سی سی پی نمایندگان به توقف قانون گذاری جلسه بیش از coronavirus

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز میزبان فیلم Q&A مورد کوروناویروس در می سی سی پی

وجود دارد 6,519 موارد این ویروس در ایالات متحده آمریکا صبح روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. همسایه لوئیزیانا شده است در میان یکی از سخت ترین ضربه متحده توسط ویروس که در آن 196 موارد و چهار مرگ و میر گزارش شده است.

تا کنون تنسی گزارش شده 78 مورد. آلاباما گزارش 39 نفر در حالی که در آرکانزاس 22 موارد مثبت. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در این کشورها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اکثریت کسانی که قرارداد این ویروس بهتر خواهد شد. مراکز پیشگیری و کنترل بیماری می گوید: ساکنان مسن و یا کسانی که با مسائل جدی در سلامتی هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری است که هیچ واکسن.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>