می سی سی پی coronavirus: به دولت سفارش قفل کردن مردم را مجبور به ماندن در خانه ؟

لدگر | No comments

این داستان به روز خواهد شد.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز میزبانی یک Facebook live Q&A بعد از ظهر دوشنبه و بسیاری از Mississippians در حال حاضر درخواست آنچه شدید اقدامات دولت را — و چگونه به زودی.

یک پست اعلام Q&A به سرعت به دست آورد بیش از یک هزار و نظرات بسیاری از پرسیدن در مورد پتانسیل ایالت قفل کردن. سخنگوی ریوز گفت که پاسخ سوال در مورد پتانسیل قفل کردن.

یک ایالت قفل کردن و یا پناهگاه در محل منظور به نظر می رسید آخرتی فقط هفته پیش اما گسترش coronavirus به سرعت ایجاد یک واقعیت جدید برای امریکا که تا به حال بیش از 35 ، 000 مورد تأیید و 471 مرگ و میر ناشی از صبح روز دوشنبه.

حدود یک چهارم از آمریکایی ها در حال حاضر تحت یک پناهگاه در محل سفارش با توجه به اخبار سایت Axios هر چند تنها یکی از می سی سی پی همسایگان — لوئیزیانا — صادر کرده است چنین دستوری.

این دستور معاف ضروری کسب و کار به طور کلی به معنی فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و بانک ها.

ریوز در توئیتر خود نوشت صبح روز دوشنبه “ما باید بیشتر دستورات و اقدامات بسیار به زودی” هر چند معلوم بود چه کسانی که سفارشات را به دنبال دارد.

برخی از کشورها — از جمله تنسی — باید بسته ورزشگاه و محدود تمام کافه ها و رستوران ها به بایگانی اطلاعات تحویل و یا از طریق درایو تنها. می سی سی پی وزارت بهداشت ساخته شده که توصیه جمعه اما ریوز است با صدور چنین دستوری.

“بسیاری از کشورهای دیگر باید آنها را بسته است. من تمایلی به انجام این کار” ریوز گفت: در هفته گذشته. “است که یک عمل است که من را به آرامی. من نمی خواهم دولت گفتن خصوصی کسب و کار آنها چه می توانید و نمی تواند انجام دهد اما ما در حال نگاه کردن به آن.”

سناتور. جوئل کارتر R-Gulfport, توییتی در روز شنبه که او تا به حال فقط دریافت یک متن از ریوز که به گفته فرماندار “به هیچ وجه قصد خاموش کردن ساحل در این زمان. و نه هر جای دیگری.”

در ضمن یک درهم آمیخته از مقررات شده است ظاهر در سراسر کشور.

چه شهرستانها انجام شده است ؟

محدودیت در اندازه جمعیت و رستوران ها, حکومت, اقامت در خانه و سرپناه در محل سفارش شده است اعمال شده توسط شهرستانها در سراسر کشور از جمله جکسون Vicksburg آکسفورد و دیگران.

Tupelo شهردار Jason شلتون که شهر تحت اقامت در خانه سفارش گفت او احترام ریوز و می داند دست اول چقدر دشوار است برای تصمیم گیری در این زمان بحران.

“این بسیار دشوار است زیرا شما در حال تلاش برای پیدا کردن یک تعادل بین اصول مطلق جامعه ما — سرمایهداری و امنیت عمومی این آزادی که ما لذت بردن از به عنوان یک جامعه و تعادل در تمام است که با این واقعیت است که ما یک ویروس کشنده با هیچ درمان است که جارو جهان” شلتون گفت. “…به من صرفه جویی در زندگی برای اولین بار آمده است.”

این تصمیم گیری که هر انتخاب رسمی از سطح محلی به رئیس جمهور باید دست و پنجه نرم کردن با شلتون گفت. او تاکید کرد که او نه یک دکتر و یا یک حرفه ای پزشکی, اما شلتون گفت: پزشکان و متخصصان پزشکی باید به او گفت که یک پناهگاه در محل منظور این است که آنچه مورد نیاز است برای جلوگیری از ویروس.

“اگر آن را اضطراری — که — ما به همه درمان آن مانند اورژانس” شلتون گفت بعدا “آن را یک بار همه ما به اشتراک بگذارید. ما همه در این با هم.”

