می سی سی پی جاری شدن سیل: رودخانه مروارید می رسد 3-بالاترین سطح در تاریخ هنوز هم در حال افزایش

لدگر | No comments

سحر آمد و در روز یکشنبه با نم نم باران مداوم به عنوان metro جکسون محکم برای این شدید ترین سیل در این منطقه دیده می شود در نزدیک به چهار دهه است.

7:15 صبح به مروارید رودخانه که از پهلوها به سمت شرق جکسون و اجرا می شود در نزدیکی مرکز شهر افزایش یافت به سوم آن به بالاترین سطح خود در تاریخ ثبت شده — دور زدن این رکورد قبل از 36.3 پا مجموعه, سیل در سال 1902 و در سال 1880. از بعد از ظهر یکشنبه رودخانه در 36.44, پا, با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

تیره قهوه ای آب شروع خزنده به متری و بلع خیابان اواخر هفته گذشته و انتظار می رود که به تحت تاثیر قرار حدود 2500 سازه از جمله 1,000 خانه گفت: می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز.

در روز شنبه ریوز اعلام وضعیت اضطراری برای “تاریخی” فاجعه اصرار مردم به “دریافت در حالی که شما می توانید.”

با آب افزایش کندتر از ابتدا پیش بینی بدترین هنوز به آمده است. رودخانه رود که به تاج صبح روز دوشنبه در 37.5 به 38 سر پا, با توجه به, می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری.

“ما نه از جنگل است. ما شاهد برخی از اخبار مثبت و نتایج مثبت از 24 ساعت گذشته است اما بیشتر وجود دارد آمدن آب رودخانه و به مرکز شهر جکسون” ریوز گفت.

بیشتر باران در راه است, در این هفته که می تواند افزایش مدت از سیل, مقامات گفت.

“این جزء حیاتی است که میزان بارندگی در این هفته گفت:” مایک کلمه Rankin County emergency مدیریت مدیر. “ما باران آمدن در بین پنج شنبه و جمعه. آب در حال آمدن است. آن را فقط کندتر از آنها گفت. ما نمی خواهیم عموم مردم برای کاهش نگرانی خود را به خاطر این چیز هنوز تمام نشده.”

ریوز برآورد هزاران نفر از مردم را تحت تاثیر جاری شدن سیل.

یکشنبه بعد از ظهر در حدود 30 نفر بودند پناه در جکسون آکادمی آموزش پلیس که باز شده است به خانه و تغذیه قربانیان سیل. پاسخ اضطراری انجام چهار آب نجات پنج شنبه, استخراج افرادی که قادر و یا تمایلی به ترک خانه های خود در طول تخلیه سفارشات. تعداد نامعلومی از خانه ها آب گرفتگی شده است. مقامات می گویند که این تعداد در دسترس نخواهد بود تا بعد از سیلاب فروکش.

MEMA گزارش جزئیات از جاری شدن سیل آسیب در 11 شهرستان و نه از جمله Hinds, Rankin و مدیسون. گزارش مقدماتی شامل بیش از 200 خانه های آسیب دیده و چهار صدمات ناشی از وسایل نقلیه hydroplaning در گرانادا شهرستان و levee نقض در Leake شهرستان است.

راس بارنت مخزن مقامات شروع به اجازه دادن به آب بیشتری را در 6 p. m. روز شنبه. مخزن اپراتورها به عقب کشیده در ترشحات کمی در ساعت 10 صبح روز شنبه برای 75,000 فوت مکعب در هر ثانیه MEMA مدیر گرگ میشل گفت.

“مشکل این است که شما هنوز هم رو آب که در حال حاضر وجود دارد خارج وجود دارد (در زیر مخزن) این نوع از جریان خارج از بانک آینده را در (رودخانه),” میشل گفت. “بنابراین سطح آب هنوز به افزایش است. ما امیدواریم که که آن را به کمتر از 38 سر پا, اما ما هنوز در حال برنامه ریزی برای 38 فوت است.”

