می سی سی پی coronavirus: ریوز سفارشات پناهگاه در محل برای شهرستان Lauderdale

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز اعلام کرد یک مستند از Lauderdale شهرستان در شرق می سی سی پی در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی پس از یک سنبله از coronavirus موارد در منطقه از جمله در یک خانه سالمندان است.

پناهگاه-در محل به منظور آغاز خواهد شد در 10 p. m. روز شنبه و در گذشته از طریق آوریل 14 و اجرا خواهد شد توسط دولت شهرستان و محلی اجرای قانون ریوز گفت. این اولین دولت صادر شده مستند نظم در می سی سی پی. ریوز تا کنون مقاومت خواستار ایالت مستند با وجود رشد فشار افکار عمومی برای انجام این کار.

او اشاره کرد که بیشتر در شهرستان و یا منطقه ای مستندات می آیند.

“این اولین بار است که منظور از آنچه ممکن است در چند مطلب آینده” ریوز گفت.

ساکنان هنوز هم قادر ترک خانه های خود به دلیل ضروری از جمله مواد غذایی است.

چرا Lauderdale شهرستان ؟

Lauderdale شهرستان که شامل شهرستان از نصف النهار جمعیت مورد 76,000 مردم است. از جمعه این شهرستان تا به حال 35 مورد از coronavirus با توجه به می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت.

بیشتر پرجمعیت شهرستان مانند Hinds و دسوتو را بیش از دو برابر تعداد موارد تایید شده. Pearl River County, که کمتر از ساکنان Lauderdale است که قابل مقایسه با تعداد موارد تایید شده — 30.

ریوز گفت دولت او تا به حال بارها و بارها آورده Pearl River County, در سال های اخیر بحث است. این شهرستان در حدود 55,000 مردم در نزدیکی سواحل خلیج فارس و هم مرز با ایالت لوئیزیانا که یکی از ایالات متحده برای اولین بار به دیدن هزاران نفر از موارد تایید شده.

“ما فکر می کنیم Pearl River County شروع تست در مقادیر بزرگتر خیلی زودتر” ریوز گفت و توضیح داد که تعداد موارد وجود دارد به نظر نمی رسد که خونتان.

در همین حال شده است وجود دارد “افزایش سریع” در تعدادی از موارد در لودردیل شهرستان طی 48 تا 72 ساعت دکتر گفت: پل بایرز با دولت و وزارت بهداشت.

بیشتر موارد در خانه های سالمندان

مقامات شناسایی یک خانه سالمندان در شهرستان Lauderdale با “چند” coronavirus موارد بایرز گفت. او نمی گویند که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند در خانه سالمندان و کاهش یافته است به شناسایی این مرکز با استناد به نگرانی های حریم خصوصی. او گفت: ساکنان خانه سالمندان و خانواده های آنها در حال حاضر شده است به اطلاع از وقوع.

ساکنان در خانه های پرستاری در سراسر کشور قرارداد بسته اند این بیماری که ثابت شده است به طور خاص مرگبار برای افراد مسن و افراد با سیستم ایمنی بدن. حداقل یک فرد فوت شده در Tunica شهرستان در خانه سالمندان است. روز سه شنبه یک خانه سالمندان در Smith County اعلام کرد چند تن از ساکنان آن را تشخیص داده شده است با COVID-19.

بایرز گفت که او انتظار دارد وزارت بهداشت به انتشار اطلاعات بیشتر در مورد خانه های پرستاری در حال حرکت رو به جلو است.

“باشید که,” او گفت:.

در حالی که Lauderdale شهرستان ندارد بیشترین تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در دولت اخیر سنبله باعث شده است که به اندازه کافی به نگرانی در میان مقامات آن را به تبدیل شدن به اولین تجربه دولت جدید استراتژی هدفمند مستندات.

در روز یکشنبه کنفرانس مطبوعاتی ریوز و دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: دولت در نظر گرفتن یک “توهین آمیز” استراتژی در برابر coronavirus. این طرح به مرحله تست و منزوی “خوشه” بیماری یک استراتژی کره جنوبی و سنگاپور استفاده می شود با موفقیت نسبی.

به عنوان بخشی از استراتژی ریوز گفت: دولت خواهد بود پله تا تست قابلیت های. تا کنون حدود 10,000 آزمایشات انجام شده در می سی سی پی, او گفت:. وزارت بهداشت گزارش شده کمتر از 5,000 آزمون تا کنون. ریوز گفت: دیگر تست های انجام شده توسط آزمایشگاه های خصوصی.

همانطور که از شنبه, می سی سی پی است 937 تایید موارد COVID-19 و 20 مربوط به مرگ و میر.

‘Hodgepodge رویکرد گیج کننده’

با وجود انتقاد و تماس از برخی از رهبران شهر و ساکنان برای تهاجمی تر ایالت سرکوب, ریوز و دابز هر دو تصریح کرد: روز یکشنبه که یک ایالت پناهگاه در محل و یا مستند نیست و در عین حال به نام برای. دابز به نام یک ایالت پناهگاه در محل سفارش “پایدار نیست.”

برخی از شهرستانها در سراسر کشور اجرا شده اند محدود تر سفارشات به سرعت گسترش ویروس از جمله شبانه حکومت و اجرا اجتماعی فاصله.

Tupelo شهردار Jason شلتون توپلو که دستور داده است تا شهر خود را به ساکنان پناهگاه در محل در زمان به توییتر به انتقاد فرماندار رویکرد است.

“کسب و کار در شهرستان Lauderdale به سادگی از دست دادن مشتریان به شهرستانهای اطراف و (راه) covid متوقف نمی شود, در شهرستان, خط … چیز درهم و برهم رویکرد baffling,” شلتون توییتی شنبه.

در پاسخ به صدای جیر جیر خود را در طول کنفرانس خبری ریوز گفت: “هستند کسانی که بر این باورند که دولت باید به سر می برد و اجرای همه چیز” اما او نه یکی از آنها.

“Mississippians هستند به اندازه کافی هوشمند و میهنی به اندازه کافی به پرداخت با توجه به آنچه که ما می گوییم” ریوز گفت.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>