می سی سی پی سفارشات قاضی صاحبخانه به بازگرداندن آب و برق قطع در طول COVID-19 همه گیر

لدگر | No comments

ساعت قبل از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز ایالت اقامت در خانه سفارش اثر در زمان جمعه یک قاضی در جنوب می سی سی پی به کارگردانی صاحبخانه برای بازگرداندن خدمات آب و برق آنها قطع شده بود بنابراین مستاجران می تواند ادامه زندگی در خانه های اجاره ای.

می سی سی پی و مرکز عدالت شکایت از طرف Lee County ساکنان زندگی در خانه که در آن صاحبخانه برای پرداخت آب و برق. طرح دعوی در دادگاه به نام صاحبخانه’ ابزار cut-offs یک شکل از اخراج “انجام شده در ایمان بد است.”

بدون اخراج shutoffs: دولت و ارائه دهندگان خدمات کمک به مشتریان با سختی ها

دولت خدمات عمومی کمیسیون به طور موقت ممنوع اعلام کرد شرکت های آب و برق از خاموش کردن خدمات برای دلیل عدم پرداخت صورتحساب. و اخراج ممنوع تحت فرماندار اقامت-صفحه اصلی سفارش.

“صاحبخانه ممکن است واژگون قصد سفارش از فرماندار و خدمات عمومی کمیسیون با درگیر شدن در این تاکتیک در طول این زمان بحران در این کشور” خزانه قاضی مایکل Malski نوشت.

مرکز ثبت با توجه به درخواست منطقه شمال خدمات عمومی کمیسر براندون پریسلی.

“این شرم و ننگ است که ما باید به صرف زمان در طول یک بیماری همه گیر به دنبال موقت محدود سفارشات از خزانه قضات” پریسلی گفته آسوشیتد پرس روز جمعه. او گفت: آب و برق, ترمیم شدند برای افرادی که شکایت کرد و او نمی داند که چگونه گسترده از جمله مشکلات در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>