می سی سی پی coronavirus: آنچه کارکنان دولت نیاز به دانستن

لدگر | No comments

بسیاری از دولت 27,000 کارکنان از جمله رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز — انتظار می رود به کار از خانه این هفته بسته به نقش خود برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.

در همین حال قانونگذاران ایالتی و کارکنان هنوز برگزاری در کنگره برای جلسه حتی به عنوان برخی دیگر از قانونگذاران ایالتی بودند تعویق انداختن جلسات خود را. می سی سی پی تا به حال 12 گزارش coronavirus موارد که از صبح روز دوشنبه.

مقامات فدرال بیش از آخر هفته به خواست مردم برای جمع آوری در گروه های بیش از 50 برای متوقف کردن گسترش ویروس. قوه مقننه دارای یک ترکیب 174 سناتورها و نمایندگان که اغلب در محله های نزدیک در جلسات کمیته و در مربوطه مجلسی طبقه است.

چه برنامه ای برای کارمندان دولت ؟

ریوز است که به طور داوطلبانه quarantining همراه با خانواده اش بعد از تعطیلات اخیر به اسپانیا. او گفت: در یک آخر هفته آدرس او در صحبت با آژانس رهبران و کارگردانی آنها را به کارکنان اجازه می دهد که می توانید از خانه کار می کنند به انجام این کار.

یک ریوز سخنگوی گفت: این پیام برای آژانس های باقی مانده همان روز شنبه. ریوز برنامه ریزی برای برگزاری از طریق یک کنفرانس خبری با دیگر رهبران دولت بعد از ظهر دوشنبه.

او همچنین گفت: راننده مجوز دفاتر خواهد بود به طور موقت بسته همراه با برخی از نامشخص دیگر ادارات است که در تعامل با اعضای عمومی. برخی از آنها باز ماندن: وزارت خدمات انسانی گفت: آن شهرستان دفاتر باز خواهد ماند به مشتریان اما خواست مردم برای رسیدن به این سازمان از طریق تلفن و یا آنلاین.

“ما می دانیم که بیشتر Mississippians را تست مثبت” ریوز گفت شنبه. “این است که ماهیت این ویروس. ما همچنین می دانیم که امروز ما را از آنچه ما نیاز داریم. ما در تست های ما بودجه نیاز داریم.”

برخی از الزامات چشم پوشی دولت برای کارگران

کلی Hardwick, مدیر اجرایی, می سی سی پی پرسنل هیئت مدیره ارسال یک ایمیل به سران سازمان های دولتی ترسیم موقت تغییرات مرتبط با فرماندار وضعیت اضطراری اعلام شده است. این تغییرات به معنای تشویق کارگران به دنبال توجه پزشکی و جلوگیری از آلوده کارگران از آمدن به کار و گسترش coronavirus.

دولت به کارگران تعلق شخصی و پزشکی عمده را ترک کنند. تحت شرایط عادی کارکنان دولت شد نیاز به استفاده از تنها یک روز شخصی (هشت ساعت) قبل از فرو بردن را به پزشکی عمده را ترک کنند. که نیاز است به طور موقت چشم پوشی است.

دولت کارگران را مجاز به استفاده از مرخصی پزشکی اگر یک عضو خانواده بیمار است. به طور معمول دولت کارگران مورد نیاز برای ارائه یک پزشک توجه داشته باشید اگر آنها از دست رفته چهار یا بیشتر در روز کار می کنند. که نیاز نیز بخشیده است.

هردویکک ایمیل به یاد مقامات دولتی که آنها می تواند نیاز به کارکنان برای رفتن به صفحه اصلی و یا به کار نمی آیند و اگر آنها به نظر می رسد بیمار است. در حالی که بسیاری از کارکنان دولت در حال تشویق به telework از خانه سازمان های دولتی می تواند به پرداخت مرخصی اداری به کارکنان که قادر به کار از خانه. هردویکک گفت: سازمان های دولتی باید در تماس با می سی سی پی, وزارت بهداشت, اگر دولت کارگر به تازگی از سفر به خطر در منطقه و وزارت بهداشت ارائه می دهند ارشاد بر اینکه است که فرد باید در خانه بمانند.

هردویکک گفت: شیپور لجر که این رهنمود “مایع” و به روز رسانی های بیشتر می آیند در طول هفته.

را قانونی جلسه ادامه دهید ؟

می سی سی پی مقننه است و در ادامه به ملاقات و انتظار برای تشکیل اواخر بعد از ظهر دوشنبه حتی به عنوان مقامات فدرال توصیه می شود محدود کردن تجمعات به کمتر از 50 نفر است.

تنها قانونگذاران و دیگر ضروری به کارکنان داده می شد در کنگره تحت توصیه های بهداشتی دولتی و افسر دکتر توماس دابز. مجلس هنوز هفته ای از کار را به انجام و برنامه ریزی شده بود به پایان ممکن است 3.

“مورد بحث ما نیست تعویق انداختن (قانونی جلسه),” Hosemann روز جمعه گفت. “هدف ما در حال حاضر برای استفاده از این گام های محتاطانه که من مشخص شده و خواهد شد مشخص شده بعد از 48 ساعت یا بیشتر به ادامه به ملاقات و انجام کار مردم.”

هنوز که تغییر “می تواند تغییر به سرعت به خصوص اگر یک مورد ناشی میشود” Rep. Beckie کوری, R-بروکهیون گفت: صبح روز دوشنبه در SuperTalk رادیو.

او افزود: “من نمی تصور کنید اگر همه چیز بدتر که ما اقامت بلند مدت وجود دارد” پیشنهاد نمایندگان مجلس می تواند توافق را تغییر دهید مختلف قانونی مهلت رفتن به خانه برای چند هفته و پایان عبور از قانون و بودجه دولت بعد از آن در بهار یا تابستان است. “که نبوده است به نام, هنوز,” او گفت:.

او افزود: خزانه دولت شد مجهز به پاسخ به کوروناویروس. دولت صندوق روز بارانی بود صدر در اواخر سال گذشته در حدود 555 میلیون. “این باران,” کوری گفت. “و ما آماده هستیم.”

یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران ایالتی بود یا به طور موقت متوقف شد و نشست. بسیاری دیگر مانند می سی سی پی بود و در عین حال به تصمیم می گیرید که در این آخر هفته با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. لوئیزیانا مقننه شد به گزارش نظر به حالت تعلیق کسب و کار در روز دوشنبه بعد از ظهر. دولت که گزارش شده بیش از 100 COVID-19 موارد است.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>