می سی سی پی دا منتشر شده در مورد فایل های کشنده تیراندازی پلیس

لدگر | No comments

کلمبوس از دست ندهید. — یک سی سی پی دادستان منطقه منتشر کرده است شواهد پرونده در مورد یک افسر سفید پوستی که به ضرب گلوله یک مرد سیاه و سفید در طول یک 2015 ترافیک متوقف شود.

Lowndes County District Attorney اسکات Colom در نامه ای به می سی سی پی, دادستان کل لین Fitch درخواست که فایل های ساخته شده در مرگ ریکی توپ بود که به ضرب گلوله توسط Columbus, افسر پلیس, دره عمیق و باریک Boykin.

Fitch در ارسال فایل ها به Colom که آپلود آنها را به وب سایت خود را روز شنبه رسانه های خبری گزارش شده است. این فایل شامل پلیس و رسوبات و بخشهایی از بدن دوربین فیلم.

Fitch در کاهش اتهام قتل نفس در برابر Boykin بیان کرد که شواهد نشان داد Boykin شات توپ در دفاع از خود. مورد کاهش یافته بود “با تعصب” در مارس 28, معنی آن را نمی توان زنده کرد.

Boykin شد با غیر نظامی خود را نامزد آلیسا استنفورد; گشت او شریک جانی حداکثر شعبه و افسر Yolanda جوان در Oct. 16, 2015, زمانی که آنها دم یک ماشین برای چند بلوک به دلیل از دست رفته tag نور است.

اعتراض: Jackson معترضان نگرانی پلیس آمریکا را محکوم AG تصمیم گیری در ریکی توپ مورد

توپ, 26, یک مسافر در وسیله نقلیه دیگر زد و پس از آن متوقف شد Boykin گفت. افسر گفت: او شلیک سلاح خود را در حالی که تعقیب توپ چون توپ به نظر می رسد به نقطه تفنگ در او. یک تفنگ دستی پیدا شد و توپ رو بدن.

توپ را به قتل موجب اعتراض در کلمبوس عمدتا سیاه و سفید شهر 23,000 در شمال شرق می سی سی پی.

Boykin اخراج شد پس از تیراندازی چند سیاست نقض از جمله فعال نیست و دوربین خود را در رویارویی و دعوت خود را پس از آن-نامزد برای سوار همراه بدون اجازه.

Colom انتقال پرونده به دفتر دادستان کل در سال 2016.

او گفت که او انتقادی از Fitch تصمیم اما “مردم سزاوار بیش از دو پاراگراف آزادی مطبوعات است.”

“همین دلیل است که من واقعا تحت فشار قرار دادند به دریافت مدارک بنابراین هر کس می داند تا آنجا که من نگران هستم که به من اجازه نمی دهد هر گونه اسرار” Colom گفت.

پس از بررسی شواهد Colom گفت وجود دارد برخی از چیزهایی که به او زده به عنوان تعجب آور از جمله این واقعیت است که توپ و Boykin قبلی بود برخورد.

او گفت که او امیدوار است منتشر شد فایل های کمک های عمومی دست آوردن مجدد اعتماد در سیستم عدالت کیفری.

“من فکر می کنم این مهم است که حقیقت بیرون می آید و وجود شفافیت” او گفت:. “در این آب و هوا که ما در وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد در سیستم عدالت کیفری. مردم باید تصمیم خود را برای خود را در مورد دلیل اخراج.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>