می سی سی پی اعلام وضعیت اضطراری در بیش از coronavirus به عنوان لوئیزیانا ضربه

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه یک حرکت او گفت را تسریع می سی سی پی پاسخ به گسترش کروناویروس جدید به عنوان همسایه لوئیزیانا دیدم زیادی سنبله در موارد.

ریوز که فقط جمعه از یک سفر خانوادگی به اسپانیا که در آن وجود داشته است بیش از 6000 موارد و 191 مورد مرگ و میر گفت: او قصد دارد برای کار از خانه برای 14 روز “از فراوانی از احتیاط” و “یک مثال از احتیاط” به دیگر Mississippians. او گفت: نه او و نه خانواده اش هر گونه علائم.

“با در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای محدود کردن جامعه گسترش, من اعلام وضعیت اضطراری برای استقرار منابع لازم برای محافظت از بهداشت عمومی و مراقبت از تمام Mississippians,” ریوز گفت: در یک آدرس ویدیویی. “ما در حال گرفتن هر گونه شانس.

“این است که ما در آخرین مرحله برای پاسخ به COVID-19 و آن را نمی خواهد آخرین. ما ادامه خواهد داد هماهنگی پاسخ ما تلاش و اولویت دادن به بهداشت و رفاه برای همه کسانی که تماس می سی سی پی ،

ریوز شده است از نزدیک نظارت بر وضعیت و همکاری نزدیک با دکتر توماس Dobbs, دولت, افسر بهداشت با, وزارت بهداشت و, می سی سی پی مدیریت اضطراری مدیر آژانس گرگ میشل. اعلامیه را قادر می سازد MSDH و MEMA به سطح شیب دار تا هماهنگی میان همه دولت ها و سازمان های محلی و فعال کردن آنها را به سرعت پیگیری و هماهنگی در تمام سطوح دولت در می سی سی پی.

فعلی اعداد از MSDH منعکس می سی سی پی در حال حاضر دارای شش presumptive موارد coronavirus با سه مورد شامل بیش از 65 زنان که در بیمارستان بستری هستند. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد بیش از 2500 مورد در سراسر کشور با 51 مرگ و میر. به خانه نزدیک تر لوئیزیانا 69 موارد تنسی 26 و آلاباما شش.

لوئیزیانا یکی از مهمترین آلوده متحده سرانه دولتی جان ادم ادواردز گفت: شنبه پس از گزارش موارد تا به حال تقریبا دو برابر بیش از پنج شنبه شب.

شیپور لجر است ارائه این داستان به صورت رایگان برای اطمینان از تمام خوانندگان دسترسی به اطلاعات مهم است. لطفا برای حمایت از ما روزنامه نگاری با اشتراک.

“من مصرانه از همه Mississippians به استفاده از احتیاط” ریوز گفت. “این یک زمان به وحشت ما اقدام به آرامی و به طور پیوسته.

“در این دولت ما آماده شد. ما یک بیماری همه گیر طرح است که به دنبال نامه. ما باید فوق العاده ای از کارشناسان که عملیاتی در راه است که حفاظت از بهداشت عمومی و صرفه جویی در زندگی می کند. ما در حال گوش دادن به آن دسته از کارشناسان و زیر سرب خود را در هر مرحله از راه است.”

ریوز خواست Mississippians به “قرار ما تفاوت را کنار گذاشته و به عنوان یک عمل .. احتیاط استفاده کنید.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>