می سی سی پی coronavirus: هیئت مدیره مدرسه را لغو بیشتر تست اجازه می دهد تا مناطق فارغ التحصیلی گریز

لدگر | No comments

 می سی سی پی, تخته, آموزش و پرورش برگزار شد ویژه به نام مجازی جلسه صبح روز پنجشنبه برای تصمیم گیری سیاست در مسائل عمومی K-12 مدرسه در حالی که آنها در حال بسته با توجه به کوروناویروس.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز موظف مدارس دولتی نزدیک تا آوریل 17.

دولت سرپرست آموزش و پرورش کری رایت و دیگر گروه می سی سی پی از مقامات آموزش و پرورش نیز در جلسه حضور داشتند.

هیئت مدیره به حالت تعلیق در چندین ایالت سیاست های آموزش و پرورش برای مدیریت تاثیر تمدید تعطیلی مدارس به علت COVID-19.

این تعلیق فقط برای دانش آموزان در 2019-20 سال تحصیلی.

دانش آموزان کلاس سوم

زمان کلاس 3 خواهد بود ارتقا به 4 درجه برای 2020-21 سال تحصیلی, اگر دانش آموز در دیدار دیگر منطقه مورد نیاز برای ارتقاء. وجود خواهد داشت بدون نیاز به کلاس سوم آزمون خواندن.

فارغ التحصیلی برای کلاس 2020

زمان سالمندان که ملاقات تمام منطقه و مورد نیاز دولت را فارغ التحصیل این مدرسه در سال است. نیاز است که دانش آموزان را در پایان دوره ارزیابی در جبر من زبان انگلیسی دوم زیست شناسی و تاریخ ایالات متحده متوقف شده است برای سالمندان به دلیل این ارزیابی را اداره نمی شود در بهار سال 2020 است. ایالت دانش آموزان ملزم به کسب حداقل 24 کارنگی واحد فارغ التحصیل.

دانش آموزان برنامه ریزی شده به دبیرستان پایان دوره ارزیابی

هر دانش آموز در کلاس های 7 تا 12 است که در حال حاضر ثبت نام در جبر و مقابله, من, زیست شناسی, زبان دوم و/یا تاریخ ایالات متحده در طول 2019-20 سال تحصیلی را نمی خواهد نیاز به استفاده و یا عبور مربوط به پایان دوره موضوع آزمون و یا دیدار با یکی از گزینه های در ازای گذراندن آزمون به ملاقات مورد نیاز فارغ التحصیلی.

دبیرستان اعتبارات

مدارس باید تعیین فرایند اعطای کارنگی واحد اعتباری برای دوره ای که ناقص هستند برای سال تحصیلی 2019-20. مدرسه محلی تخته باید قدرت را به حالت تعلیق و یا اصلاح فارغ التحصیلی خود را از سیاست های برای 2019-20 سال تحصیلی ارائه سیاست ادامه به دیدار با استانداردهای دولت است.

قبلی اقدامات

هیئت مدیره رای دادند در 19 مارس به تعلیق تمام نیاز های فدرال و ایالتی ارزیابی برای 2019-20 سال تحصیلی به دنبال چشم پوشی از وزارت آموزش ایالات متحده فدرال برای پاسخگویی به الزامات و اجازه می دهد تا مدارس به چشم پوشی نیاز از 180 روز سال تحصیلی در هر دولت قانون است. این USDE آگاهانه دولت در 20 مارس از قصد خود برای صدور رسمی تایید درخواست چشم پوشی در هفته های آینده.

سیاست های محلی

محلی مدارس باید از این قدرت برای ایجاد سیاست های مربوط به درجه بندی ارتقاء حفظ و فارغ التحصیلی. پدر و مادر باید تماس خود را محلی مناطق برای جزئیات بیشتر در سیاست های خود را.

‘آن را جنون:’آنها شغل خود را از دست به کوروناویروس. در حال حاضر آنها نمی تواند فایل برای بیکاری

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>