می سی سی پی بررسی مشکوک ظاهر جدید COVID-19-مربوط به سندرم در کودکان

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت این است که به دنبال به دولت اولین مورد مشکوک به کودکان multisystem التهابی سندرم یک بیماری است که کودکان تاثیر می گذارد پس از آنها قرارداد coronavirus, دولت, سلامت افسر دکتر توماس دابز پنج شنبه اعلام کرد.

این سندرم ظهور کرده است تا در دیگر نقاط جهان است و در درجه اول یافت شده است در کودکان کمتر از 5 سال سن داشتند. Dr. Anthony Fauci کاخ سفید Coronavirus نیروی کار اشاره شده “کودکان ارائه با COVID-19 که در واقع بسیار عجیب و غریب التهابی سندرم بسیار شبیه به سندرم کاوازاکی” در طول یک سنای آمریکا در جلسه روز سه شنبه.

علائم می تواند شامل تب طولانی, بثورات جلدی, ورم ملتحمه, ورم از کف دست یا کف پا لایه برداری از پوست در این مناطق و غدد لنفاوی بزرگ شدن.

بیشتر: “تقریبا همه بچه ها قابل درمان هستند’: آنچه والدین باید در مورد می دانیم جدید COVID مربوط به بیماری التهابی

دابز کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر درباره می سی سی پی اولین بالقوه مورد اطفال multisystem التهابی سندرم با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

او گفت: در بخش بهداشت و درمان را شروع به جمع آوری گزارشات از پزشکان و ارائه اطلاعات بیشتر اگر موارد دیگری شناسایی می شوند.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>