می سی سی پی سیل پاسخ اول: ساعت های طولانی یادگیری و صرفه جویی مردم و حیوانات خانگی

لدگر | No comments

رودخانه پرل در ادامه به ظهور و سیل خانه. در Hinds, Madison و رنکین شهرستانهای حدود 2,400 سازه می تواند نهفته باشد. این اولین پاسخ دهندگان در بالا هشدار و قرار دادن در ساعت های طولانی.

“من می خواهم برای تشکر از پرسنل اورژانس قطعا در مناطق آسیب دیده و همچنین پرسنل اورژانس از مناطق همجوار” رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ،

همسایه ها که وارد شده اند به کمک شامل مدیریت اضطراری سازمان از Copiah, Yazoo و اسمیت شهرستانهای استان و همچنین فلورانس آتش نشانی که قرض داده آب آن نجات وسایل نقلیه به تلاش است.

“این یک وضعیت مخاطره آمیز است که می تواند به نوبه خود در هر لحظه” ریوز گفت. “ما در حال گرفتن به روز رسانی بر روی سطح آب به معنای واقعی کلمه ساعتی. ما همچنان به انجام این کار است.”

ریوز گفت: تیم های امداد و نجات در حال آماده به اقدام و جلو و ساکنان از خانه. وجود دارد, نجات چهار شنبه و هیچ یک شبه. اما او خواست ساکنان به ترک قبل از نجات تبدیل لازم است.

“هر وقت ما ارسال یکی از ما جستجو و نجات تیم ما در حال قرار دادن ما پاسخ گوی اضطراری دوستان ما و همسایگان ما در راه آسیب است,” او گفت:.

می سی سی پی گارد ملی و, می سی سی پی گشت بزرگراه ها در حالت آماده به کار و آماده “مستقر می شود اگر زمانی لازم” فرماندار گفت.

MDWFP نقش در هشدار, صرفه جویی در حیوانات خانگی و مردم

های مختلف دولت در اجرای قانون مقامات رفت و درب به درب شنبه گفتن ساکنان را تخلیه کنند. با مسئولین دپارتمان حیات وحش و شیلات و پارک ها به تنهایی ساخته شده 159 درب ضربه شنبه و هشدار داده 510 نفر در شخص از آمدن سیل ریوز گفت.

“ما شده است رفتن به مناطق برای ایجاد ارتباط با مردم گفت:” سرهنگ استیو Adcock رئیس MDWFP اجرای قانون است. “ما قایق های خارج وجود دارد امروز در مورد ما هر گونه مردم با مسائل و یا به دام افتاده است.

“ما برداشته ایم برخی از حیوانات خانگی که به دام افتاده بودند. ما تا به حال برخی از نمونه های دیروز که در آن ما کمک کرد تا برخی از حیوانات خانگی است.”

نه فقط Pearl River: بیشتر رودخانه ها creeks سرریز به عنوان خطر سیل می رسد فراتر از جکسون

‘آب در راه است’: Rankin County مقامات اصرار تخلیه به مخزن خروجی آب بیشتر

Adcock گفت: حیات وحش افسران نیز نجات تعدادی از افرادی که گرفتار شده بودند توسط آب.

“ما آنها را حذف و آنها را به ایمنی” Adcock گفت.

Adcock گفته او ماموران در صحنه و آماده برای رفتن به عنوان نیاز مطرح می شود و دیگران قرار دادن در ساعت های طولانی به کمک در تلاش برای نگه داشتن مردم در امن است.

“ما برخی کردم که مشغول به کار در تمام طول روز دیروز و شب گذشته” Adcock گفت. “ما در حال تلاش برای نگه داشتن آنها را در 12 ساعت شیفت.

“ما آن را انجام دهد زمانی که ما نیاز به آن را انجام دهد. این چیزی است که ما انجام دهد.”

افسران یادگیری از تجربه

در Rankin County sheriff Bryan بیلی بود و همچنین قرار دادن در ساعت های طولانی در شرایط اضطراری پست فرماندهی..

“من از اینجا تمام وقت” بیلی گفت. “حدود 10:30 صبح دیروز آنها شروع به ارائه تجهیزات.”

بیلی گفت: تنها خواب آخر این هفته شد از 2 صبح تا 4:30 صبح روز یکشنبه. معاونان او در حال کار 12 ساعت شیفت. در یک نقطه او به عنوان بسیاری از 60 نماینده در پست فرماندهی, اما اجازه داده بسیاری از آنها را به ترک به طور موقت به عنوان پیش بینی تاج منتقل شد از یکشنبه به دوشنبه.

“Rankin County استخدام من و کارکنان برای خدمت به آنها” بیلی گفت. “ما در حال انجام بهترین های ما برای آنها وجود داشته باشد.”

در سال خود را به عنوان کلانتر بیلی گفت: گروه او در برخورد با مسائل مانند گردباد و سیلاب اما مروارید رودخانه سیل شده است یک تجربه متفاوت است.

“این است که احتمالا بسیاری کشیده شده-رویداد از من تجربه کرده ام پس از من کلانتر” بیلی گفت. “این اولین بار است که ما کار کرده ایم و یک سیل. ما در حال یادگیری از این است.”

و جامعه در پاسخ به اولین پاسخ دهندگان. بیلی گفت: قهوه, پیتزا سوسیس و تخم مرغ و بیسکویت, کباب, ساندویچ و پیراشکی را همه اهدا شده به افسران و دیگران درگیر در سیل پاسخ.

“همه چیز ما تا به حال در اینجا علاوه بر نوشیدنی های اهدا شده است توسط جامعه” بیلی گفت. “وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی در اطراف در اینجا. جامعه واقعا پشتیبانی از اولین پاسخ دهندگان.”

تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور LedgerOutdoors در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>