جکسون ساکن Iietta ساندرز بود نگرانی در نظارت بر سطح آب در خیابان بعد از ظهر یکشنبه. او گفت که او را بیشتر نگران صدمه به اموال.

“من یک مقدار زیادی از پول گره خورده است تا در این خانه است. شما نمی توانید احتمالا فروش آن … چون کسی که می خواهد به حرکت در (بعد از این)?” ساندرز گفت. “من امیدوار هستم و دعا از آب در نمی آیند این دور. من امیدوارم که آن متوقف می شود که در آن.”

مارک ویکفیلد می داند آنچه در آن طول می کشد برای بازسازی پس از سیل. در قوانین خود’ در جکسون آب گرفتگی چهار بار در گذشته او گفت:. بدترین اتفاق در سال 1979 زمانی که در خانه بود 8 پا در زیر آب.

یک بار دیگر خانه خود را آب گرفتگی شده است و در این زمان آنها ممکن است دوباره, او گفت:.

“این هیچ سرگرم کننده” ویکفیلد گفت. “هنگامی که آب در خانه و ما به دنبال در ماه های پاکسازی و بازسازی. آن را به هیچ چیز تهدید کننده زندگی به ما به اندازه کافی دقیق… اما فقط آن را بسیار خسته کننده و نفرت انگیز را از طریق این.”

Nate سبز و دو بچه در سنین شش و هشت می تواند از طریق جکسون خیابان با ماشین به طوری که آنها رفت و توسط قایق رانی به جای.

“یکی از دلایل مردم می آیند و زندگی می کنند در اینجا این است زیرا آنها می خواهند به نزدیک به جنگل نزدیک به رودخانه, به طوری که آنها می توانید سوار چهار چرخ, پیاده, انجام, این نوع از مسائل است و این بخشی از آنچه به شما پرداخت” سبز گفت.

“آن را به لحاظ مالی خرد کردن برای بسیاری از مردم,” او گفت:.

در حالی که پارو را از طریق خیابان های او و فرزندان او آمد در سراسر شناور باقی مانده — انبوهی از برگ و کسی درب حصیر.

“کسی که می خواهد یک مدفوع?” سبز خواسته است. “این است که غارت و چپاول؟”

در طول پنج شنبه کنفرانس خبری Hinds شهرستان اضطراری مدیریت مدیر ریکی مور به شدت هشدار داد پدر و مادر در مقابل اجازه دادن به فرزندان خود را بازی در آب است.

“این یک مقدار زیادی از آلودگی بسیاری از فاضلاب. آن امن نیست, آن تا حد زیادی به سریع آب بسیاری از ناشناختهها. ما نمی نیاز به یک تراژدی از این” مور گفت. “….این زمان برای, سایت دیدن و عکس گرفتن. ما از هر کس به اقامت در خارج از این مناطق آب گرفتگی.”

دیگر Hinds شهرستان و جکسون مقامات همچنین گفت در کنفرانس خبری.

جکسون رئیس پلیس جیمز دیویس در پاسخ به رسانه ها پرسش ها گفت: آژانس است و نه دریافت هر گونه گزارش از غارت. جکسون شهردار چکو Antar لومومبا افزود که افسران شده اند و گشت زنی در مناطق آب گرفتگی.

“من می خواهم مردم را تشویق شود که شما باید یک تیم است که در اینجا نه تنها برای کمک به حفاظت از زندگی خود را, اما همچنین اموال خود را” لومومبا گفت.

دیوید مورچه که در خدمت در Hinds شهرستان هیئت ناظران خواسته صاحبان کسب و کار به قیمت “gouge” قربانیان سیل که به اقامت در هتل ها.

“کسانی که از شما… که می خواهید را به استفاده از شهروندان در حال حاضر در یک نقطه ضعف نیست شرکت در هر چیزی که باعث خواهد شد شما را به رفتن به زندان است. این یک موضوع جدی است” مورچه گفت. “… این است که یک بحران انسانی.”

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>