می سی سی پی, دکتر, محکوم به تقلب منتشر شد به دلیل ویروس

لدگر | No comments

هتیزبرگ — یک پزشک می سی سی پی که به اعدام محکوم شده در بیمه مورد تقلب شده است از یک زندان فدرال برای محافظت از او را از بالقوه پیمانکاری COVID-19 به گفته وکیل او.

آلبرت دیاز 80 منتشر شد پنج شنبه از زندان در Maxwell پایگاه نیروی هوایی در مونتگمری آلاباما, وکیل جان کولت گفت: خورشید هرالد.

دیاز محکوم شد به 3½ سال پشت میله های زندان در ماه ژوئن سال 2018 است. او را مجرم به اتهام او نوشت نامناسب نسخه به بیماران او را دیدم هرگز.

قبلا گزارش: صدور حکم برای پزشک محکوم به 16 فقره در ترکیب داروخانه طرح

پزشکان به تازگی یک توده در دیاز ریه و او از آسم رنج می برد و فشار خون بالا و وکلا در دادگاه گفت براده به دنبال یک دلسوز انتشار. علائم کروناویروس جدید می تواند شامل سرفه و تب بلکه در موارد خفیف تر از ذات الریه.

“ابتلا به کروناویروس در زندان ممکن است حکم اعدام برای آلبرت دیاز” تشکیل پرونده گفت.

دیاز است که در میان بیش از 200 فدرال دیگر زندانیان آزاد شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس روزنامه گزارش به نقل از اداره فدرال زندانها. او خدمت کرده بود بیش از 60 درصد از جمله هرالد گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>