می سی سی پی مراقبت های بهداشتی مبارزه دو جانبه جنگ: Coronavirus و بحران اقتصادی

لدگر | No comments

می سی سی پی به عنوان جنگ یک بحران اقتصادی ساخته شده توسط یک ویروس هیچ صنعت — حتی زمینه های پزشکی — رها شده است صدمه ندیده است. بیمارستان ها و درمانگاه می تواند شاتر را کاهش دهد و یا خدمات است. مراقبت های بهداشتی کارگران برخی از آنها شده اند در خط مقدم از همه گیر می تواند از دست دادن شغل خود و یا درآمد.

در حالی که این بیماری همه گیر است که به دور از بیش از دو تحولات بزرگ در حال ظهور وجود دارد: تجدید فشار به دولت برای گسترش خدمات درمانی و پزشکی از راه دور است که در اینجا به ماندن بگیرید.

میلیون ها نفر در ضرر و زیان در بیمارستان های سراسر کشور

با توجه به می سی سی پی مدیکید مدیر درو اسنایدر بسیاری از بیمارستان مدیران باید به او گفت که آنها “کم پول نقد در دست” از آنجا که بیماران هستند نه به دنبال مراقبت های خارج از coronavirus درمان است. اسنایدر گفت: آژانس داده بود بیرون $170 میلیون نفر در اورژانس های تکمیلی پرداخت به نگه داشتن بیمارستان شناور تا زمانی انتخابی روش کسب و کار باز می گرداند.

دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی انتظار درآمد از ضرر و زیان حدود 150 میلیون دلار تا پایان سال و با دیدن یک چشم انداز مثبت در بیماران بدون بیمه با توجه به از دست دادن شغل.

حفاری عمیق تر: کروناویروس در می سی سی پی: مراقبت های بهداشتی کاهش هزینه زندگی سابق UMMC صدر اعظم می گوید:

می سی سی پی انجمن بیمارستان های رئیس جمهور Tim Moore گفت: بیمارستان ها در دولت می تواند نیاز های اضافی $320 میلیون به $360 میلیون باقی مانده از این سال به دلیل از دست دادن درآمد.

Ryan Kelly, مدیر اجرایی, می سی سی پی بهداشت روستایی ارتباط گفت: درآمد برای بسیاری از می سی سی پی روستایی بیمارستان ها و درمانگاه کاهش یافت 25 درصد.

“ما ممکن است یک ماه بعد و از دست دادن پنج بیمارستان و یا ما ممکن است یک ماه بعد و نه از دست دادن یک” کلی گفت و اشاره کرد که مقدار زیادی بستگی به پاسخ دولت فدرال است.

برخی از تماس برای گسترش مدیکید اما این بعید است

Roy Mitchell, مدیر اجرایی, می سی سی پی بهداشت حمایت از برنامه مقامات دولتی نیاز به تمرکز بر روی گسترش مدیکید پوشش بیمه سلامت برای دولت کار ضعیف است. می سی سی پی است که یکی از 14 متحده است که باید در برابر گسترش مدیکید واجد شرایط بودن به بیشتر های کم درآمد ساکنان آن از سال 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه گذشت تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

میچل گفت این مهم تر در حال حاضر از همیشه که می سی سی پی گسترش پوشش از آنجا که بسیاری از Mississippians به تازگی شغل از دست داده و با حمایت کارفرما بیمه بهداشت و درمان. در پایان 324,000 Mississippians خود را از دست بدهد کارفرما, پوشش بیمه در ماه های آینده یک مطالعه اخیر توسط مدیریت سلامت همکاران یافت.

“تیت ریوز و حتی بیشتر در حال حاضر باید گسترش مدیکید بنابراین کارگرانی که شغل خود را از دست می توانید سلامت پوشش” میچل گفت: می سی سی پی را جمهوری خواه و فرماندار.

ریوز به مدت طولانی مخالف گسترش مدیکید و قانونی رهبران را نشان نمی دهد, از آن خواهد شد به طور جدی در نظر گرفته شود در هفته های آینده.

میچل گفت که او را نمی بینم “چگونه فرماندار در حال رفتن به قادر به چسبیدن به ایدئولوژی بسیار طولانی عدم اجرای مدیکید به دلیل آن اجرا شد و در دولت اوباما.” این ادامه سرسخت مخالفان او هشدار داد “می تواند هزینه Mississippians نه تنها خود را از سلامت بدنی اما خود را به سلامت اقتصادی.”

