می سی سی پی زندانی می گوید شیوع کروناویروس در زندان فدرال مانند ‘حکم اعدام’

لدگر | No comments

یک زندان فدرال در می سی سی پی دلتا سایت از شیوع کروناویروس است که بیمار حداقل 40 نفر است.

در یازو سیتی فدرال تادیبی موسسه علامتی زندانیان هستند که چپ در تختخواب خود و بدون مراقبت های پزشکی مناسب گفت: یک زندانی که خواسته بود به نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. او در زمان خدمت در زندان را کم امکانات امنیتی است که سخت ترین ضربه را outbreak.

“من یک جمله به خدمت بود اما نه حکم اعدام و که آنچه در آن مانند به نظر می رسد با این بیماری همه گیر است و هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت در مورد ما در داخل,” اهل بیت گفت.

روز جمعه اداره فدرال زندانها گزارش یازو سیتی تادیبی موسسه تا به حال 37 زندانی و سه نفر از کارکنان تست مثبت برای coronavirus. که از 25 مورد تأیید میان زندانیان پیش از آن در هفته.

اهل بیت و دیگران که عزیزان زندانی در یازو سیتی گفت: شیپور لجر آنها از ترس به اندازه کافی در حال انجام است برای محافظت از مردم در زندان است.

آنها گزارش زندانیان داده شده است محدود تجهیزات حفاظت فردی — یک ماسک صورت و بدون دستکش — و دسترسی ناکافی به تمیز کردن تجهیزات.

“چه شما انجام می دهند برای حفاظت از مردم شما وجود دارد برای محافظت پرسید:” سینتیا, Wesley که نامزد است که زندانی در زندان است. “آنها نمی تواند فقط سریع اجرا به فروشگاه برای دریافت آنچه آنها نیاز دارند.”

سو آلیسون سخنگوی اداره فدرال زندانها اختلافات ادعا می کند که بیمار زندانیان نیست که درمان شود. آلیسون نیز گفت: تجهیزات حفاظت شخصی است که استفاده می شود با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از راهنمایی و صابون در دسترس است در سراسر فدرال زندانها.

می سی سی پی ثبت کرده است تقریبا 2500 coronavirus موارد و بیش از 80 کشته و جمعه. فرماندار خواسته است تا ساکنان خود را امن نگه دارید با جدا کردن در خانه, شستن دست های خود را به طور منظم و نگه داشتن سطوح تمیز — چیزهایی که زندانیان را ندارد توانایی انجام است.

به عنوان تعدادی از موارد همچنان به کوه طرفداران و برخی از مقامات می گویند عواقب ناشی از شیوع بیماری در بازداشتگاه می تواند به اثبات می شود منحصر به فرد خطرناک است و به احتمال زیاد کشنده است. بسیاری از مردم در زندان باید موجود مشکلات سلامتی است که آنها را در معرض این بیماری است. پنج زندانی کشته شده اند در یک شیوع در یک زندان فدرال در لوئیزیانا.

زندانی: “ما در حال کهنه در اینجا مانند ساردین’

زندانی در یازو سیتی زندان گفت: شیپور لجر او معتقد است شیوع بزرگتر است از آنچه دولت فدرال گزارش. او تخمین زده ده ها تن از زندانیان در واحد مسکن در حال سرفه و احساس تب و یا شکایت از اسهال است.

او گفت: بستر بسیار نزدیک به هم در را باز خلیج مسکن واحد است که او می تواند رسیدن و لمس فرد در کنار او.

“این وحشتناک است,” او گفت:. “….وجود دارد هیچ راهی برای انجام چنین اجتماعی فاصله که ما کهنه در اینجا مانند ساردین. وجود زندانیان بیمار که در حال و نه تمایل به آنها می گویند که آنها باید برای آن صبر کنید.”

آلیسون گفت: اعضای هیات اغلب انجام درب-به-درب سلامتی چک در زندان مسکن واحد است. اگر یک زندانی گزارش بیمار احساس پس از آن او بلافاصله به نمایش های پزشکی کارکنان. زندانیان برگزاری نمایشگاه علائم جدا شده مطابق با دستورالعمل CDC, او گفت:.

