می سی سی پی دموکراتیک اولیه: جو بایدن شکست برنی ساندرز

لدگر | No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را شکست داد ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز سه شنبه شب در می سی سی پی مقدماتی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری و با توجه به غیر رسمی نتایج انتخابات.

با بسیاری از می سی سی پی را شمارش آراء بایدن بود که منجر با حدود 80 درصد آرا.

آسوشیتد پرس به نام مسابقه در 7 p. m. فقط به عنوان نظرسنجی بسته شده است. غیر رسمی نتایج نشان داد ساندرز دریافت حدود 15 درصد از رای حیاتی آستانه است که تعیین اینکه آیا او می شود هر متعهد نمایندگان از می سی سی پی.

پس از یک شروع کند در نامزدی روند بایدن را تجدید حیات ادامه داد: در سراسر کشور سه شنبه شب. او همچنین برنده مقدماتی در ایالت میسوری و نماینده غنی میشیگان.

وقت جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمل می سی سی پی را نامزدی در سوال سه شنبه شب. ابتدایی خود را نیز نامیده می شد در مدت کوتاهی پس از نظرسنجی بسته شده و او حامل بیش از 98 درصد مردم ایران با رای برابر کمتر شناخته شده challegers در اوایل گرداند.

نتایج: می سی سی پی اولیه انتخابات: به دنبال زندگی می کنند که نتایج آمده در

بایدن انجام داده است به خوبی در ایالت های جنوبی با بزرگ آفریقایی تأثر مانند کارولینای جنوبی و Alabama. او صرف مقدار زیادی از یکشنبه در جکسون حضور در عمدتا آفریقایی آمریکایی کلیسای باپتیست و صحبت کردن در Tougaloo کالج های تاریخی سیاه و سفید دانشگاه.

“چه تفاوت یک هفته می سازد” بایدن گفت: حامیان در یکشنبه. “یک هفته پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کمپین ما مرده اما پس از آن آمد کارولینای جنوبی … آمده سهشنبه, می سی سی پی را خواهی خود را می گویند.”

ساندرز در حال برنامه ریزی یک جمعه کمپین رویداد در جکسون, اما لغو ظاهر خود را و رفت و به جای آن به مبارزات انتخاباتی در, نماینده-غنی میشیگان.

در بایدن سازمان دیده بان حزب در جانی T اغذیه فروشی و مشروب فروشی و نوار در جکسون سابق کنگره ایالات متحده مایک Espy ستایش معاون رئیس جمهور سابق. Espy, وزیر کشاورزی در دولت بیل کلینتون به راحتی برنده دموکراتیک اولیه برای آمریکا راه اندازی یک مسابقه برگشت برابر جمهوری خواه ایالت مدل لباس هاید-اسمیت.

Espy گفت که او “بسیار راحت” با بایدن که در بالای دموکراتیک بلیط.

“او یک مرد صداقت. او یک مرد از همدلی است. او یک مرد از شایستگی. و این ویژگی ها ویژگی های ما واقعا نیاز به در کاخ سفید در حال حاضر” Espy گفت: بایدن. “بنابراین ما و ارزش های ما سیستم عامل — چیزهایی که ما باور — بسیار سازگار است.”

چه انتظار می رود ؟

می سی سی پی رفت و ماه بدون هیچ گونه نظر سنجی عمومی در آن ریاست جمهوری اولیه. در یک نظرسنجی انجام شده در تابستان گذشته — هنگامی که هنوز هم وجود دارد دو ده دموکراتیک نامزدها برای رئيس جمهور — بایدن تحت سلطه این زمینه کمک گرفتن از 50 درصد از دموکرات می سی سی پی بررسی.

دو نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته نشان داد بایدن با ملاحظه منجر بیش از ساندرز:

  • داده ها را برای پیشرفت نظرسنجی 340 به احتمال زیاد رای دهندگان از طریق متن و آنلاین پنل بیش از چهار روز. با توجه به بررسی آن 77 درصد از رای دهندگان به حمایت بایدن 22% پشتیبانی ساندرز و 1% پشتیبانی Gabbard.
  • Swayable نظرسنجی 1,247 Mississippians بیش از دو روز با استفاده از یک پلت فرم آنلاین. با توجه به آن بررسی 68 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت بایدن 28% پشتیبانی ساندرز و 4% پشتیبانی “دیگر.”

آسوشیتد پرس گزارش داد که 1,039 می سی سی پی رای دهندگان به نظرسنجی بود در عرض هفت روز گذشته. حدود 40 درصد از Mississippians بررسی گفت: مراقبت های بهداشتی مهم ترین مسئله برای آنها در حالی که 20 درصد گفت: این اقتصاد است.

چگونه می سی سی پی امور در مسابقه ملی

در حالی که می سی سی پی است که یک دولت کوچکتر و کمتری نمایندگان از کشورهای دیگر که رای دادند سهشنبه — از جمله میشیگان و واشنگتن — بایدن را مسلط عملکرد می تواند تاثیر بزرگی در مسابقه برای متعهد نمایندگان.

وجود دارد 352 نمایندگان در سراسر شش کشور در خطر شنبه شب. می سی سی پی بود و انتظار می رود بیشتر کج مسابقه. در حالی که برنده یک دولت بزرگتر ممکن است در قرعه کشی بیشتر توجه رسانه ها رقابتی تر اولیه به معنی ساندرز یا بایدن راه دور با کمتر net نمایندگان اگر آنها برنده شوید.

می سی سی پی است 36 متعهد نمایندگان. بایدن می تواند از راه دور با تمام 36 اگر ساندرز نتواند به دریافت 15 درصد از رای. ساندرز کردم کمتر از 17 درصد آرا در سال 2016 زمانی که او زد علیه وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>