فرماندار می سی سی پی وتو بخشی از آموزش و پرورش لایحه بیش از طرح پرداخت

لدگر | No comments

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز را وتو کرده بیشتر از دولت آموزش و پرورش بودجه برای سال مالی جدید به دلیل آن را تغییر جایزه طرح پرداخت برای برخی از معلمان است.

جمهوری خواه ریوز اعلام کرد که دیگر وتو اواخر روز چهارشنبه.

بودجه آموزش و پرورش, خانه, لایحه 1700 را تغییر داده یک برنامه است که به پرداخت اضافی به معلمان در مدارس است که نشان می دهد بهبود و یا که به طور مداوم بالا انجام. ریوز نوشت که 23,157 معلمان خواهد از دست دادن پول آنها در حال حاضر به دست آورده است.

“این یک برنامه است که ابزاری در بهبود کشور ما سیستم آموزش و پرورش” ریوز نوشت on Facebook. “آن را می دهد پرداخت های اضافی به معلمان در مدارس هستند که به شدت دارای امتیاز و یا بهبود یک نامه درجه. هزاران نفر از معلمان می سی سی پی با تکیه بر آن از باراک اوباما ابتدایی در جکسون به هارپر McCaughan ابتدایی در ساحل طولانی است.”

او نوشت که قانونگذاران از بین بردن نیست $26 میلیون اما نقل مکان کرد و آن را به یک صندوق است که مدیران کنترل. این افزایش در مجموع به صندوق کنترل توسط مدیران شد و 40 میلیون دلار.

“فلسفه است: باید آن را دوباره توزیع در سراسر طوری که هر کس می شود یک قطعه کوچک به جای پاداش موفقیت” ریوز نوشت.

زمانی که قانونگذاران شروع جلسه در ماه ژانویه وجود دارد اجماع گسترده است که آنها سعی خواهد کرد به افزایش پرداخت به معلمان و معلمان دستیاران. این برنامه بودند کاهش یافته است پس از coronavirus همه گیر رخ داد و خسارت اقتصادی ایجاد عدم اطمینان در مورد بودجه دولت است.

ریوز نوشت که برخی از قانون گذاران به دنبال برای سال تغییر, معلم, جایزه طرح پرداخت است که در مدارس عملکرد و او معتقد است از آن انجام شد در خانه لایحه 1700 بدون قابل بحث است.

“پس از من وتو این لایحه به قوه مقننه فرصتی برای بازگشت و نادیده گرفتن من وتو — قفل کردن در یک مدرسه پرداخت را کاهش دهد. و یا آنها می تواند به حفظ آن و رفع این” ریوز نوشت. “من گمان می کنم اکثر قانونگذاران درک نمی کنند که آنها در رای گیری برای کاهش معلم پرداخت و آنها آن را برطرف خواهد کرد.”

بیشتر: می سی سی پی, معلم, پرداخت افزایش طرح می میرد در میان نگرانی بودجه

$1.7 میلیون: از دست ندهید. قانونگذاران پایان earmarks برای مدارس خصوصی تاسیس شده توسط نانسی جدید

یک جلسه ویژه خواهد بود به تاخیر افتاد چرا که بسیاری از افرادی که در کنگره هستند قرنطینه پس از در معرض بودن به جدید کروناویروس. حداقل 26 قانون گذاران و 10 نفر دیگر که در کنگره باید آزمایش مثبت برای COVID-19 دولت افسر بهداشت گفت. آن را ممکن است اعداد بالاتر به دلیل برخی از قانونگذاران مورد آزمایش قرار گرفتند پس از بازگشت به زادگاه خود.

دولت بودجه سال شروع ژوئیه 1. ریوز نوشت که وزارت آموزش و پرورش خواهد تابع به طور موقت تحت اقتدار یک نامه از او حمایت قانونی از نظر دادستان کل “بیان کرد که آنها قانون اساسی را مجبور به انجام وظایف خود تا زمانی که مجلس می تواند در حل این مشکل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>