می سی سی پی coronavirus: هواکش و سایر لوازم که به دولت رویم به نیاز به افزایش

لدگر | No comments

می سی سی پی می تواند در مواجهه با کمبود تجهیزات پزشکی مانند هواکش و تجهیزات حفاظت فردی در هفته های آینده به عنوان دولت فدرال شیفت منابع به طور معمول اختصاص داده شده برای دولت به مناطق دیگر کشور با شماره های بالاتر از coronavirus موارد است.

“کمبود وجود دارد از PPEs در سراسر کشور” دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. “هر کس می خواهد آنها را در همان زمان. و به نظر می رسد بسیار روشن است که زمانی که فدرال شروع به گرفتن تمام PPEs و اعزام آنها به مناطق در معرض خطر طبیعی زنجیره تامین خشک شده بود.”

دابز گفت: تجهیزات پزشکی به طور معمول حمل می شود به می سی سی پی در هر ماه در حال منحرف به کشورهای دیگر با موارد بیشتری از coronavirus. مشخص نیست که چگونه بسیاری از هواکش ها در دولت و یا چگونه بسیاری از دولت این است که میله میله به دریافت ،

او گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان دریافت “لاشی مقدار” از منابع است که می تواند توزیع شده برای بیمارستان ها در سراسر کشور در هفته آینده.

“این است که ما در حال استفاده از آن بسیار بیشتر است اما این مسائل استفاده می شود که به آمده در به طور منظم است که دیگر در دسترس است.”

وی افزود: وزارت بهداشت در حال کار با FEMA و رهبران دولت به منابع بیشتر به می سی سی پی.

از جمعه, می سی سی پی گزارش شده 80 مورد — با یک مرگ — از coronavirus از مارس 11, زمانی که یک فارست شهرستان مردی که تا به حال سفر به فلوریدا آزمایش مثبت است.

نیاز به هواکش و سایر لوازم پزشکی ادامه خواهد داد به رشد به عنوان گسترش coronavirus را افزایش می دهد.

ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل برآورد 23.8 میلیون آمریکایی می تواند قرارداد COVID-19 بر اساس یک عفونت نرخ 7.4% شبیه به یک خفیف آنفولانزا در سال است. کارشناسان می گویند این عفونت احتمالا نرخ به مراتب بالاتر است.

دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی تخمین می زند که 38 میلیون آمریکایی خواهد شد و نیاز به مراقبت های پزشکی برای COVID-19 از جمله به عنوان بسیاری از 9.6 میلیون خواهد شد که باید در بیمارستان بستری شود — حدود یک سوم از آنها ممکن است نیاز به ICU-سطح مراقبت.

می سی سی پی را برای اولین بار coronavirus مرگ: Hancock County او مزمن شرایط اساسی

می سی سی پی زندانها و coronavirus: ‘یک دستور غذا برای فاجعه’

می سی سی پی است و نه به تنهایی. یک آسوشیتد پرس گزارش می گوید بیمارستان در سراسر کشور در حال نیروبخش برای امکان یورش کروناویروس مبتلا به ذات الریه و دیگر مشکلات تنفسی و می تواند در صورت کمبود بحرانی ونتیلاتورهای مکانیکی و کارکنان مراقبت های بهداشتی به آنها عمل می کنند.

جامعه از مراقبتهای پزشکی است و پیش بینی شده است که 960,000 coronavirus بیماران در ایالات متحده آمریکا ممکن است نیاز به قرار دادن بر روی هواکش در طول شیوع بیماری است.

اما این کشور تنها حدود 200000 از این ماشین آلات توسط سازمان برآورد و حدود نیمی از آنها مدل های قدیمی تر که ممکن است ایده آل برای بسیاری از بیماران بدحال. همچنین بسیاری از طرفداران در حال حاضر در حال استفاده توسط ساير بيماران مبتلا شدید و غیر بیماری های کروناویروس.

بیمارستان در حال عجله برای اجاره بیشتر هواکش از پزشکی-تجهیزات تامین کنندگان. و تولید کنندگان ramping تا تولید. اما آیا آنها می توانند به نوبه خود به اندازه کافی از ماشین آلات در زمانی که کشور در سراسر جهان در حال تقاضاهای مصرانه برای آنها هم نامشخص است.

“مسئله اصلی این است که چگونه به سرعت در حال افزایش ونتیلاتور تولید هنگامی که شما نیاز به بیش از عرضه” دکتر لوئیس کاپلان رئیس جمهور از مراقبت بحرانی در جامعه گفت:. “برای من ندارد و بسیار خوب جواب داد.”

Coronavirus تست: UMMC اعلام سایت در مرکز شهر جکسون. بیشتر ایالت تست آمدن

در اکثر موارد شدید coronavirus خسارت به بافت های سالم در ریه ها ساخت آن را سخت را برای آنها به تحویل اکسیژن به خون است. ذات الریه می تواند به توسعه همراه با شدید و بالقوه کشنده بیماری به نام سندرم زجر تنفسی حاد است که می تواند آسیب به ارگان های دیگر.

هواکش خوراک اکسیژن به ریه ها از بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی از طریق یک لوله وارد کردن گلو. ماشین آلات نیز استفاده می شود به طور معمول برای کمک به سایر بیماران بیمارستان تنفس یعنی کسانی که تحت عمل جراحی تحت بیهوشی عمومی.

“اگر هر کس در این کشور می خواهد به سفارش برخی از, است که به سرعت در حال تخلیه شده در یک ضربان قلب” کاپلان گفت.

مشکل دیگر این است که تنها وجود دارد به اندازه کافی تنفسی درمانگران متخصص پرستاران و پزشکان با نوع ایده آل مراقبت ويژه آموزش در ایالات متحده آمریکا حدود 135,000 بیماران قرار داده می شود در هواکش در هر زمان به مراقبت ويژه سازمان گفت.

به تعویق انداختن غیر اورژانس جراحی در این رویداد از یک افزایش بزرگ در coronavirus موارد می تواند کمک به آزاد کردن برخی از هواکش به عنوان به خوبی به عنوان متخصص بیهوشی و پرستار بیهوشی, برای مقابله با بحران کاپلان گفت.

یکی از عمده اجاره شرکت ما Med-تجهیز گزارش داد که ایالات متحده در بیمارستان های اجاره ای 60 درصد بیشتر هواکش مانیتور و دیگر تجهیزات بیش از چند هفته گذشته بیش از هر زمان در سال گذشته است. آن گفت: 6,500 پنکه اجاره و انتظار از 1200 بیشتر وارد ظرف چند هفته آینده در هیوستون آمریکا است.

“تیم ما در حال کار در سراسر ساعت برای ارائه به بیمار-تجهیزات آماده به طوری کادر پزشکی می تواند تمرکز بر خود را نجات بخش کار” مدیر عامل Gurmit سینگ Bhatia در بیانیه ای گفت.

این Tennessean و خبر مربوط به کمک به این داستان.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>