می سی سی پی دادگاه نمی خنثیسازی 12-حکم سال زندان برای تلفن

لدگر | No comments

یک وکیل می گوید او را از دادگاه عالی ایالات متحده برای سرنگونی 12 سال حکم زندان داده شده به یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان در می سی سی پی برای حمل تلفن همراه خود را به یک سلول زندان پس از بازداشت به اتهام بزه.

می سی سی پی در دیوان عالی کشور روز پنجشنبه گفت که آن را نمی خواهد خود تجدید نظر پیش از تصمیم به رعایت حکم ویلی نش.

قانون فقر جنوب مرکز وکیل خواهد Cruz آسوشیتدپرس گفت که درخواست تجدید نظر به این کشور دادگاه عالی این است که گام بعدی خود.

منتقدان ناودان جمله به عنوان مثال از نژادی و بی عدالتی است. وقتی می سی سی پی دیوان عالی کشور در ابتدا تایید نش جمله در ماه ژانویه در سراسر کشور همزمان میامی هرالد نویس لئونارد پیتز نوشت که نش بود “آخرین قربانی ‘just us’ سیستم که promiscuously باطل سیاه زندگی است.” پیتز خواست خوانندگان به تماس می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز و به او بگویید که به “اجازه دهید من مردم.”

در ماه ژانویه حکم Cruz ثبت یکی دیگر از درخواست تجدید نظر درخواست می سی سی پی بالا دادگاه تجدید نظر است. در رد این درخواست در پنجشنبه قضات تجدید نظر بخشی از تجزیه و تحلیل خود را در مورد قبلی تصمیم دادگاه در صدور حکم را تغییر نتیجه برای نش.

حکم نش دریافت در ماه اوت سال 2018 برای در اختیار داشتن یک تلفن همراه در زندان است طولانی تر از می سی سی پی دادگاه تحمیل خواهد بود برای درجه دوم آتش سوزی و یا مسمومیت با کسی که به قصد کشتن Cruz نوشت: در ژانویه تجدید نظر شود.

Cruz همچنین نوشت که با وجود اثبات نش جستجو برای تلفن همراه قبل از رزرو به زندان است. درخواست تجدید نظر گفت: می سی سی پی است که یکی از تنها سه کشور که در آن 12 سال حبس برای داشتن یک تلفن همراه در زندان است و حتی ممکن است تحقیقات نشان می دهد هیچ موارد از جمله یک جمله طولانی بودن داده در دو ایالت آرکانزاس و ایلینوی.

نش نیست به دنبال سرنگونی اعتقاد خود را, اما استدلال کرد که این حکم شد تا به شدت نامتناسب که آن را نقض قانون اساسی ممنوعیت بی رحمانه و غیر معمول است.

2012, می سی سی پی از قانون مجموعه محکومیت طیف وسیعی از سه تا 15 سال برای زندانیان در بر داشت با استفاده از سلاح های مرگبار تلفن های همراه و یا اجزای تلفن های همراه در زندان های دولت و زندانها.

“هر چند سخت نش حکم می افتد در داخل محدوده قانونی” عدالت جیمز ماکسول نوشت: در ماه ژانویه است.

تنها آفریقایی عدالت در می سی سی پی را نه-عضو دادگاه لسلی شاه پیوست در آراء حاکم در ژانویه اما نوشت: دادستان و قاضی دادگاه می تواند اجتناب شود مجازات نش به طور کامل.

اصلاحات گفته اند سال است که قاچاق تلفن های همراه در حال یک مشکل است. در طول شیوع خشونت که در سمت چپ پنج زندانی کشته و تعداد نامعلومی از دیگران مجروح در ژانویه زندانیان مشترک تلفن همراه, عکس ها و فیلم ها که نشان داد زندانیان خواب در طبقه شلوغ همراه و دود پر کردن یک راهرو و سلول در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>