می سی سی پی coronavirus: مدارس دولتی بسته تا آوریل 17

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز پنج شنبه اعلام کرد که مدارس دولتی در طول سی سی پی خواهد بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 17 با توجه به گسترش از coronavirus.

ریوز که در حال حاضر در قرنطینه پس از سفر به کشور اسپانیا اعلام کرد در یک ویدئو زنده در Facebook.

“این تصمیم را من به آرامی” ریوز گفت. “…این است که شاید سخت ترین تصمیم زندگی ام داشته ام را… من می دانم که آن را دشوار است برای می سی سی پی خانواده هنگامی که مدارس تعطیل.”

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

ریوز ” و ” امضای یک فرمان اجرایی پنج شنبه صبح که مدرسه بسته شد. آوریل 17, مدارس عمومی در می سی سی پی خواهد بسته شده اند و برای چهار هفته در آن نقطه ریوز گفت که او و مقامات آموزش و پرورش تعیین خواهد کرد که آیا به گسترش بیشتر تعطیلی مدارس.

دولت است به مرور “بی سابقه uncharted waters” ریوز گفت: اما مسئولان مدرسه در حال حاضر پیدا کردن راه های مبتکرانه برای مطمئن شوید که کودکان در ادامه به یاد بگیرند که از جمله ارائه لوازم مدرسه به خانه های کودکان و با استفاده از “آموزش از راه دور.”

“من می دانم که ما معلمان و مدیران خواهد شد تا در طول این زمان به چالش کشیدن” ریوز گفت.

پایان سال تست مورد نیاز خواهد بود آرام و ریوز گفت: او به دولت, وزارت آموزش و پرورش انعطاف پذیری بیشتر به چشم پوشیدن یا تغییر قوانین و مقررات آن در ماه های آینده. ریوز نیز روشن ساخته است که مدارس ادامه خواهد داد برای دریافت بودجه دولت و معلمان ادامه خواهد داد به پرداخت می شود با وجود تعطیلی مدارس.

“ما معلمان پرداخت حقوق سالانه خود را در زمان ما به عنوان انتظار می رود,” ریوز گفت.

مدارس سراسر کشور بسته شده اند این هفته است. چند تا به حال اعلام کرد در حال حاضر آنها بسته خواهد شد برای یک هفته دیگر فراتر از آن. دولت سرپرست کری رایت به نام برای آزمایش های دولت برای سال تحصیلی جاری لغو شود.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>