می سی سی پی انتخابات سال 2020: گل برنده اوباما در کنگره اولیه رواناب

لدگر | No comments

جکسون — برایان گل یک نظامی کهنه که با این نسخهها کار در بزرگ خلیج فارس هسته ای در ایستگاه شنبه برنده یک کنگره جمهوری خواه اولیه رواناب. او را به صورت دموکراتیک تشکر. Bennie تامپسون در ماه نوامبر.

گل ضرب و شتم از توماس کری بازنشسته نماینده املاک و مستغلات که فرار ناموفق برای آمریکا در 2014.

برای دیدن تفکیک نتایج اینجا را کلیک کنید.

می سی سی پی انتخابات گفت: مردم در انتخابات به نظر می رسد پراکنده سهشنبه افغانستان ، هر دو نامزد زد کم بودجه مبارزات انتخاباتی.

نظرسنجی بسته شده در 7 p. m. اگر چه رای دهندگان هنوز هم در خط که در آن زمان بودند مجاز به شرکت در انتخابات.

تامپسون برنده یک سال 1993 یک انتخابات خاص و طولانی ترین خدمت عضو می سی سی پی فعلی هیات نمایندگان کنگره. او همچنین تنها دموکرات و تنها آفریقایی به نمایندگی از دولت در کاپیتول هیل. او صندلی خانه امنیت داخلی کمیته.

نه گل و نه کری واصل مالی مبارزات انتخاباتی گزارش با کمیسیون انتخابات فدرال. تامپسون بیش از 1.4 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود صندوق.

2 منطقه در امتداد رودخانه می سی سی پی از طریق دلتا و به جکسون.

رابینسون برنده دولت خانه صندلی

تنها مسابقه در می سی سی پی در روز سه شنبه بود که یک حزبی انتخابات ویژه برای پر کردن یک صندلی خالی در وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان. آن است که در بخش هایی از جاسپر و جونز شهرستانهای استان است.

رابین رابینسون ضرب و شتم مایکل واکر در این مسابقه است. یک سوم نامزد جیسون دایک به نظر می رسد در انتخابات اما کاهش یافته است.

رابینسون را به پایان ترم آغاز شده توسط جمهوریخواه رامونا Blackledge, یک دانشجوی سال اول مجلس که در پایین پا به دلیل اختلاف در مورد توانایی خود را برای جمع آوری بازنشستگی دولتی در حالی که خدمت در خانه. این عبارت به پایان می رسد در ژانویه 2024.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>