می سی سی پی مقامات بهداشت: تعطیل ناهار خوری داخل رستوران ها و کافه ها

لدگر | No comments

دولت وزارت بهداشت است فراخوانی برای تمام رستوران ها و کافه ها در سطح ایالت را تعطیل خود را به اتاق ناهار خوری و سوئیچ را خارج و یا تحویل فقط در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

توصیه این است که برای آینده قابل پیش بینی این اداره گفت: در یک جمعه انتشار اخبار.

آن است که در خط با اقدامات چند ایالت دیگر گرفته در روزهای اخیر و بر اساس توصیه های از سی دی های اجتماعی فاصله و محدود کردن رویداد گردهمایی به 10 نفر یا کمتر است.

این گروه همچنین توصیه می سی سی پی ساکنان نیست و شرکت در مجالس ترحیم و مراسم عروسی و خدمات کلیسا یا جامعه دیگر و یا رویدادهای اجتماعی انتظار می رود با حضور بیش از 10 نفر.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم جمعه

توصیه نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد ایستگاه های گاز داروخانه ها و یا فروشگاه های مواد غذایی گفت: دولت بهداشت و درمان افسر دکتر توماس دابز.

دولت روز جمعه گزارش داده بود 80 موارد مثبت COVID-19 و یک مرگ. یک افزایش قابل توجهی در موارد مثبت و مرگ و میر اضافی انتظار می رود.

دابز گفت که به عنوان ویروس همچنان به گسترش پیشگیری هرگز مهم تر بوده است. اقدامات پیشگیرانه Mississippians می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • شستن دست های خود را اغلب و به طور کامل به خصوص بعد از سرفه یا عطسه دمیدن بینی خود را و استفاده از حمام.
  • موثر شستن دست ها طول می کشد حدود 20 ثانیه و شامل تمیز کردن زیر ناخن, بین انگشتان و پشت دست را به عنوان به خوبی به عنوان جبهه.
  • ماندن در خانه اگر شما بیمار و اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که بیمار است.
  • پوشش خود را از سرفه و عطسه. زمانی که ممکن است و سرفه و عطسه و یا ضربه به بینی خود را به یک بافت و پرتاب بافت دور.
  • اگر شما بیمار هستید و به خصوص با تنگی نفس و سرفه های شدید و تب یا درد شدید قفسه سینه با یک پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای دستورالعمل در بودن با خیال راحت مورد بررسی قرار گرفت.
  • جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی که در آن 10 نفر یا بیشتر را به تماس نزدیک.
  • عمل اجتماعی فاصله: حفظ حداقل شش فوت دور از مردم دیگر در یک گروه.

این اطلاعیه به شرح زیر سفارش صادر شده توسط شهردار جکسون دولت بزرگترین شهرستان به انجام همان.

شهردار چکو Antar لومومبا در روز چهارشنبه دستور داد تمام میله های زندان در شهر و همه رستوران ها به سوئیچ را-تنها.

اصلاح: یک نسخه اولیه از این مقاله اظهار داشت: در بخش بهداشت و درمان توصیه می شود تمام میله ها نزدیک است.این بخش توصیه می شود میله که در خدمت مواد غذایی به دنبال همان سیاست به عنوان رستوران ها و سوئیچ به takeout تنها. توصیه ها هنوز در جای خود برای محدود کردن تجمعات به 10 نفر یا کمتر است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>