می سی سی پی مشروب نوبت به ساخت ضد عفونی کننده دست

لدگر | No comments

برخی از مشروب در می سی سی پی شناخته شده برای ساخت سخت مانند الکل ویسکی و جین و رم — و برای دادن تورهای عملیات خود را — آیا تا به حال به درهای بسته خود را به شکل از چگونه برای کمک به در طول coronavirus بیماری همه گیر.

چند تبدیل شده به ساخت ضد عفونی کننده دست — که حاوی مقدار زیادی از الکل است.

غنی دانه های تقطیر شرکت. در کانتون — حتی اگر آن را هنوز هم می تواند فروش منظقه الکل — یکی می سی سی پی رسومات که تبدیل شده به ساخت ضد عفونی کننده دست.

داود غنی صاحب شرکت گفته است که ساخت ضد عفونی کننده دست متشکل از 80% بالا ضد الکل 1.45% گلیسیرین و.125 درصد پراکسید هیدروژن — سازمان بهداشت جهانی-توصیه می شود فرمول.

“من تحت پوشش در آن — تلاش برای ایجاد به عنوان بسیاری از مسائل به عنوان ما می توانیم” او گفت:.

دست عفونی تبدیل شده اند به مردم با عجله به خرید مقادیر زیاد.

CDC می گوید شستشو با آب و صابون بهترین راه برای تمیز کردن دست های خود را, اما وقتی که یک گزینه این سازمان توصیه می کند با استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است.

غنی گفت: به طور معمول یک کارخانه یا محل تقطیر خواهد نیاز به یک دولت اجازه را ضد عفونی کننده دست.

“چند روز پیش (دولت فدرال) با ارسال نامه لغو مقررات برای تایید قبل,” او گفت:.

او گفت: تبدیل عملیات خود را به ضد عفونی کننده دست کمک خواهد کرد که با درآمد او به عنوان انتظار منظقه فروش الکل را کاهش دهد.

می سی سی پی شهردار: رستوران ها باید در 9 محدود کردن صندلی

صنعت مهمان نوازی شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس با فرمانداران در کشورهای مختلف بسته به تمام کافه ها و رستوران ها. این حرکت در اثر محدود کردن فروش الکل. می سی سی پی است شهرداران باید در برخی موارد بسته میله و یا محدود ساعت و یا تعداد افراد مجاز در داخل.

براد پلامر سخنگوی آمریکایی تقطیر موسسه و سردبیر Distiller مجله آسوشیتدپرس گفت که او شاهد بسیاری از بحث در میان مقطر علاقه مند در تبدیل بخشی از عملیات خود را به ضد عفونی کننده دست.

“صنعت مهمان نوازی است برای رفتن به نابود توسط این و آنها اصلی ما مشتریان,” او گفت:. “ما به دنبال راه هایی برای کمک به در پاسخ به این, اما همچنین برای پیدا کردن راه های دیگر به دنبال جریان درآمد.”

غنی می خواهد به فروش به همان اندازه ضد عفونی کننده دست که او می تواند.

“فروش الکل در حال رفتن به پایین” او گفت:.

تنبل ماگنولیا آبجوسازی در کوره نیز ساخت ضد عفونی کننده دست — در یک اسپری و یک ژل. اعلام این محصول خود را در Facebook.

“ما باید 24 اونس است. بطری اسپری اما ما ترجیح می دهند که شما خود را ظرف را پر کنید ،

Crittenden, رسومات LLC در کوره است teaming تا با تنبل ماگنولیا آن اعلام کرد در Facebook.

“ما فدرال تصویب و همکاری با دولت ABC به فروش محصولات بهداشتی” آن گفت:. “در حال حاضر teaming تا با تنبل ماگنولیا در این پروژه است.”

مشکل گرفتن 6-ظروف اونس یکی از دلایلی داگ Charboneau شرکت مالک Charboneau رسومات LLC در نچیز نمی خواهد وارد ضد عفونی کننده دست کسب و کار.

“امکانات ما — ما در آن نگاه,” او گفت:. “آن را نمی خواهد کارآمد برای ما و یا مقرون به صرفه برای ایجاد یک محصول جدید.”

کارخانه یا محل تقطیر است که بسته به تورهای اما هنوز هم می شود ساخت الکل Charboneau گفت.

“هیچ دلیلی برای ما به” او گفت:. “ضد عفونی کننده دست — چگونه ما می توانید از مواد تشکیل دهنده ؟ آن را می شود بیش از حد مشکل است.”

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این مقاله است.

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>