می سی سی پی, فروشنده می گویند منظقه وانت سفارشات آنلاین در اینجا به ماندن

لدگر | No comments

جیمز بروکس, استاد بازنشسته از دانشگاه ایالتی جکسون و همسر خود را بکشید تا یک برنامه گوشی های هوشمند خود را در میز آشپزخانه و ورود به سفارش مواد غذایی خود هستند.

دو ساکنان غرب جکسون هر دو در 70s خود را در دو جمعیت که شیوع کروناویروس تا به حال نامتناسب اثر در می سی سی پی — آنها در حال شهروندان ارشد و آفریقایی آمریکایی.

پس فرزندان خود را اساسا خواستار آنها پایبند بمانند-سفارشات در محل قرار داده و با شهردار این شهرستان و بعد از آن فرماندار ایالت.

مانند بسیاری از گیر در گیر آنها شروع به گرفتن مواد غذایی خود تحویل به آنها ترس از تماس نزدیک با کسی که ممکن است حامل ویروس — بیمار یا نه.

پس از تحویل آنلاین شروع شد و حدود “هشت تا نه سال پیش” بروکس می گوید: او به احتمال زیاد برای ادامه سفارش آنلاین به طور نامحدود حتی اگر اقامت در خانه سفارش برداشته شد در اوایل این ماه.

او تنها نیست.

محصول تقاضا متعادل عمل

هر دو جعبه بزرگ و مواد غذایی محلی و فروشگاه های زنجیره ای در مترو Jackson منطقه در حال تطبیق با تغییر بار از این بیماری همه گیر و در نظر گرفتن اقدامات بی سابقه ای برای نگه داشتن فروشگاه خود را به عنوان استریل که ممکن است اطمینان زنجیره تامین باز باقی می ماند و همچنین انطباق محصول با کمبود.

در اوایل ترس از در حال اجرا از کاغذ توالت و ضد عفونی کننده و نان و تخم مرغ و دیگر اقلام ناشی از اجرا بر روی فروشگاه به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند. فروشگاه سازگار با محدود کردن خرید مارک امن فاصله برای مشتریان در پرداخت خطوط شستشو تمام چرخ دستی های ضد عفونی کننده و در بسیاری از موارد محدود کننده جریان مشتری و خرید مقادیر.

پس از مدت بسیاری از فروشگاه ها آغاز شده که نیاز به کارگران به پوشیدن ماسک صورت برای محدود کردن انتقال این ویروس و نگه داشتن کارگران امن است. آنها همچنین شروع به پاکسازی تمام چرخ دستی های خرید صندوقدار خطوط تجهیزات و راهرو و همچنین راه اندازی اجتماعی فاصله نشانگر برای خریداران.

مطابق با اصول بهداشتی ماسک صورت, تقسیم, بخش, چشم انداز

این تغییرات به احتمال زیاد به دور در هر زمان به زودی, گفت:, Brad Ramey یکی از صاحبان 19 Ramey بازار فروشگاه های مواد غذایی در سی سی پی و لوئیزیانا و آلاباما.

Ramey در زمان تمیز کردن فروشگاه خود را به افراطی اوایل استخدام دیرین بهترین شیوه افسر در عمده زنجیره ای به در آمده و ایجاد تغییرات. مدت کوتاهی پس از این فروشگاه ساخته شده plexi-شیشه ای تقسیم در هر منطقه از فروشگاه شروع به گرفتن درجه حرارت از کارکنان در هر زمان آنها با سنجش زمان و نیاز به صندوقداران به پوشیدن دستکش و پاکسازی آنها پس از هر معامله است.

“ما نشانگر در تمام فروشگاه های ما به رعایت اجتماعی فاصله. و من پیش بینی آنها می شود وجود دارد — به راحتی — حداقل یک سال از هم اکنون. آن پایین می آید به آنچه که مردم راحت هستند و مشکل با آنچه که ما در حال خرید و فروش در حال حاضر عدم قطعیت است.”

