می سی سی پی, فروشگاه های مواد غذایی محدود کردن مقادیر در میان coronavirus وحشت خرید

لدگر | No comments

دوشنبه Gov. تیت ریوز خواسته Mississippians به وحشت خرید و یا خالی مواد غذایی در قفسه های فروشگاه در میان coronavirus ترس است. اما همانطور که مردم سر به فروشگاه در droves برخی از فروشگاه ها با داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن.

دیوید رابرتز رئیس جمهور رابرتز وارز هتیزبرگ شرکت که دارای گوشه بازار گفته شده است وجود دارد تقاضا برای “همه چیز است.” از “افزایش ناگهانی” آغاز شده و پنج شنبه گذشته. آن را تنها پس از افزایش, او گفت:.

اول رفت و دست عفونی و تمیز کردن وسایل. پس از آن گوشت تازه است. در حال حاضر آن را با برنج و سبزیجات کنسرو شده. کارکنان مجدانه به restock قفسه های اما رابرتز گفت: آنها اغلب خالی دوباره.

“فروشگاه های ما هستند مراتب را به عنوان به خوبی به عنوان ما می توانیم” او گفت:. “ما در حال کار اضافه کاری در سراسر ساعت را امتحان کنید برای دریافت محصولات در قفسه برای مشتریان ما. در این زمان ما در حال همکاری با فروشندگان ما ما تامین کنندگان و تولید کنندگان ما همه برای اطمینان زنجیره تامین می تواند نگه دارید. ما احساس بسیار با اعتماد به نفس در مورد زنجیره تامین است.

“پس از آن شروع به حل و فصل کردن یک بیت شروع می کنیم به دیدن قفسه های ما را پر کنید تا.”

شام گزینه های در مترو:برخی از جکسون رستوران ها ارائه منظقه وانت و یا تحویل

رابرتز گفت شرکت او هنوز قرار می گیرد محدود در موارد اما اشاره کرد که “ما در حال مصرف آن روز به روز ساعت به ساعت.”

آقای چن شرقی بازار در جکسون کم شده در یاس برنج از هفته گذشته گفت: مدیر کل Jason Lin.

“ما معمولا ما خرید برنج از یک تامین کننده در کالیفرنیا و حتی آنها درخواست شده است به قرض گرفتن برنج از مصرف کنندگان خود را به دلیل کمبود” Lin گفت.

به عنوان یک نتیجه, آنها محدود کردن چقدر برنج خریداری می شود.

“برای خدمت بهتر همه ما در حال محدود کردن برنج خرید 25 پوند به ازای هر مشتری” Lin گفت.

بسیاری از آقای چن دیرین مشتریان شده اند در آینده به فروشگاه در وحشت گفت: دلیل دیگر فروشگاه های مواد غذایی محلی در مترو باید قفسه های خالی.

“من به مشتریان به طور منظم من فقط به وحشت نیست چرا که ما آنها را تامین خواهد کرد با هر آنچه که ما به عنوان ما کامیون در آمده روزانه” Lin گفت.

در فروشگاه در سراسر ایالات متحده قفسه های در حال برداشت لخت. Coronavirus است ترغیب پاچه خریداران به سهام تا در محصولات اعم از پاک کننده دستمال مرطوب به کره بادام زمینی به عنوان آنها آماده به سر خم کردن در میان رشد همه گیر با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

بیش از آخر هفته, بزرگترین خرده فروش خارج شده و مواد غذایی فروشگاه های زنجیره ای مانند Kroger, Publix, Aldi, Harris Teeter و بیشتر بسته برخی از مکان ها و یا کاهش ساعت به طوری که کارکنان می توانید زمان را صرف تمیز کردن عمیق و تهیه قفسه با محصولات جدید ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شده است.

جلسه در روز برگزاری: می سی سی پی نمایندگان به توقف قانون گذاری جلسه بیش از coronavirus

برخی از خرده فروشان فرمان اقلام به مکان های با بدترین کمبود و حتی محدود کردن خرید به مطمئن شوید که وجود دارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

“وحشت است که تا حد زیادی غیر ضروری چون اکثر فروشندگان قادر به پر کردن محصولات نسبتا به سرعت می گوید:” نیل ساندرز مدیر عامل خرده فروشی مشاوره جهانی داده است. “همچنین محصولات مانند کاغذ توالت استفاده می شود بیشتر از حد معمول به طوری که افرادی که در حال حاضر نگردند را حفظ خواهد کرد آنها را خرید.”

حیرت زده خریداران باید آب گرفتگی Facebook با عکس خالی فروشگاه قفسه. اما نشاط ارسال تصاویر belies اضطراب است که دامن زدن به دیوانه وار خرید در حال وقوع در بسیاری از نقاط کشور است.

ماشین در پارکینگ کروگر در شهرستان خط جاده در ریجلند هنگامی که آن را باز کرد و در ساعت 6 صبح روز سه شنبه. داخل سبزیجات تازه شده بود برداشت بیش از نان راهرو بود که عمدتا خالی آنها از تخم مرغ تازه و گوشت بخش بود از مرغ تازه و گوشت چرخ کرده.

خود پرداخت تنها گزینه در دسترس است و خریداران انباشته در خطوط انتظار. تعدادی از آنان با پوشیدن دستکش های پلاستیکی با پوشیدن دو دستکش و ماسک.

رابرتز و لین گفت: هر دو آنها مطابق با اصول بهداشتی فروشگاه خود را.

اما “بردن در ساعت مطمئن شوید همه امن است و مردم بیمار نیست یک چالش در خود” رابرتز گفت.

دلار به طور کلی اعلام کرد این امر اختصاص اولین ساعت باز به افراد مسن یک گزینه رابرتز گفت: آنها در حال بررسی است.

در حالی که وضعیت مایع رابرتز گفت: این فروشگاه قصد دارد برای باز بماند و تعهد خود را به نگه داشتن قیمت های خود را در راستای اقتصادی تقاضا است.

“ما در حال رفتن به مراقبت از مشتریان و مطمئن شوید که همه امن است,” او گفت:.

خارج شده و Kroger تغییر در 24 ساعت-فروشگاه ساعت

خارج شده و شروع به برش فروشگاه ساعت یکشنبه در محل در سراسر ایالات متحده به دلیل COVID-19.

فروشگاه به طور معمول باز 24 ساعت باز هستند 6 صبح تا 11 شب تا اطلاع ثانوی این شرکت گفت: از اواخر روز شنبه. فروشگاه های دیگر که به طور معمول تا نیمه شب باز هم کاهش می یابد ساعت.

“این کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود همکاران قادر به انبار محصولات مشتریان ما به دنبال و به انجام تمیز کردن و مطابق با اصول” Dacona اسمیت معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی خارج شده آمریکا نوشت: در یک پست وبلاگ.

Kroger نیز ارسال شده بر روی وب سایت خود را که برخی از آن فروشگاه های عامل تحت ساعت محدود.

Kroger واقع در 4910 ایالتی 55 شمالی در جکسون در حال حاضر روزانه از ساعت 6 صبح تا 11 بعد از ظهر

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>