می سی سی پی دکتر می گوید coronavirus نگرانی های ایمنی منجر به شلیک شکایت بیمارستان

لدگر | No comments

آکسفورد را از دست ندهید. — یک سی سی پی, دکتر اخراج شد پس از افزایش نگرانی ها در مورد بیمارستان اقدامات ایمنی در این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر تحت پیگرد.

رسانه های خبری گزارش دکتر سامانتا هوستون اخراج شد از آکسفورد باپتیست بیمارستان یادبود پس از او نوشت: Facebook post درخواست کمک برای تجهیزات برای برقراری ارتباط از راه دور با کروناویروس بیماران. این پست باعث شد برخی از سردرگمی شد و بعد از ویرایش به روشن است که بیماران دیده می شود در فرد توسط پزشکان و پرستاران شرق می سی سی پی روزانه مجله گزارش شده است.

Ayoka برکه سخنگوی بیمارستان گفت: هوستون ادعا که بیمارستان ندارد توانایی به صحبت می کنند از راه دور با کروناویروس بیماران نادرست بود. او نیز محروم هوستون دیگر اتهاماتی است که بیمارستان ندارد به اندازه کافی N95 ماسک برای پرستاران درمان coronavirus بیماران.

بیشتر: UMMC مجموعه موبایل زمینه درمانگاه در پاسخ به کروناویروس

هوستون در زمینه کت و شلوار دوشنبه در برابر آن مدیر عامل شرکت و یک سازمان نیروی انسانی پزشکی برگزار شد که قرارداد خود را با بیمارستان است. او به دنبال خسارت واقعی برای درآمد از دست رفته.

برکه گفت: طرح دعوی در دادگاه بود “خوش شانس” از آنجا که این بیمارستان را به ارمغان خواهد آورد حقایق در مورد هوستون شلیک به دادگاه “به جای تلاش در مورد نیمه حقایق از طریق رسانه ها به عنوان اقدام توسط دکتر هوستون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>