این رابرتز شرکت که نظارت بر 19 فروشگاه های مواد غذایی در می سی سی پی از جمله سه گوشه بازارهای جکسون همچنین سرعت نقل مکان کرد. آنها را به حرکت مجموعه سیاست شماره چرخ دستی های خرید و افزایش تعداد خطوط پرداخت نیاز به ماسک صورت و چهره سپر و ارائه خریداران و کارگران دسترسی سریع به ضد عفونی کننده دست واقع در مقابل هر فروشگاه و پرداخت راهرو گفت: Mike Sowden شرکت افسر ارشد عامل.

منظقه وانت, تحویل, در اینجا به ماندن بگیرید

مواد غذایی آنلاین فروش نزدیک به دو برابر در ماه آوریل با توجه به یک گزارش از داده ها تجزیه و تحلیل شرکت پارچه. در روزهای اخیر Kroger — که 19 فروشگاه در دولت — حتی گسترش خدمات شامل ساکنان با EBT/ضربه محکم و ناگهانی کارت و همچنین تمدید چارچوب زمانی برای سفارشات آنلاین.

“ما افزایش تعداد ما از همکاران اختصاص داده شده به وانت به افزایش تقاضا…ما قصد داریم به ادامه این گزینه به دلیل این سرویس بسیار محبوب است” گفت: ترزا Dickerson, شرکت, امور, مدیر و سخنگوی Kroger Co. دلتا تقسیم آن نظارت می سی سی پی.

Sowden گفت: شرکت همچنین در حال حاضر با توجه به منظقه و ارائه خدمات و همچنین پیش بینی انتقال از یک بیماری همه گیر کوروناویروس است به احتمال زیاد به تغییر عادات خرید خوبی گذشته بهبود.

“ما با توجه به همه گزینه های ما. ما به دنبال در یک گوشه ای در بازار نرم افزار است که ما روز به دور از نورد” او گفت:.

داگ Nasif صاحب M & M, فروشگاه فوق العاده در بندر گیبسون, کوچک, جامعه, فروشگاه مواد غذایی در کلیبورن شهرستان که برای اولین بار افتتاح شد در سال 1951 گفت: این فروشگاه ارائه منظقه نه از طریق یک برنامه اما از طریق یک تماس تلفنی. خریداران تماس جلوتر از زمان و محل سفارشات خود را.

“این یک جامعه کوچک در اینجا و ما همه چیز را ما می تواند برای آنها. ما انجام داده ایم منظقه و آن را ادامه خواهد داد. همه آنها باید انجام دهید این است که جلوتر از زمان و شما وجود داشته باشد کسی در اینجا در حال انتظار” او گفت:.

Ramey پیش بینی کرد که در پنج سال هر فروشگاه — حتی کسانی که در مناطق روستایی — به احتمال زیاد منظقه و احتمالا خدمات تحویل.

او در حال حاضر نگاه به آن به طور گسترده او گفت: داشتن راه اندازی یک فروشگاه تست برای تعیین تدارکات که مورد نیاز خواهد بود برای حفظ یک سیستم مشابه در تمام فروشگاه ها.

“این جهان است که رهبری نسبت به همه که. راحتی شماره یک چیز اما شما همچنین نیاز به زمان برای انجام آن حق است. پنج سال از هم اکنون هر کس در این کسب و کار خواهد بود آن را انجام,” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

چه انتظار

  • فروشگاه مواد غذایی محلی زنجیره ای در می سی سی پی می گویند حرکت به منظقه وانت, تحویل, اجتناب ناپذیر
  • برخی از ساکنان می گویند سوئیچ به صورت آنلاین و تحویل در coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد تبدیل به یک راه زندگی
  • جدید پاکیزگی پروتکل ها در فروشگاه های مواد غذایی انتظار می رود که در جای خود برای آینده قابل پیش بینی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>