می سی سی پی دادگاه باز هستند اما انجام کسب و کار متفاوت در میان coronavirus همه گیر

لدگر | No comments

Hinds شهرستان مدار قاضی Tomie سبز گفت: به دلیل سن 67 او در معرض خطر بالاتر با کروناویروس و هیچ کس مصون است.

اما می سی سی پی, دولت, دادگاه, سیستم باز می ماند برای کسب و کار در طول همه گیر و قضایی رهبران در حال کار برای حفظ مردم و حقوق اساسی در حالی که قضات دادگاه کارکنان و متهمان امن است.

“اگر وجود دارد یک مورد از سوء رفتار با همسران و یا یک فرد نیاز به منظور حفاظت آنها را به دسترسی به یک قاضی” دولت رئیس دیوان عالی عدالت مایک رندولف گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز ” نظم: چه پوشش داده شده توسط رژیم صهیونیستی است. ریوز coronavirus نظم و چه چیزی نیست ؟

Randolph گفت: یکی از پیام او می خواهد برای رسیدن به این است که دادگاه ها باز هستند. او گفت که او شنیده نشده هر گونه شکایت از سراسر کشور از هر کسی که نیاز به دسترسی به یک قاضی در صورت نیاز. او گفت: اگر کسی چنین مشکل آنها می توانید تماس می سی سی پی دیوان عالی کشور است.

اکثر موارد دادگاه است که می تواند به تعویق افتاد شده اند را در خود نگه دارد اما محلی و ایالتی و فدرال دادگاه در حال فعالیت است. مقامات دادگاه در حال استفاده بیشتر نهفته ویدئو کنفرانس و محدود کردن مردم در داخل دادگاه به مقابله با COVID-19.

“با تشکر از خدا برای ویدئو کنفرانس” سبز گفت: در این هفته. “زوم (نهفته) است یک راه عالی برای صحبت کردن و انجام کسب و کار.”

خزانه قاضی دبورا Gambrell از هتیزبرگ گفت: قضات در منطقه آغاز شده با استفاده از ویدئو کنفرانس در اوایل.

“این کار خوبی است که با شکایت” Gambrell گفت. “ما باید برای نگاه در ایمنی مردم است.”

در دولت دادگاه قضات باید این اختیار به تعویق انداختن محاکمه تا مارس 15 و آنها می توانند به تعویق انداختن غیر ضروری دیگر دادگاه مهم است.

موارد هنوز هم شنیده بودن در دادگاه

در زیر برخی از این موارد دادگاه به شنیدن چه در شخص و یا از طریق ویدئو کنفرانس:

 • وزارت حفاظت از کودکان خدمات اضطراری
 • موارد مربوط به حقوق اساسی
 • جسم به این معنی که فرد دستگیر آورده است قبل از یک قاضی
 • اورژانس حضانت کودک سفارشات
 • سوء استفاده و سفارشات حفاظت
 • اجباری جوانان دادگاه بازداشت جلسات برای جوانان برگزار شد در بازداشت
 • اورژانس روان-سلامت سفارشات
 • اضطراری حفاظت از افراد مسن و یا افراد آسیب پذیر
 • دادخواست به صورت موقت تسکین تاکیدی
 • مسائل مربوط به COVID-19-بهداشتی در شرایط اضطراری
 • به دست آوردن دستگیری و حکم جستجو

فرد در دادگاه محدود است به وکلای طرفین شاهدان ماموران امنیتی اعضای مطبوعات و دیگر لازم مردم به عنوان تعیین شده توسط دادگاه و قاضی است.

کسانی که ممنوع از ورود به یک محلی و یا دولت دادگاه

دستور دادگاه عالی ایالت پرسنل امنیتی ارسال شده است در تمام نقاط ورود از همه دادگاه ها در دولت برای اطمینان از هیچ کس وارد دادگاه اگر آنها:

 • در 14 روز گذشته بازدید کرده اند چین و ایران و کره جنوبی هر کشور اروپایی یا هر گونه دیگر در معرض خطر کشور شناسایی شده توسط CDC.
 • سفر در کشتی کروز
 • شده است در تماس نزدیک با کسی که شده است در هر یک از کشورهای فوق در درون قبلی 14 روز.
 • سفر کرده اند در ایالات متحده که در آن COVID-19 گسترده شده است.
 • خواسته شده است به خود قرنطینه توسط هر پزشک در بیمارستان و یا آژانس های بهداشتی.
 • تشخیص داده شده اند و یا در تماس با هر کسی که تشخیص داده شده است با COVID-19; یک تب و سرفه و یا تنگی نفس. دادگاه پرسنل می توانید صفحه نمایش برای تب از طریق استفاده از یک دیجیتال پیشانی و/یا گوش دماسنج.

Randolph نیز دستور داد که موارد مربوط به یک وکیل یا کسی که بیمار یا در معرض خطر دسته موکول شود. و افراد با دادگاه قانونی کسب و کار که بیمار مراقبت برای کسی که بیمار است و یا در یک گروه پرخطر توصیه به ماندن در خانه و درخواست تاخیر.

هیئت منصفه که بیمار مراقبت از کسی که بیمار یا در معرض خطر دسته را باید خود داوران خدمات بعدا به تعویق افتاد.

Bailiffs باید مانع از تجمع در خارج از دادگاه درب و تشویق اجتماعی فاصله داخل دادگاه.

Hinds شهرستان خزانه دادگاه به تاخیر افتاد تمام موارد از طریق آوریل 13, اما اضطراری شنیده خواهد شد در صورت لزوم.

خزانه قاضی دنیس اونز گفت: خزانه دادگاه باز است اما تنها از طریق قرار ملاقات. کسانی که به دنبال یک مورد شنیده ام قبل از خزانه قاضی باید با وکیل خود را برای اولین بار قبل از اقدام به برنامه مورد اونز گفت.

در مدیسون شهرداری, دادگاه, قاضی جان ریوز گفت: مردم می توانند خود را ادامه خواهد داد موارد اگر آنها را انتخاب کنید اما اگر آنها می خواهند به نظر می رسد در دادگاه, دادگاه کارکنان در وظیفه. او گفت: ضد عفونی کننده دست است که به آسانی در دسترس است. او گفت: بیش از 10 نفر در دادگاه اجازه و آنها باید 10 فوت از هم جدا در دادگاه.

همچنین ریوز گفت مدیسون شهرداری موارد دادگاه می تواند به کار گرفته شده از راه دور از طریق کنفرانس های تلفنی یا ویدئو کنفرانس.

دادگاه فدرال

در دادگاه فدرال همه غیر ضروری مدنی و امور کیفری شده است به تعویق افتاد تا مارس 31, اما, اولیه ظاهر arraignments بازداشت جلسات و صدور حکم ضروری و برگزار خواهد شد به عنوان مورد نیاز است. که می تواند تمدید شود بیشتر است.

.وکیل باید به اطلاع قضات يا دادگاه پرسنل اگر آنها قصد دارند به هر کسی که به دادگاه با COVID-19 عوامل خطر. یک قاضی دارای اختیار برای تعیین اینکه آیا برای رفتن به جلو با یک مورد یا به تاخیر انداختن آن است. خدمات مارشال ایالات متحده و دادگاه امنیت باید قدرت به صفحه نمایش بازدید کنندگان برای فدرال courthouses برای دیدن اگر آنها در برخواهد داشت خطر آلودگی و می تواند انکار ورود.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>