در اینجا چیزی است که برخی از شهرستانها در حال انجام:

  • پسکگولا تعطیل شده تمام پارک های آن که شامل شهر در ساحل;
  • آکسفورد صادر کرده stay-در-خانه جهت که معاف خاص ضروری کسب و کار;
  • ویکسبرگ قرار داده است 11 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد در محل محدود اکثر مجالس به 10 نفر یا کمتر و محدود رستوران به بایگانی اطلاعات تحویل و از طریق درایو;
  • جکسون که تجمعات محدود به 10 نفر یا کمتر و محدود رستوران به بایگانی اطلاعات تحویل و از طریق درایو;
  • کلارکسدیل شهردار گفت: 10 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد آغاز خواهد شد شنبه.

یک پناهگاه در محل سفارش موثر است ؟

CovidActNow.org یک وب سایت طراحی شده توسط داده های دانشمندان و مهندسین است که با استفاده از اطلاعات در دسترس عموم در مورد گسترش ویروس و بیمارستان آمادگی برای مدل چگونه فردی متحده می تواند تحت تاثیر قرار.

سایت پیش بینی کرد که اجتماعی فاصله به تنهایی کافی نیست برای جلوگیری از بیمارستان ها از تاخت و تاز کردن. پناهگاه در محل سفارشات ممکن است به جلوگیری از بیش از حد سایت می گوید: و همچنین خیلی بیشتر محدودیت های شدید مانند کسانی که در محل قرار داده در چین است.

برای هر دولت در این وب سایت ارائه می دهد یک “نقطه بدون بازگشت” — تاریخ در آن مداخله شدید باید برای جلوگیری از بیمارستان ها از غیرمنتظره بودن با بیماران.

بسیاری از ایالت ها از جمله نیویورک و لوئیزیانا در حال حاضر به عبور از آن تاریخ با توجه به سایت سازی.

این سایت پیش بینی می سی سی پی باید موضوع یک پناهگاه در محل سفارش برای سه ماه زمانی بین یکشنبه و دوشنبه آینده برای جلوگیری از می سی سی پی بيمارستان از غیرمنتظره بودن.

این پیش بینی سایت تساوی در اطلاعات عمومی از قیصر بنیاد خانواده در مورد تعداد تخت بیمارستان در هر دولت است. با توجه به قیصر, می سی سی پی در حدود چهار بیمارستان تخت برای هر هزار نفر است که یکی از بالاترین نرخ در کشور است.

فرماندار با استفاده از Facebook

ریوز که هنوز تحت یک self-قرنطینه پس از سفر به اسپانیا, به طور فزاینده ای تبدیل به Facebook به پست تصویری به روز رسانی در مورد ویروس ها و تعامل با Mississippians و رهبران کسب و کار. او دوشنبه Q&A می آید یک روز پس از او نوشته شده زنده تصویری که او در آن دعا و خواندن آیاتی از کتاب مقدس.

“پدر آسمانی عزیز با تشکر از شما برای دادن به ما در این روز” ریوز گفت. “… ما باید چالش های خداوند عزیز در این کشور است. ما چالش در سراسر جهان, اما ما می دانیم که شما به دنبال بیش از ما و ما می دانیم که مردم خود را در حال رفتن به مرحله و تفاوت را در این مبارزه است.”

پست جلب ستایش از بسیاری از تشکر از او را برای ایمان خود و شفقت اما دیگران خواسته بتن تر عمل است. پست خود را اعلام دوشنبه Q&A گرفتگی شد با نظرات در مورد امکان قفل کردن.

یک زن که شناسایی خودش را به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک پرسید: “آیا شما قصد سفارش یک پناهگاه در محل. بدیهی است که شما را دیده اند از طریق رسانه های اجتماعی و تلویزیون این رسانه ها که مردم می گذرد هنوز هم در گروه است.”

“لوئیزیانا قرار داده است در خانه بماند فرمان در محل. زمان برای MS به انجام همان. ما هرگز به هیچ بهتر است و بدون آن” یک زن نوشت.

“چه خواهد شد آن را برای شما به موضوع یک پناهگاه در محل می سی سی پی. مردم هستند نه پیروی از دستورالعمل های اعمال شده تا کنون پس چرا مسئله چیزی است که دولت گسترده” زن دیگری نوشت.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>