می سی سی پی بخش از اصلاحات زندانیان صادر ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست در دسترس

لدگر | No comments

می سی سی پی بخش از اصلاحات ارائه شده ماسک به همه زندانیان و تادیبی کارکنان در میان coronavirus گیر این اداره روز دوشنبه اعلام کرد.

به تاریخ چهار زندانی در MDOC باید آزمایش مثبت برای این ویروس با 21 تست منفی است. یک مرد یک زندانی در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman درگذشت.

MDOC حدود 18,500 زندانیان.

دستکش و اضافی صابون نیز ارائه شده و ضد عفونی کننده دست قرار داده شده در مکان های استراتژیک در سراسر بخش امکانات از جمله سالن های غذاخوری در, با توجه به آزادی مطبوعات.

دو تا از موارد مثبت بوده است در می سی سی پی امور خارجه زندان و دو بوده است در وینستون-چاکتو منطقه ای شهرستان Correctional Facility. در مجموع دو آزمون در حال انتظار با یکی در مارشال تادیبی شهرستان و یکی در دلتا Correctional Facility.

“اولویت ما این است که حفاظت از سلامت و رفاه همه در درون ما سیستم” MDOC موقت کمیساریای تامی تیلور گفت: در انتشار. “با تشکر از اقدامات در جای خود قرار داده در شروع این بیماری همه گیر مانند تعلیق ملاقاتها و نقل و انتقالات ما خوش شانس بوده است که تعداد ما افزایش یافته است.

کروناویروس در زندان: چهار MDOC زندانیان تست مثبت برای coronavirus

زندان فدرال: Coronavirus شیوع نزدیک به سه برابر در می سی سی پی, زندان فدرال در یازو سیتی

“با افزایش در دسترس بودن از ماسک و دستکش همراه با ما یافت بهداشت و درمان بهداشت و سلامت دیگر استراتژی های ما در حال کار برای کاهش تاثیر COVID-19 در زندانیان و کارکنان و محافظت از سلامت خود را. ما در حال انجام همه ما می توانیم برای جلوگیری از انتقال بی سابقه ای در طول این زمان.”

با توجه به MDOC ماسک برای زندانیان و کارکنان شده اند به دست آمده از می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری و می سی سی پی, زندان, شرکت صنایع. زندانیان در Parchman نیز با استفاده از 5000 ماسک اهدا از اصلاحات داد.

MDOC شیوه های اجرا شده در شروع COVID-19 به سرعت گسترش باقی می ماند در اثر عبارتند از:

  • تعلیق ملاقات به جز وکیل بازدیدکننده داشته است به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از مردم ورود MDOC امکانات.
  • غربالگری کارکنان روزانه زمانی که آنها در گزارش به کار می کنند.
  • تعلیق اینتر-تسهیلات نقل و انتقالات به جز در موارد اضطراری است.
  • ارسال علامت های سراسر MDOC امکانات و ارائه جزوه به زندانیان لیست علائم COVID-19 و اطلاع آنها از راه برای محافظت از خود.
  • اجرای فوق العاده برای تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس سطوح مانند جداول ناهار خوری, نور, سوئیچ.
  • جدا هر اهل بیت تست شده و یا ارائه علائم COVID-19.
  • Quarantining هر واحد مسکن که در آن بیمار و یا به طور بالقوه افراد بیمار داشته اند تماس مستقیم.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>