می سی سی پی, نمایندگی تمرکز خدمات در طول coronavirus رکود اما فروش چیدن

لدگر | No comments

در حالی که بسیاری از می سی سی پی, کسب و کار توقیف در آوریل نمایندگی خودرو ضروری تلقی می شد و باز ماند. اما با یک رکورد تعداد ساکنان دولت تشکیل پرونده برای بیکاری در میان همه گیر محلی فروش اتومبیل متوقف شده است.

در تلاش برای رسیدن به مشتریان خود نمایندگی تغییر چگونه آنها ارائه خدمات است.

خدمات سبقت فروش به مشتریان چوب و نزدیک به خانه

Gary Dodson صاحب کادیلاک از جکسون گفت: خرید و فروش کاهش یافته و در حدود 50 درصد است اما در بخش خدمات شده است به طور مداوم مشغول است.

“ما دریافتیم که وجود دارد بسیاری از مردم که واقعا نگران داشتن اتومبیل خود را به درستی نگهداری در طول این زمان” Dodson گفت.

برای کسانی که نمی خواهید برای آمدن در بخش خدمات را به مشتریان خانه را انتخاب کنید تا وسیله نقلیه خود را حتی برای یک تغییر نفت است.

“بخش خدمات ما واقعا مهم است برای بسیاری از مردم که هنوز هم نیاز به استفاده از اتومبیل های خود را برای کار” مالک شادی Dodson گفت.

تولید کاهش می یابد و به عنوان فروش قطره

با توجه به ماشین و راننده هر عمده تولید کننده خودرو شاهد کاهش فروش در این سه ماهه گذشته. فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر تعطیل تولید در ماه مارس سی ان ان گزارش شده است.

دادسون با اشاره به وقفه در ساخت و گفت: “این آمار خانه در اینجا.”

به عنوان یک نتیجه شده است وجود دارد یک بخش و تامین کننده کمبود نیز هست.

“این تولید کنندگان طرح نیست به پشت پا زدن کردن تا زمانی که ممکن است 19 و آنها فقط رفتن به در حال اجرا یک شیفت,” او گفت:. “این یک across-the-استاندارد صنعت. از یک جنبه فروش ما در حال رفتن برای دیدن ماشین جدید تولید نمی شود ramped تا ماه ژوئن یا جولای. من پیش بینی محدود فروش.

“من فکر می کنم این سرویس کسب و کار چیزی است که رفتن به ادامه به نگه داشتن کسب و کار درب باز و ارائه کسب و کار است که مردم واقعا واقعا نیاز دارید. من فکر می کنم ما دیگر دو تا سه ماه تا زمانی که ما شروع به فروش سطح شیب دار تا بر اساس طرح از تولید کنندگان.”

عملیات تغییر به عنوان کارگران محوری از فروش خدمات

داخل در کف فروش هر کس با دستکش و ماسک شادی Dodson گفت. خدمات و تکنسین در یک جداگانه خلیج و آیا پوشیدن, ماسک, اما به آنها را زمانی که آنها در تعامل با مشتریان است.

“همه بسیار آگاه و با احترام مختلف سطح آسایش و حفاظت از چرخ دنده ها که مردمی پوشیدن,” او گفت:. “هنگامی که ما بروید و انتخاب کنید تا ماشین کسی که ما آن را به عقب و ما آن را پاک در جلوی خانه.

علاوه بر این یک سیستم تصفیه هوا نصب شده در این منطقه در انتظار باقی می ماند و در 24/7.

این نمایندگی همچنین نهاد سیاست به تمیز کردن و پاکسازی بسیار استفاده می شود سطوح هر 45 دقیقه. در شب یک شرکت تمیز کردن در می آید و با استفاده از مواد شیمیایی استفاده می شود که در طول روز و اسپری ضد عفونی بیمارستان درجه شادی Dodson گفت.

کوچکتر شده و همچنین به عنوان نمایندگی در حال حاضر تنها در خدمت به صورت جداگانه پیچیده مواد غذایی به انتظار مشتریان است.

نمایندگی حفظ تمام کارکنان آن اما در منافع ایمنی نقل مکان کرد و تیم فروش به یک تقسیم برنامه.

“ما از دست دادن نیست هر کسی اما ما قطعا تغییر ساعت پس از مقدار مردم ما تا به حال در اینجا محدود بود” Gary Dodson گفت.

برخی از نمایندگی ارائه خدمات از راه دور برای افزایش فروش

در Wilson برتر هیوندای مدیر کل لورن ویلسون گفت: آنها در حال گرفتن اقدامات احتیاطی و همچنین تمیز کردن بالا لمسی مناطق مانند درب و دستگیره درب. کارکنان لازم نیست به پوشیدن ماسک, اما برخی از آنها انتخاب کنیم. سرویس قرار ملاقات برنامه ریزی شده اجازه می دهد تا حداقل تعدادی از مردم در این منطقه در یک زمان و وانت نیز موجود است.

آنها ارائه از راه دور تست درایو و کنترل از راه دور خرید معمولی از خارج از شهر خریداران. اما در میان همه گیر بسیاری از مردم محلی در حال انتخاب این گزینه و همچنین ویلسون گفت:.

فروش را برداشت تا بازگشت او گفت: به عنوان تولید کننده ارائه به ندرت دیده می شود و فروش ارائه می دهد. با 150 تا 200 وسایل نقلیه زیادی در هر زمان ویلسون گفت آنها دیده نمی شود تاخیر در موجودی.

اقتصاد: Coronavirus ایجاد بازار خریدار برای صفحه اصلی و فروش خودرو

“ما تو را دیدم کمی کاهش در ماه گذشته اما در این ماه برداشت حق بازگشت تا کسب و کار به طور معمول” او گفت:. “مردم شروع به ترک خانه خود.”

برخی از تولید کنندگان در حال حاضر ارائه 0% APR تا 84 ماه با پرداخت معوق بین 90 تا 120 روز است.

“افرادی که در بازار است که در حال انجام پژوهش, آن را قطعا تحت تأثیر آنها را به تصمیم گیری” ویلسون گفت:.

کسانی که نمی آیند در این فروشگاه هر چند هنوز هم احتیاط.

“اکثر مردم با پوشیدن ماسک هر زمان که آنها می آیند به نمایندگی” او گفت:. “من متوجه شده ام که برخی از مردم نمی خواهد تکان دادن دست خود را. اگر شما به لرزش دست خود را فقط از عادت آنها نمی خواهد آن را انجام دهد.”

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

چه انتظار

  • تولید متوقف شد, تولید در میان همه گیر و به عنوان یک نتیجه ممکن است موجودی محدود در وسایل نقلیه جدید.
  • بسیاری از تولید کنندگان در حال ارائه ویژه تامین مالی و نمایندگی در حال عبور از کسانی که به مصرف کنندگان است. شما ممکن است قادر به خرید یک خودرو با نرخ بهره پایین و معوق پرداخت.
  • نمایندگی می تواند به شما آمده است. از سرویس تماس از خرید نمایندگی در حال ارائه خدمات انعطاف پذیر و گزینه های خرید. اگر شما برای یک سرویس و یا جزئیات مطمئن شوید که شما تماس های آینده به عنوان قرار ملاقات در حال مبهوت.
  • در حالی که می سی سی پی ندارد ایالت دستور نیاز مراجعان به پوشیدن یک ماسک و دستکش و برخی از نمایندگی آنها را در دسترس در ورود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>