فرماندار می سی سی پی تست منفی برای COVID-19

لدگر | No comments

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز را آزمایش کرده است منفی ها برای این کروناویروس یک روز پس از اعلام او قرار بود به انزوا پس از تماس با یک نماینده مجلس که تست مثبت است.

“دختران من و من تست منفی برای COVID-19,” ریوز توییتی صبح روز سه شنبه. “محدود تماس با افرادی که تشخیص داده شد اما بهتر امن تر از متاسفم! اگر کسی که می شناسید می شود ویروس, تست!”

ریوز نیست شناسایی مجلس که او آمد به تماس با که تست مثبت است. در طول یک Facebook Live تصویری بعد از ظهر دوشنبه ریوز گفت: “تعداد زیادی” از قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای ویروس. می سی سی پی وزارت بهداشت را منتشر کرده است اطلاعات بیشتر.

ریوز گفت که او آمد در تماس با فردی که دارای آزمایش مثبت “به طور خلاصه” هفته گذشته است. فرماندار مشخصه در تماس نزدیک هفته گذشته با مجلس فیلیپ کان در طی امضای یک لایحه که حذف مؤتلفه نشان از می سی سی پی را به پرچم.

Gunn یکشنبه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

کان یک جمهوری خواه از جکسون حومه کلینتون گفت: در یک ویدیو ارسال به Facebook که او آزمایش به دلیل او تا به حال شده است در مجاورت نزدیک به عضو دیگری از خانه که تست مثبت است. او نه شناسایی دیگر نماینده مجلس.

حداقل یکی دیگر قانونگذار دموکرات در کنگره بو قهوه ای از جکسون اعلام کرده است نتیجه تست مثبت در چند روز گذشته.

“من احساس می کنم نیاز به رفتن خودم تست شده فقط چون من تا به حال با این فرد و صبح امروز مطلع شد که من هم تست مثبت برای COVID,” کان گفت. “من احساس می کنم بسیار خوش شانس است که من واقعا نمی بسیار بسیاری از علائم و احساس خوب است.”

کان گفت که او به نام هر کس به او نزدیک شده بود به تازگی به توصیه آنها را از تشخیص خود و خود-قرنطینه برنامه است. او همچنین به نام دولت ساکنان به انجام اگر آنها پیدا کردن آنها آلوده هستند. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما همه چیز را ما می توانیم برای دریافت این گذشته ما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

Gunn دولت است بالاترین رتبه سیاسی رقم برای عموم فاش تست مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>