می سی سی پی جاری شدن سیل را ساکنان دولت دریافت فاجعه کمک, پرداخت بیمه ؟

لدگر | No comments

به عنوان ساکنان بازگشت به خانه های آب گرفتگی در این هفته مقامات دولتی می گویند خود را اولویت باید مستند خسارت برای بیمه ادعا می کند و به سعی کنید به امن فدرال فاجعه کمک می سی سی پی.

در حالی که بیشترین آب گرفتگی محله باقی مانده بسته شده روز شنبه برخی از ساکنان در شمال شرق جکسون قادر به بررسی در خانه های خود.

مقامات تا به حال پیش بینی شده تا به 2500 سازه از جمله حدود 1000 خانه را سیل رنج می برند. رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: آسیب های اضافی ارقام باید وارد شده توسط جمعه. می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری شروع به انجام ارزیابی آسیب و جمع آوری داده ها جمعه.

“من می دانم که مردم مشتاق به بازگشت به خانه های خود و بازگشت به زندگی عادی خود اما من اصرار احتیاط” ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری. “لطفا عجله خود را فقط رتبهدهی نشده است.”

مقامات با می سی سی پی, بیمه بخش باقی می ماند مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از ساکنان آسیب دیده فاقد بیمه سیل. بخش وجود دارد گفت: بیش از 7,700 ملی بیمه سیل برنامه سیاست در 10 شهرستان است که تحت تاثیر مروارید رودخانه و جاری شدن سیل بیشتر در Hinds و Rankin. از 3500 جکسون ساکنان فدرال سیل سیاست. صاحب خانه را بیمه پوشش نمی دهد جاری شدن سیل.

“می سی سی پی, بیمه, بخش تنظیم نمی کند NFIP تصویب آن نرخ و یا تغییرات و یا هر گونه اقتدار بیش از برنامه” کمیسر بیمه مایک Chaney در بیانیه ای گفت. “این گروه را تشویق می کند تمام شهروندان خود را به منظور تعیین بیمه سیل نیاز به حفاظت از خانه و اموال.”

مستند آسیب نیز مهم خواهد بود برای دولت به دست آوردن ریاست جمهوری فاجعه اعلام خواهد شد که باز فدرال کمک های مالی ریوز گفت. او گفت که او در مورد جاری شدن سیل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی — اما آنها تنها می تواند کمک بسیار اگر خسارت برآورده نمی خاص آستانه تحت قانون فدرال است.

یکشنبه سیل به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد آب و قطع برق

MEMA به دنبال کمک های فدرال از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای افراد که خانه هایشان آسیب دیده و همچنین شهرستان با زیرساخت های آسیب دیده, ساختمان و تجهیزات, آژانس, سخنگوی Malary سفید گفت. MEMA همچنین به دنبال کمک از آمریکا انجمن کسب و کار کوچک است که اغلب مسائل فدرال کم بهره فاجعه وام.

Hinds شهرستان باید سند حداقل $942,000 در آسیب برای به دست آوردن پول فدرال تحت یک فاجعه اعلامیه برای زیرساخت های عمومی و Rankin County باید حداقل $544,000 خسارت سفید گفت.

این فرایند شامل انجام ارزیابی آسیب و همچنین مرتب سازی و اندازه گیری باقی مانده در سمت چپ در پشت در سیل, او گفت:. پس از این فرایند کامل است “ما را در رفتن و درخواست (فاجعه) اعلام” سفید گفت. “فرماندار به ثبت نام کردن و به فرستاده می شود رئیس جمهور.”

“من احساس بسیار با اعتماد به نفس است که ما باید قادر به توجیه فدرال اعلام رئیس جمهور را حمایت از ما در آن تلاش های” ریوز گفت.

گرفتن عکس, فایل, آسیب, گزارش

هنگامی که ساکنان با خیال راحت قادر به بازگشت به آب گرفتگی خانه های خود را اولویت باید به سند آسیب های با تصاویر و فایل بیمه ادعا می کنند در اسرع وقت, بیمه, سخنگوی وزارت بث Reiss گفت. ریوز همچنین خاطر نشان کرد مالکان برای اطمینان از قدرت خود را خاموش است.

ساکنان نیز باید شروع به موجودی از اقلام در خانه آنها امید را در این ادعا — به خصوص اشیاء با ارزش مانند تلویزیون و, طلا و جواهر, Reiss گفت.

ملی بیمه سیل برنامه ارائه می دهد بسیاری از منابع برای مراحل را پس از سیل در وب سایت خود fema.gov/national-flood-insurance-program.

مقامات دولتی نیز درخواست کسانی که در سیل منطقه برای گرفتن عکس از آسیب ها و ارسال آنها با استفاده از خود ابزار گزارش در msema.org. این گزارش به دولت کمک کند و شهرستانهای دست آوردن اضافی اعطای پول برای هر دو ساکنان تحت تاثیر جاری شدن سیل و برای ساختمان های عمومی و زیرساخت های نهفته آب است.

ریوز گفت: دولت تا به حال دریافت خسارت گزارش با توجه به جاری شدن سیل از 19 استان ها تا کنون.

به کجا برای دریافت بیشتر اطلاعات بیمه, فایل, آسیب, گزارش

  • فایل آسیب, گزارش و فهرست نیازهای محلی خود را مدیریت اضطراری دفتر: msema.org
  • منابع برای تشکیل پرونده خود را بیمه سیل ادعا می کنند: fema.gov/ملی-سیل-بیمه-برنامه
  • اطلاعات در مورد آنچه سیل بیمه را پوشش می دهد: floodsmart.gov/سیل-بیمه/پوشش
  • سیل پرسش های بیمه برای بیمه می سی سی پی بخش: تماس بگیرید (800) 562-2957
  • صلیب سرخ آمریکا همچنان به ارائه لوازم اضطراری و تنقلات نور در دو محل: Jackson پلیس مرکز آموزش 3000 سنت چارلز سنت Jackson; می سی سی پی, صنایع دستی, مرکز 950 برنج Rd ریجلند

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>