می سی سی پی زندانی که فوت آزمایش مثبت برای COVID-19

لدگر | No comments

یک زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman زندانی که فوت آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به می سی سی پی بخش از اصلاحات.

این مرد ناشناس که اولین گزارش زندانی در زندان های کشور به سیستم تست مثبت برای coronavirus.

MDOC با صدور بیانیه ای دوشنبه شب در مورد اهل بیت, اما نمی, ارائه جزئیات در زمانی که اهل بیت درگذشت.

موقت MDOC کمیسر تامی تیلور گفت: شیپور لجر در دوشنبه شب بود که او آگاهانه جمعه از زندانی شدند. او گفت: اهل بیت, درگذشت دلتا مرکز پزشکی منطقه ای در گرینویل. او گفت که این زندانی بیمار بوده است برای هفته ها.

هفته گذشته MDOC اعلام کرد که سه کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

این MDOC بیانیه ای گفت: این زندانی که تا به حال اساسی شرایط بهداشتی مورد آزمایش قرار گرفت زمانی که او شروع به برگزاری نمایشگاه نشانه شد و بلافاصله پزشکی جدا شده و در انتظار نتایج. نتایج نیست در آمده تا بعد از زندانی کرده بود درگذشت. آیا اهل بیت درگذشت به دلیل coronavirus مشخص نشده با توجه به تیلور.

تیلور گفت: در بیانیه ای که پس از یادگیری از تست مثبت گروه بلافاصله در زمان مراحل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما متعهد به حفاظت از سلامت و رفاه همه در درون ما سیستم” تیلور گفت. “از آغاز COVID-19 شیوع امکانات ما شده اند تحت قرنطینه با محدود در نقل و انتقالات هیچ ملاقاتها دیگر از وکلای مدافع و روزانه غربالگری از تسهیلات کارکنان.”

“این اولین مورد مثبت ما بیشتر جدا شده تمام مناطق آسیب دیده و افزایش نمایش برای همه زندانیان که در تماس با فرد” تیلور گفت. “زندانیان که در تماس نزدیک با مثبت فردی ارائه شده با ماسک.”

تیلور گفت: زندانیان در افزایش قرنطینه محل نظارت خواهد کرد دو بار در روز برای هر نشانه یا علائم ویروس و اغلب لمس مناطق مانند ایستگاه های کاری کانتر دستگیره های درب, نور, سوئیچ های راه آهن و صفحه کلید کامپیوتر هستند که مقادیر به طور منظم.

برای هفته زندانیان طرفداران حقوق شده اند هشدار از عواقب وخیمی که — اگر — coronavirus به سیستم زندان.

مردم را در زندان قرار دارد در محله های نزدیک نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله از یک دیگر. آنها را محدود کرده اند اگر هر گونه دسترسی به بهداشت شخصی لوازم و تجهیزات حفاظتی. بسیاری از رنج می برند از قبل موجود مشکلات سلامتی. سیستم زندان های طولانی مواجه اتهامات ناکافی مراقبت های پزشکی.

Coronavirus می تواند “گسترش مانند آتش سوزی” در زندان اردن Siev یک شریک در نی اسمیت شرکت حقوقی در نیویورک گفت: شیپور لجر در هفته گذشته.

Siev کمک با Jay-Z و Yo Gotti تیم رخ دادخواهی بیش از شرایط در Parchman.

این ویروس نه تنها تاثیر زندانیان Siev هشدار داد بلکه نگهبانان و مأموران اجرای قانون و وکلای او گفت:.

حداقل 30 زندانیان کشته شده در MDOC بازداشت پس Dec. 29 هنگامی که شورش فوران در زندانهای سراسر می سی سی پی و دولت سیستم زندان کشیده شده گسترده یافت.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>