می سی سی پی جاری شدن سیل: رودخانه مروارید جنوب جکسون موثر بر جاده ها, خانه

لدگر | No comments

در حالی که جکسون و قسمت شمالی وزارت امور خارجه در حال چیدن قطعات بعد از عمده جاری شدن سیل همراه می سی سی پی رودخانه, برخی از مناطق جنوبی پایتخت هنوز هم تماشای انتظار — و در برخی موارد نجات ساکنان به عنوان سیلاب ها در حال نزدیک شدن به خود را به قله.

آب بود شروع به پایین رفتن در امتداد رودخانه مروارید در برخی از مناطق از Copiah شهرستان در روز جمعه گفت: Randle Drane این شهرستان را مدیریت اضطراری مدیر.

“آن شروع به بازگشت به حالت عادی در حال حاضر,” او گفت:. “ما هنوز هم آب در سراسر (وارتون) جاده در برخی از نقاط به طوری که ما در حال نگه داشتن جاده ها بسته شده در حال حاضر.”

سیمپسون شهرستان مرزهای رودخانه ای در همان منطقه ای که در آن جاری شدن سیل همچنین گزارش شده است.

می سی سی پی جاری شدن سیل: خواهد ساکنان دولت دریافت فاجعه کمک, پرداخت بیمه ؟

سیمپسون شهرستان اضطراری مدیریت مدیر جان Kilpatrick را بلافاصله بازگشت یک تماس برای نظر.

Drane گفت: مدیریت اضطراری کارکنان در Copiah شهرستان به دنبال آب گرفتگی خانه ها را امتحان کنید و بررسی برخی از آسیب آب.

“ما در حال تلاش برای گرفتن توپ نورد و این افراد به کمک” او گفت:.

چندین جاده در جنوب می سی سی پی نیز بسته به علت جاری شدن سیل.

رودخانه پرل شد تاج در 39.07, پا, جمعه, با توجه به خدمات ملی آب و هوا و همچنان رو به افزایش بود در برخی از مناطق از جمله جورج تاون و Rockport Drane گفت. مرحله سیل در راکپرت است 25 فوت.

رودخانه گل رز از 39.02 پا زودتر جمعه به 39.05 در ساعت 10 صبح

“که ممکن است به نظر می رسد مانند آن است که مقدار زیادی از آب” Drane گفت.

روز پنجشنبه بارش باران در سراسر کشور کمک کرده و تا حدودی به افزایش سطح آب Drane گفت و تاثیر این است که هنوز احساس می شود.

“فقط به خاطر اینکه ما رو آفتاب قرار ندهید گارد خود را پایین,” او گفت:. “آب باران به جایی بروید. ما می خواهیم مردم را به ماندن در انگشتان پای خود را و ایمن ماندن.”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

کمی جنوب در Lawrence County, مروارید رودخانه شد تاج اواخر جمعه در 32 فوت در نزدیکی مانتیسلو که در آن سیل مرحله 22 است ،

رودخانه در 31.53 پا به پای 9:15 صبح جمعه.

“رودخانه است که هنوز هم در حال افزایش است و به من می گفت این باید شروع به کاهش” مدیریت اضطراری مدیر تونی Norwood گفت: صبح روز جمعه در Facebook.

برخی از ساکنان مجبور به نجات پنج شنبه شب از خانه های خود در بزرگراه 27.

“اگر شما تصمیم به سوار شدن به این رویداد در منطقه آب گرفتگی لطفا ماندن آگاه باشید از محیط اطراف خود را” نوروود گفت. “این رودخانه شده است در حال افزایش سریع است.”

می سی سی پی جاری شدن سیل: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز در رودخانه مروارید

خدمات ملی آب و هوا به روز شده پیش بینی برای رودخانه تاج در کلمبیا در Marion County است. جدیدترین پیش بینی نشان می دهد که رودخانه cresting در 25½ پا جمعه شب.

زودتر از پیش بینی ها حاکی از رودخانه خواهد تاج در 25 فوت است. این رودخانه در نزدیکی کلمبیا بود که در 24.28 پا در 9:15 صبح جمعه. سیل مرحله 17 فوت است.

مناطق کم در امتداد رودخانه هولناک با گسترده دشت جاری شدن سیل در مناطق Morgantown, سندی هوک و بهار کلبه Marion County مدیریت اضطراری مقامات کرد و گفت: در Facebook.

این منطقه در نزدیکی کلمبیا آب پارک را ببینید برخی از جاری شدن سیل در رودخانه قله یکشنبه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مناطق در طرف شرق رودخانه و در نزدیکی ایالات متحده 98 پل.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>