اگر پزشکی گسترش است به طور جدی در نظر گرفته شده توسط قوه مقننه که بحث خواهد شد به احتمال زیاد در سال 2021 یا 2022 جلسه. در ضمن Mitchell تاکید کرد که هر Mississippian باید قادر به دریافت رایگان coronavirus آزمون بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها بیمه است. او گفت: سازمان در تلاش است برای آموزش ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که دولت فدرال را بازپرداخت آنها را برای هزینه های آزمایش, افراد بدون بیمه.

پزشکی از راه دور مصرف کردن با بیماری همه گیر

مراقبت های بهداشتی مقامات می گویند شده است وجود دارد یکی مثبت از بیماری همه گیر: گسترش سریع پزشکی از راه دور.

روستایی ارائه دهندگان که پس از مشاهده آن را به عنوان یک مد زودگذر در حال حاضر استفاده از teledemicidine به نگه داشتن بیماران از راه آسیب است در حالی که هنوز تولید برخی از درآمد در طول بیماری همه گیر. اما در بسیاری از مناطق روستایی می سی سی پی, Kelly گفت: با سرعت بالا دسترسی به اینترنت هنوز هم خوب نیست به اندازه کافی برای یک بیمار به چت تصویری با یک دکتر.

در ایندیانوولا خانواده گروه پزشکی دکتر کتی پترسون گفت که او و همکاران او را در بر داشت یک جایگزین: منظقه پزشکی است.

“آن را” آن را راه خود را در Indianola” پترسون گفت: ارجاع قدیمی برگر کینگ شعار.

بیماران مبتلا به جلو و از طریق دایره نیمه درایو. یک تیم ارزیابی علائم خود را و صفحه نمایش آنها است. یک پارکینگ تعیین شده است برای بیماران. دیگر برای بیمار و یا به طور بالقوه افراد بیمار. کارکنان نگه می دارد آهنگ از بیماران با استفاده از رنگ و روکش کارت با اعداد.

نظر: کروناویروس در می سی سی پی: ما باید آدرس بهداشت بحران در دولت

قبل از همه گیر ایندیانوولا خانواده پزشکی گروه شاهد حدود 4500 نفر در ماه پترسون گفت. منظقه خدمات به آنها اجازه نگه داشتن این تعداد در حدود 3000 یا بیشتر به صورت ماهیانه.

“ما در حال کار بر ما دم کردن هر روز” پترسون گفت روزانه تعداد گام سر به فلک کشید است. “… بیماران کاملا آن را دوست دارم.”

پس از همه گیر پترسون انتظار منظقه برای محو, اما فکر می کند که پزشکی از راه دور است که در اینجا به ماندن بگیرید. هنوز هم او ابراز نگرانی در مورد بازپرداخت برای پزشکی از راه دور که پترسون گفت: نیاز به ایجاد توازن میان منافع از ارائه دهندگان بیماران و شرکت های بیمه.

در UMMC, telehealth بازديد تقریبا چهار برابر شده از Feb. 20 مارس 20. یک کاربر جدید 90 ساله Lettie برنج کانتون که با کمک برخی از نوه خود را به استفاده از آی فون خود را به چت تصویری با دکتر خود.

“این کاملا در دیدار با ارتباط چهره به چهره نشست اما آن کافی بود. این اولین بار بود که من تا کنون انجام داده ام … من تعجب که چگونه به وضوح یک نفر صحبت می تواند به شخص دیگری” برنج گفت. “آن را فقط مانند یک نرمال مراجعه به جز آن نیست.”

وقتی پرسید چه توصیه او را به او همکار Mississippians با احتیاط از پزشکی از راه دور, برنج گفت: “آن را امتحان کنید. لازم است و شما به آن نیاز دارید.”

چه انتظار

  • بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در صورت کاهش درآمد پس از روش انتخابی لغو شد و بیماران از دست داد بیمه بهداشت و درمان.
  • پزشکی از راه دور شده است به سرعت در حال تصویب در سراسر کشور هر چند دسترسی به اینترنت یک موضوع است.
  • برخی می گویند گسترش مدیکید را کمک به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای زنده ماندن همه گیر اقتصادی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>