می سی سی پی جاری شدن سیل: مقامات اورژانس نظارت استان ها در امتداد رودخانه

لدگر | No comments

کلمبیا ساکن بن Lough گفت که او به یاد می آورد زمانی که رودخانه مروارید آب گرفتگی قبل از اینکه باعث خسارت عمده به خانه ها در این شهر است.

“من دیده ام آب بالاتر,” او گفت:. “در پایان پایین تر از شهر ما دیده ایم آن را به 28-29 و آن را در بسیاری از خانه ها به دلیل وجود خانه های بیشتری را که راه آن.”

Lough گفت که او تا به حال شده است به تماشای رودخانه به آرامی افزایش پس از هفته قبل در حال انتظار برای دیدن آنچه که آن را انجام دهد.

او گفت: برخی از اعضای خانواده خود را تحت تاثیر قرار بود توسط رودخانه و جاری شدن سیل.

“آب نیست در من برادر در قانون تریلر, اما من آن را باور رو در من مادر در قانون است” گفت: Lough.

Marion County می بیند جاری شدن سیل به عنوان رودخانه کاکل

سیل همچنان در مناطق جنوبی می سی سی پی به عنوان سیلاب راه خود را از پایین دست.

باران بیش از آخر هفته اضافه شده به جاری شدن سیل باعث حداقل یک رودخانه به تاج کمی بالاتر از انتظار می رود و کاهش آب’ زنگ تفریح پیشرفت است.

مروارید در نزدیکی رودخانه کلمبیا کاکل در 25.8 فوت یکشنبه کمی بالاتر از 25.5 پا پیش بینی در اوایل هوا, با توجه به, Marion County سازمان مدیریت اضطراری.

روز دوشنبه رودخانه در 25.4 پا باعث وزش جاری شدن سیل. تعداد خانه های آب گرفتگی در Marion County بود فورا در دسترس شنبه.

می سی سی پی فصل از صلیب سرخ آمریکا باز یک پناهگاه شنبه شب در کلیسای زندگی جدید در عقاب روز در کلمبیا مدیر جان مک فارلند گفت.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

مروارید رودخانه و جاری شدن سیل حرکت می کند و نزدیک به ساحل

مکفارلاند گفت که او پیش بینی پناهگاه خواهد دید از اواخر دوشنبه و یا برخی از زمان و جمعه.

“ما یک پناهگاه در حالت آماده به کار در Pearl River County عنوان سیلاب خواهد بود cresting وجود دارد اواخر این هفته” مک فارلند گفت.

MEMA همچنین نظارت بر رودخانه در رودخانه مروارید و شهرستان Hancock.

“MEMA است که در حالت آماده به کار برای کمک به کسانی که در شهرستانهای استان را با منابع در صورت درخواست” گفت: Malary سفید, MEMA مدیر امور خارجی.

مروارید کاکل جمعه در 31.76 پا شد و در 29.6 پا در روز دوشنبه در نزدیکی مانتیسلو در لارنس کانتی که در آن سیل مرحله 22 است ،

و در راکپرت رودخانه کاکل جمعه در 39.07 پا — رسیدن به سیل سطح قبل از آغاز کاهش آن است. روز دوشنبه رودخانه مرحله بود در 34 فوت 9 فوت بالاتر از سیل سطح.

در شمال می سی سی پی صلیب سرخ هنوز یک پناهگاه باز در میسیسیپی. مکفارلاند گفت: Holmes County پناهگاه باز باقی خواهد ماند “حداقل بقیه هفته.”

Vicksburg نچیز آماده شدن برای سیل

رودخانه می سی سی پی نیز بالاتر از مرحله سیل و مقامات اورژانس در حال نظارت بر روی رودخانه پیشرفت.

مکفارلاند گفت: صلیب سرخ مقامات در حال تماشای نچیز و Vicksburg “اما در این زمان وجود ندارد و درخواست برای یک پناهگاه است.”

او گفت: رودخانه شروع خواهد شد به سرعت در حال عقب کشیدن در هفته بعد.

