می سی سی پی می تواند ممنوعیت سقط جنین بر اساس نژاد و جنسیت و ژنتیک

لدگر | No comments

می سی سی پی خواهد ممنوعیت سقط جنین بر اساس نژاد و جنسیت و یا ژنتیکی ناهنجاری های جنین تحت یک لایحه که پیشرفته روز شنبه در حزب جمهوری خواه به رهبری دولت مجلس سنا.

این لایحه است که انتظار می رود به زودی به کالیفرنیا ، تیت ریوز که نفع بیشتر محدودیت سقط جنین در یک دولت است که در حال حاضر برخی از دقیقترین قوانین در آمریکا

کشورهای دیگر شده اند شکایت بیش از قوانین مشابه و مخالفان سوال که آیا می سی سی پی دعوت از یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه حتی به عنوان دولت این است که هنوز هم در دفاع از خود در پرونده های حقوقی بیش از گذشته از محدودیت.

“وجود دارد برخی از دعوا که فقط ارزش مبارزه” جمهوریخواه ایالت Jenifer Branning فیلادلفیا گفت.

این لایحه را به هواداران گفت: این امر جلوگیری از سقط جنین به سندرم داون و یا شرایط دیگر. مخالفان گفت: این امر با دخالت خصوصی تصمیم گیری پزشکی.

با علاوه بر این از محافظه کار قاضیان دادگاه عالی ایالات متحده در سال های اخیر چندین ایالت را تصویب کرده اند محدودیت های سقط جنین. برخی از قوانین با هدف ترغیب دادگاه چالش ها به دنبال سرنگونی Roe v. Wade مهم 1973 حکم دادگاه عالی که قانونی کردن سقط جنین در سراسر کشور.

در بحث چهارشنبه در می سی سی پی جمهوریخواه ایالت جوی Fillingane از Sumrall گفت: این طرح را جلوگیری از مسابقه مبتنی بر تبعیض قبل از تولد.

Fillingane که سفید است, ذکر شده در اواخر فعال حقوق مدنی فنی لو آهوجا یک آمریکایی آفریقایی تبار بود که یک رهبر می سی سی پی آزادی حزب دموکرات در 1960s. آهوجا تحت عمل جراحی قرار گرفت در سال 1961 به یک تومور از رحم او برداشته شد. بدون اجازه سفید پزشک انجام هیسترکتومی در آهوجا.

“این یک وضعیت که harkens بازگشت به گذشته تاریک,” Fillingane گفت.

دموکراتیک بهداشت ، جرثقیل سیمونز از گرینویل مخالف این لایحه به دنبال یک اصلاح است که گفت: “باروری یک زن تصمیم گیری باید توسط زن و خانواده و پزشک او را و او خداوند است.” سناتورها را رد کرد که در رای سقوط کرد که عمدتا در امتداد خط حزب.

این لایحه تنظیم یک حکم زندان تا 10 سال برای هر پزشک یا مراقبت های بهداشتی دیگر کارگر که آگاهانه نقض ممنوعیت. این لایحه را مشخص می کند که زن گرفتن سقط جنین نخواهد بود و این ممنوعیت نمی شود اگر زن در برابر یک اورژانس پزشکی به دلیل بارداری است.

خواه به رهبری خانه گذشت یک نسخه از این لایحه در اوایل این سال است. باید آن را قبول یک تغییر کوچک سنا ساخته شده قبل از این لایحه می رود فرماندار.

نه متحده ممنوعیت سقط جنین به دلیل جنسیت جنین, دو ممنوعیت را به دلیل نژاد و دو ممنوعیت آن به دلیل ژنتیکی ناهنجاری با توجه به Guttmacher موسسه یک گروه تحقیقاتی است که پشتیبانی از سقط جنین. میسوری تنها دولت است که ممنوع اعلام کرده است ، کنتاکی ممنوعیت در تمام سه دلیل بوده است را در خود نگه دارد با حکم دادگاه.

می سی سی پی به مدت طولانی مورد نیاز 24 ساعت مدت زمان انتظار برای سقط جنین. افراد زیر سن قانونی نیز باید برای به دست آوردن اجازه از پدر و مادر خود را و یا یک قاضی.

بیشتر: دادگاه تجدید نظر نگه می دارد بلوک در می سی سی پی 6 هفته سقط بان

در سال 2018 می سی سی پی تلاش برای تصویب یک قانون است که ممنوعیت ترین سقط جنین در 15 هفته. دولت تنها کلینیک سقط جنین شکایت کرد به زودی پس از یک لایحه امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت یک جمهوری خواه است. یک منطقه فدرال قاضی مسدود قانون از مصرف اثر. همان قاضی صادر گسترده تر حاکم بعد گفت: 15-هفته ممنوعیت خلاف قانون اساسی است چرا که این امر منع سقط جنین قبل از زنده ماندن این نقطه که در آن یک جنین می تواند زنده ماندن در خارج از ، یک دادگاه تجدید نظر فدرال موافقت با منطقه قاضی حاکم و مقامات دولتی خواسته اند دیوان عالی ایالات متحده در نظر گرفتن این مورد.

حتی به عنوان مبارزه قانونی ادامه داد: در طول 15 هفته, ممنوعیت, می سی سی پی قانونگذاران تصویب یک لایحه در سال گذشته به ممنوعیت ترین سقط جنین در هنگامی که جنینی فعالیت قلبی تشخیص داده می شود که می تواند در حدود شش هفته قبل برخی از زنان می دانم که آنها باردار هستند. برایانت امضا این لایحه که می شده اند یکی از دقیقترین قوانین سقط جنین در ایالات متحده است. یک قاضی قرار داده و آن را در خود نگه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>