می سی سی پی coronavirus: کارگر می گوید coronavirus مرکز تماس نمی گرفتن اقدامات احتیاطی

لدگر | No comments

Brianna فلورس گفت که او مطمئن نیستید که چه در انتظار زمانی که او نشان داد تا برای اولین بار بعد از آموزش در Maximus مرکز تماس در هتیزبرگ را کلورلیف بازار. یک چیز او تعداد در شد روش های مناسب برای جلوگیری از coronavirus.

پس از همه, او بود که آموزش دیده را به تماس از طرف CDC از شهروندان که به سوالات در مورد ویروس.

اما او گفت: در 23 مارس او شلوغ بود به یک خط دیگر کارآموزان خواسته خود را نشان دهند شناسایی و آموزش کارت. سپس او جمع را به یک اتاق بزرگ با حدود 70 نفر دیگر و دستور به نشستن بر روی صندلی قرار داده شده و نزدیک به هم.

“چه خبر است؟” فلورس گفت: او فکر می کردم. “ما در حال کار برای CDC و هیچ احتیاطی در همه در جای خود قرار داده.

“برای اولین بار دو روز بسیاری از سوالات ما بودند چه شما بچه ها انجام می دهند برای محافظت از ما؟’ ‘وجود ندارد هر احتیاطی در محل مجموعه?’

“آنها می گویند ‘ماکسیموس نگران سلامت خود و رفاه’.”

سپس کارآموزان قرار داده شد و به اطاقک های اجتماعی فاصله, او گفت:.

در مارس 29 — پس از حدود یک هفته در مرکز فلرس کردم یک ایمیل از منابع انسانی است.

“(می گفت) من تا به حال شده است در معرض COVID-19 در سه روز اول از گرایش” او گفت:.

لیزا مایل معاون ارشد رئیس جمهور برای شرکت ارتباطات و روابط سرمایه گذار گفت: در بیانیه ای که ماکسیموس (Maximus) همیشه سلامت کارکنان در ذهن است.

“ماکسیموس (Maximus) مشغول به کار مجدانه در تمام مکان های ما از جمله مراکز تماس برای اطمینان از سلامت و ایمنی تمام کارکنان در طول این بحران” او گفت:. “ما در حال گذار به عنوان بسیاری از کارکنان که ممکن است به راه دور.

“همانطور که از 17 آوریل حدود 28 درصد از کارکنان باقی می ماند در سایت ما در هتیزبرگ محل. این تعداد کاهش خواهد یافت و به 17 درصد تا پایان هفته آینده (جمعه).”

فلورس گفته شد به خود قرنطینه به مدت 14 روز و تاسیسات تمیز بودن. او هرگز نشان داد هر گونه علائم کروناویروس.

پس از 14 روز فلرس منتخب به کار از خانه. اما او تا به حال به خود هدست و خدمات اینترنت به انجام این کار.

مایلز گفت: این شرکت در تلاش است برای دریافت تجهیزات بیشتر برای کارکنان خود را که مایل به کار در خانه.

“این شرکت شده است در انتظار تحویل تجهیزات برای چند هفته اما ورودی موجودی است بسیار آهسته” مایلز گفت.

ایالت های جنوبی: تا حد زیادی آن را به تنهایی در بازگشایی گیری

نظرسنجی: نشان می دهد نگرانی احساسات بر پاسخ دولت به کروناویروس

او همچنین تعیین یک جدول زمانی از چه Maximus در پاسخ به اخبار یکی از کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“مارس 29 – Maximus است مطلع می شود که یک سرپرست در هتیزبرگ دارای آزمایش مثبت برای coronavirus” مایلز گفت. “سایت بلافاصله بسته شده و آلودگی از سایت انجام می شود.

“آن دسته از کارکنان که ممکن است در معرض coronavirus اطلاع داده شد توصیه به قرنطینه برای 14 روز و ممنوع از آمدن به تماس با مرکز — که در طی آن زمان آنها پرداخت کامل اداری را ترک کنند.”

مایلز گفت: این شرکت تا به حال شده است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی قبل از کارمند پایین آمد با کروناویروس از جمله در مارس 18 ارسال یک شرکت گسترده ایمیل مشاوره کارکنان بسیار جدی است و از COVID-19 را با توصیه هایی از CDC در مورد چگونگی امن باقی می ماند.

آوریل 25, Maximus’ مدیر اجرایی بروس Caswell موظف به تمام مدیران پروژه که در هر محل باید به رعایت دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل صرف نظر از محلی دستورالعمل های نیمه شب.

کارگران در Maximus مراکز تماس در حال سازماندهی برای تبدیل شدن به بخشی از اتحادیه ارتباطات کارگران در آمریکا است. Maximus در مورد استخدام 10,000 کارگران در 11 مراکز تماس در نه متحده است.

کارگران آن نوشته شده است نامه ای به Caswell خواستار تصویری نشست و اجازه می دهد تماس با مرکز کارگران گزینه مصرف اضطراری پرداخت را ترک کنند در حالی که خود را تحت پوشش بیمه اگر آنها از خانه کار می کند.

آنها بر این باورند که ترک باید تمدید شود به هر کسی که تشخیص داده شده است یا در معرض coronavirus هر کسی که می تواند در معرض خطر اگر آنها آن را قرارداد و یا که نیاز به مرخصی برای مراقبت از یک وابسته است.

قبل از رفتن به آموزش در Maximus, Flores شده بود تقاضا برای کار دیگری. اما تمدید زمینه بررسی و coronavirus وضعیت تاخیر ممکن است پذیرش.

او مبارزه داخلی با خودش در مورد بازگشت به ماکسیموس (Maximus) پس از 14 روز در قرنطینه. اما او گفت که او می دانست که کار از خانه او احتمالا خواهد بود ایمن از محل آلودگی.

“شرکت نمی مراقبت در مورد شما” فلورس گفت. “من نمی دانم اگر من نیاز به پول یا من نیاز من ایمنی.

“کار در اینجا (در صفحه اصلی), آنها در حال رفتن به لمس..

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>