می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز در پرچم دولت: “اگر آن تغییرات آن باید توسط رای مردم’

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز ارائه شده تا آخرین افکار در می سی سی پی امور خارجه پرچم در Facebook پست در شب چهارشنبه.

در ریوز’ آخرین بیانیه نوشت که او “خوشحالم که” مردم در حال بیان دیدگاه های خود چون “چگونه این کشور قرار است به کار می کنند.” او رفت و به نوشتن هدف او این است که برای متحد کردن نه تقسیم ساکنان در دولت است.

خود را کامل بیانیه در Facebook بار خوانده شده به شرح زیر است:

“شما احتمالا دیده می شود گفتگو مواج در جکسون در مورد پرچم. من خوشحالم که مردم در حال بیان دیدگاه های خود. که دقیقا چگونه این کشور قرار است به کار. برای بخشی از من, من فقط یک علاقه واقعی پس از من وارد اتاق می آید به پرچم: اگر این تغییرات باید توسط رأی مردم است.

“من فکر می کنم شانس خوب وجود دارد که Mississippians’ نمایش ها ممکن است تغییر کرده باشد پس از آخرین رای در سال 2001 اما مردم باید برای ارسال آن پیام است. هدف اصلی من این است که وحدت مردم ما و من واقعا ترس هر گونه اقدام که tear us apart.

“وجود تلاش های در حال انجام در سراسر کشور به پاک کردن ملت ما تاریخچه—وانمود کند که همه ما خیلی بهتر از اجداد ما است که ما باید با از بین بردن حافظه خود را. آنها را پاره کردن مجسمه لینکلن, واشنگتن, Jefferson…جنوبی ها و شمالی ها به طور یکسان. زیرا همه آنها شرمنده از کشور ما است. من معتقدم که آمریکا ناقص است اما هنوز هم بزرگترین کشور روی زمین است. من چرا برخی از Mississippians نمی خواهید به یک اینچ به شرکت های بزرگ, سیاسی, رسانه های فشار. که باعث می شود صادقانه تلاش برای تغییر پرچم سخت تر—و نه آسان تر است. من فکر نمی کنم که اگر شما می خواهید به نگه داشتن پرچم شما به طور خودکار یک خائن یا نژادپرست است. من هم درک می کنم که یک پرچم نیست در مورد گذشته است; آن است که یک بنر برای زمان حال است. خارج از تمام شرکت های بزرگ ذکراست و preening وجود دارد صادقانه درد و ناراحتی احساس می شود که برخی از Mississippians نگاهی به نماد در پرچم ما.

“من همیشه سعی کردم صادقانه با هر یک از شما و من به طور کامل و شفاف با شما در حال حاضر. من پاره شده در مسیر رو به جلو برای کشور ما است. من شده فکر کردن در دعا و گوش دادن. من هنوز هیچ پاسخ. من هنوز هم فکر می کنم یک رای از مردم است که این پرچم نشان دهنده بهترین راه است.

“برخی از قانونی رهبران تغییر کرده و موقعیت خود را چندین بار در روزهای اخیر. در حال حاضر آنها با توجه به تعلیق قوانین به تغییر پرچم. آن را به دو سوم رای دادن. که چگونه بسیاری از آن طول می کشد به نادیده گرفتن حق وتو.

“اشتباه نکنید رای به تغییر قوانین رای به تغییر پرچم. اگر آنها به کسانی که رای حق وتو بی معنی خواهد بود. این بحث خواهد بود و پرچم را تغییر دهید.

“آن را دوست دارم یا از آن متنفرم—این است همه چیز من شده فکر کردن و دعا برای چند هفته گذشته. این بهترین راه من می توانم بیان افکار من. خدا برکت دهد, می سی سی پی.”

پرچم بحث: نظرسنجی جدید می یابد و اکثریت Mississippians پشتیبانی از تغییر پرچم دولت

تالار بحث: چه خواهد شد آن را برای تغییر پرچم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>