می سی سی پی, عید پاک تورنادو: چگونه به درخواست برای کمک. آنچه در دسترس

لدگر | No comments

اگر شما نهفته مارس 12, گردباد, طوفان شدید و وزش باد و یا جاری شدن سیل در کاوینگتن Jefferson Davis یا جونز, استان ها, شما ممکن است واجد شرایط برای محدود کمک های مالی از سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

که کمک ساخته شده است ممکن است پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه اظهارنامه برای کسانی که در شهرستانهای استان است.

این ممکن است شامل برای کمک به مسکن و سایر ضروری فاجعه ایجاد می شود و نیازهای مرتبط مانند خارج-از-جیب مراقبت از کودک و ایجاد و خارج-از-جیب های پزشکی, دندانپزشکی و هزینه های مراسم تشییع جنازه.

اول:

 • شرکت بیمه خود تماس بگیرید و یک فایل ادعا می کنند برای این فاجعه ناشی از آسیب.
 • شما لازم نیست که صبر کنید برای شروع به تمیز کردن اما مطمئن شوید که برای گرفتن عکس یا فیلم از آسیب ها و همچنین نگه داشتن همه رسید برای تعمیر.

اگر شما دارای بیمه و یا underinsured ضرر و زیان:

 • تماس با FEMA. رفتن آنلاین: disasterassistance.gov و یا تماس بگیرید: 800-621-3362 (TTY 800-462-7585).
 • ثبت نام برای کمک حدود ساعت 12: 30 دقیقه است.

اطلاعات را در دست دارند:

 • آدرس خانه که در آن آسیب رخ داده است (قبل از فاجعه آدرس)
 • زمان و آدرس پستی
 • زمان و شماره تلفن
 • اطلاعات بیمه اگر شما آن را
 • مجموع درآمد سالانه خانوار
 • مسیریابی و شماره حساب برای چک یا حساب پس انداز. (این اجازه می دهد تا FEMA برای انتقال مستقیم فاجعه کمک وجوه به حساب بانکی.)
 • شرح از فاجعه ناشی از آسیب و زیان است.

اگر شما گزارش داده است که شما نمی توانید یا نمی ممکن است قادر به با خیال راحت زندگی می کنند در خانه خود را ممکن است لازم باشد برای FEMA به انجام بازرسی از آسیب دیده خانه.

با توجه به COVID-19 در سراسر کشور وضعیت اضطراری و نیاز به حفاظت از ایمنی و سلامت از همه آمریکایی ها همه FEMA زمینه عملیات به حالت تعلیق درآمد. بازرسی انجام خواهد شد از راه دور توسط تلفن.

از راه دور و بازرسی FEMA بازرسان خواهد شد تماس با متقاضیان از طریق تلفن برای پاسخ به سوالات در مورد نوع و میزان آسیب پایدار.

مارس 19 تورنادو: بیش از 70 ساختمان های آسیب دیده در اردوگاه شلبی

از راه دور بازرسی ارائه یک راه جدید برای ارزیابی آسیب قابل مقایسه با سنتی در فرد بازرسی و تسریع در تحویل بازیابی کمک به بازماندگان بر واجد شرایط بودن خود را.

بازماندگان با حداقل آسیب است که می تواند زندگی می کنند در خانه های خود را نمی خواهد به طور خودکار برنامه ریزی شده برای بازرسی خانه هنگامی که تقاضا برای FEMA. آنها ممکن است درخواست بازرسی اگر آنها پیدا کردن فاجعه قابل توجهی ناشی از آسیب های پس از آن.

از راه دور بازرسی هیچ تاثیری بر انواع دیگر نیاز به کمک در دسترس است که نیاز به بازرسی. این شامل مراقبت از کودک, حمل و نقل, پزشکی و دندانپزشکی هزینه های مراسم تشییع جنازه در حال حرکت و ذخیره سازی و سیل بیمه کمک.

سوال ؟

تماس با FEMA تلفنی: 800-621-3362; TTY تماس 800-462-7585.

اگر شما با استفاده از 711 و یا تصویری سرویس رله (VRS) تماس: 1-800-621-3362.

خط تلفن باز هر روز 6 صبح-9 p. m. CST

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>