Warren County Emergency مدیریت گزارش می سی سی پی رودخانه در ویکسبرگ در 47.08, پا, صبح روز دوشنبه. این مرداب در 95.19 و عقاب

دریاچه در 80.69 ،

رودخانه در ویکسبرگ است که انتظار می رود به تاج پنج شنبه در 47.5 ، این مرداب پیش بینی برای استیل بایو Landside است که انتظار می رود به تاج در 95 به 95.5 پا, Warren County EMA مقامات گزارش شده است. مرحله سیل در ویکسبرگ است که در 43 ،

در نچیز های می سی سی پی است که انتظار می رود به تاج در اواخر روز پنج شنبه در 55 ، روز دوشنبه رودخانه وجود دارد در 54.33 ، سیل مرحله است که در 48 فوت است.

اگر چه بزرگ سیاه و سفید سطح رودخانه ادامه به سقوط منطقه اطراف Bentonia است که هنوز هم شاهد وزش جاری شدن سیل. جزئی سیل گزارش شده است در نزدیکی غرب و بیشتر جنوب Bovina.

جاری شدن سیل در جنوب می سی سی پی

در جنوب می سی سی پی سیل هشدارهای هستند در اثر تا جمعه یا شنبه برای برخی مناطق از پسکگولا و برگ رودخانه.

در پسکگولا رودخانه بالاتر از مرحله سیل در نزدیکی مریل مؤثر جورج گرین و جکسون شهرستان و در گراهام کشتی در شهرستان جکسون. جزئی جاری شدن سیل است که انتظار می رود در این مناطق.

برگ رودخانه است دیدن برخی از جاری شدن سیل در جنوب هتیزبرگ نزدیکی McLain است که تاثیر جورج گرین و پری شهرستانهای استان است. این Chickasawhay رودخانه نیز جاری شدن سیل در نزدیکی Leakesville باعث جزئی جاری شدن سیل در شهرستان گرین.

450 خانه های آسیب دیده در منطقه جکسون

به عنوان سیلاب فروکش در جکسون مترو منطقه MEMA جمع آوری گزارش از خسارت به خانه ها و انجام ارزیابی در مناطقی که سیل گزارش شده است.

سفید گفت: حدود 450 خانه های آسیب دیده در Hinds و مدیسون شهرستانهای اما این تعداد می تواند تغییر کند پس از ارزیابی کامل هستند.

در Rankin County حدود 18 سازه از جمله کمتر از پنج خانه هایشان آسیب دیده شهرستان مدیر مایک کلمه گفت.

یک منبع در مرکز مسیح کلیسای متحد متدیست در جکسون که باز جمعه شد و انتظار می رود نزدیک به سه شنبه بعد از ظهر. در آن گزارش شده بود دریافت 124 دستور کار و از دوشنبه بعد از ظهر.

جاده اصلی تعطیلی

بسته شدن جاده شامل می سی سی پی 587 بین می سی سی پی 44 و می سی سی پی 586 در ماریون و می سی سی پی 465 بین ایالات متحده 61 و عقاب ساحل دریاچه جاده در Warren County است.

می سی سی پی 587 است انتظار برای بازگشایی پنج شنبه.

می سی سی پی در بخش حمل و نقل نیز گزارش می سی سی پی 17 بسته شد در جاده شهرستان 23 در شهرستان کارول به دلیل پیاده رو شکست.

دیگر جاده ها ممکن است بسته در مناطق آب گرفتگی. مقامات اورژانس درخواست مردم برای جلوگیری از سنگر مناطق.

نحوه گزارش آسیب

اگر شما زندگی می کنند در جکسون, مترو, منطقه, شما می توانید گزارش آسیب های آنلاین.

با کلیک بر روی شهرستان خود را از محل اقامت به استفاده از خود ابزار گزارش.

  • Hinds ساکنان شهرستان: https://www.crisistrack.com/public/hindsMS/request.html
  • Rankin County ساکنان: https://www.crisistrack.com/public/rankinMS/request.html
  • Madison County ساکنان: https://www.crisistrack.com/public/madisonMS/request.html
  • Copiah شهرستان همچنین دارای یک لینک مستقیم برای ساکنان وجود دارد: https://www.crisistrack.com/public/copiahMS/request.html
  • اگر شما زندگی می کنند در مناطق دیگر از می سی سی پی تماس با شهرستان خود را مدیریت اضطراری که ممکن است در اینجا یافت نشد: https://www.msema.org/county-ema.

این داستان ممکن است به روز رسانی.

عکاس مخفی Bonelli کمک به این داستان.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>