می سی سی پی دموکراتیک اولیه: چه کسی انجام خواهد داد دولت به عنوان نژاد باریک به بایدن ساندرز?

لدگر | No comments

می سی سی پی دموکرات ها به مجموعه ای نقش مهمی شنبه در انتخابات ریاست جمهوری سال اولیه که محدود به دو مرد مسابقه بین ایالت و سناتور ” برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“این باعث می شود آن را آسان تر برای رای دهندگان آن را روشن زمینه گفت:” ماروین پادشاه یک Ole Miss استاد علوم سیاسی. “در حال حاضر در میانه های خود را نامزد و ترقی خواهان را نامزد خود را. خواهیم دید که چه کسی می تواند, می سی سی پی اما بر اساس کشورهای دیگر با پروفیل های مشابه به نظر می رسد بایدن باید به خوبی انجام دهد.”

ساندرز و بایدن آمده از سه شنبه با نماینده hauls ترک سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ دیابت الیزابت وارن و تشکر. Tulsi Gabbard به مراتب پشت سر. ایسنا — چه کسی می خواهم متمرکز قابل توجهی کمپین منابع در می سی سی پی — خارج از مسابقه جمعه و تایید بایدن.

کارشناسان سیاسی انتظار می رود بایدن را به نفع خود می سی سی پی اولیه. آنها نقطه به گذشته رای گیری و یک رشته از غالب اجرای برنامه در ایالات جنوبی — از جمله آلاباما و کارولینای جنوبی — با بزرگ آفریقایی جمعیت شبیه به ماگنولیا دولت است. بایدن تنظیم شده است برای بازدید از کلیسای باپتیست جدید امید جکسون در روز یکشنبه.

بایدن رویداد: جو بایدن به بازدید جکسون کلیسا پیش از می سی سی پی دموکراتیک اولیه

اما ساندرز هنوز هم امید برای حفظ نژاد نزدیک تر از او چهار سال پیش. در سال 2016 در برابر هیلاری کلینتون ساندرز برنده حدود 17 درصد آرا و فقط هفت دولت 41 نمایندگان.

ساندرز بازدید کرده است دولت حداقل دو بار پس از آن و در هفته گذشته برداشت یک کلید حمایت از جکسون شهردار چکو Antar لومومبا که ستایش سناتور “قوام” و تمرکز بر “ایده های بزرگ.” ساندرز نیز میله میله به میزبان جکسون کمپین رویداد در دو سی سی پی, موزه ها در روز جمعه.

تاییدیه:Jackson شهردار تایید ساندرز برای رئیس جمهور. بازیگر Sela Ward پشت بلومبرگ

ناتان Shrader یک Millsaps دانشگاه, استاد علوم سیاسی گفت: بایدن آغاز شده به عنوان می سی سی پی frontrunner — و در حال حاضر به احتمال زیاد جذب بلومبرگ: هواداران میلیاردر خروج. در حالی که ساندرز گذاشته است برخی از زمینه در دولت گفت: می سی سی پی به نظر نمی رسد به یک “حسرت برای یک انقلاب سوسیالیستی.”

“بیشتر (آمریکایی های آفریقایی تبار) مناسب هستند مترقی در سیاست های خود را اولویت, اما آنها عملی سیاسی شان انتخاب” پادشاه گفت:. “به همین دلیل ما شاهد قوی تکیه به سمت بایدن. آنها احساس مشابه با هیلاری و ساندرز در سال 2016. من نمی دانم که ساندرز انجام داده است و هر چیزی در چهار سال گذشته برای برخی از آنها را.”

بلومبرگ صرف صدها میلیون نفر در نامزدی خود را. او استخدام کارکنان 24 و افتتاح سه دفتر در می سی سی پی, کوتولگی تمام مبارزات دیگر در دولت است.

ساندرز بازدید:برنی ساندرز در حال آمدن است به جکسون در روز جمعه

بایدن ممکن است قادر به سرمایه گذاری در این بلومبرگ هزینه. تمام یا بعضی از بلومبرگ گسترده کمپین زیرساخت — به عنوان به خوبی به عنوان سیاسی هزینه تبلیغات دیجیتال و عملیات — انتظار می رود که به چوب در اطراف به گفته NBC News. بلومبرگ برنامه ای برای استفاده از او 500 یا بیشتر کارکنان در سراسر کشور به کمک احتمالی دموکرات نامزد بدون در نظر گرفتن که در آن است.

“من همیشه بر این باور بودند که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به انجام آن” بلومبرگ گفت: پس از رها کردن. “پس از رای دیروز روشن است که نامزد دوستم و آمریکا, جو بایدن.”

“بایدن در یک رول اگر او را ندارد و هر گونه اشتباهات جدی گفت:” استیو Rozman یک Tougaloo دانشگاه, استاد علوم سیاسی اضافه کرد بلومبرگ پول خواهد شد در حال حاضر “بود در آینده به پشت او.”

تنها دو نظرسنجی انجام شده در می سی سی پی ریاست جمهوری اولیه. هر دو در بر داشت بایدن حال گسترده منجر هر چند آنها انجام شد بیش از شش ماه پیش زمانی که هنوز هم وجود دارد دو ده نفر رقابت برای نامزدی.

در ماه ژوئن یک Millsaps کالج و Chism استراتژی های نظرسنجی ها یافت می شود 50 درصد از دموکرات می سی سی پی پشتیبانی و یا متمایل به سمت معاون رئیس جمهور سابق. حدود 21 درصد گفت: آنها مردد بودند با وارن در 7% و ساندرز کمی کمتر.

و یک جولای نظرسنجی توسط NBC News و SurveyMonkey یافت 47 درصد از دموکرات ها و دموکراتیک متمایل رای دهندگان به حمایت بایدن در می سی سی پی. بعد ساندرز در 21٪. وارن به دست آورد 7 درصد.

میسون-دیکسون نظرسنجی تلفنی پنجشنبه منتشر شد به بررسی چگونگی ساندرز و بایدن خواهد کرایه در می سی سی پی انتخابات عمومی در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن یافت می شود ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن 56 درصد به 41 درصد و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز با کمی بیشتر از 59 درصد به 36 درصد.

جدید ترین دموکراتیک امیدوار به دیدار می سی سی پی شد بلومبرگ در اوایل دسامبر. او تعداد بازدید جکسون و صحبت با لومومبا در عدالت کیفری اصلاح مسائل روز پس از اعلام نامزدی خود را.

وارن بازدید: چه الیزابت وارن گفت: در طول توقف در دلتا قبل از تاون هال

وارن بازدید دلتا در مارس 2019 به فشار بلند پروازانه طرح مسکن مقرون به صرفه. او برگزار شد سی ان ان تاون هال رویداد در جکسون در همان سفر است. سابق کنگره ایالات متحده Beto o’rourke بازدید مرکزی می سی سی پی پس از یک سری از مرغ گیاه مهاجرت حملات در ماه اوت است. این تگزاس بعد کاهش یافته است خارج از مسابقه و به تازگی به تایید بایدن.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>