در یک نسخه نوشته شده آنلاین در این اداره گفت: “ما عمیقا نگران سلامت و رفاه آن دسته از زندانیان که به ما سپرده به مراقبت از ما و برای ما کارکنان خود را به خانواده ها و جوامع ما زندگی و کار در. آن است که بالاترین اولویت ما برای ادامه به انجام همه چیز ما می توانیم برای کاهش گسترش COVID-19 در امکانات ما است.”

در تلاش برای نگه داشتن خود را سالم به اهل بیت را نگه می دارد یک پیراهن بیش دهان خود را در همه زمان ها و تلاش می کند به ترک تختخواب سفری خود را به عنوان کوچک که ممکن است. او گفت که او خریداری یک جفت دستکش از زندانی دیگری که تا به حال دسترسی به آنها را برای کار خود را. هزینه او را $5.

زندانیان در واحد هر یک به صورت یک هفته پیش, او گفت:.

“هنگامی که ما می پرسند چرا ما شدن امکانات جدید به ما گفته شده چرا که آنها حتی نمی باید برای هر پرسنل. بنابراین قطعا هیچ کدام برای ما است.”

آلیسون گفت: اداره زندان صادر کرده است فولاد ماسک را به تمام کارکنان و زندانیان زندان و زندان فدرال صنایع کارخانه های تولید پارچه ماسک های پزشکی و روپوش و بسته بندی ضد عفونی کننده دست. همه امکانات را راهنمایی در مورد چگونه ماسک باید مورد استفاده قرار گیرد بسته به شغلی کارکنان و اینکه آیا وجود دارد فعال موارد COVID-19, او گفت:.

فدرال می گویند که آنها در حال آزاد کردن برخی از زندانیان; خانواده ها می خواهید آنها را به خانه

دادستان کل ویلیام Barr است تسریع آزادی زندانیان آسیب پذیر در فدرال زندانها که تجربه کرده اند شیوع کروناویروس.

یک سخنگوی اداره زندانها قبلا گفته مقامات در حال بررسی زندانيان عوامل خطر برای تعیین اگر آنها باید در خانه حبس.

Yolanda کندی گفت که او امیدوار است شوهرش رابرت کندی را در میان آن منتشر شد به خانه بردهاند.

“این ترسناک با او بودن در آن وجود دارد و نه کنترل داشتن چه خبر” Yolanda کندی گفت. “من می دانم که آنها در حال زندانیان, اما آنها نه حیوانات.”

با توجه به Yolanda کندی شوهرش گفت که او نگران است “همه چیز را از کنترل خارج و به زندان نمی دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به همه چیز مناسب و قرار دادن زندگی مردم در معرض خطر است.”

او گفت: زندانیان در واحد خود را دریافت نکرده ماسک تا روز چهارشنبه و در آنها داده نشده است و ارائه می شوند به ندرت تمیز کردن وسایل با توجه به Yolanda کندی.

وسلی همچنین امیدوار است برای دیدن نامزد در میان کسانی که منتشر شد به خانه بردهاند. نامزد او را که او خواسته بود به نام به خاطر ترس از مجازات به کمتر از یک سال و چپ در حکم او.

او معتقد است بدون خشونت مجرم و یا افرادی که یک مقدار کوتاه از زمان در سمت چپ در جملات خود را نیز باید در نظر گرفته برای انتشار است. او همچنین معتقد است که اداره زندانها است کم اهمیت جلوه دادن شدت شیوع است.

وسلی گفت: تحت شرایط عادی زندان هستند “cesspools.” او نامزد قبلا شکایت از باران نشت از طریق تلفن همراه خود را. در حال حاضر, او گفت:, دوش گرفتن بار در حال محدود شدن به عنوان به خوبی.

“شما فکر می کنم زندان خواهد بود یک سر چشمه,” وسلی گفت. “زندان ها و خانه های سالمندان… اگر یک نفر این همه رفتن به آن را دریافت.”

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>