می سی سی پی قانونگذار از دست می دهد و مادرش یک پرستار در خط مقدم از همه گیر به کروناویروس

لدگر | No comments

مادر یک ایالتی می سی سی پی درگذشت نماینده از coronavirus در روز جمعه.

Rep. تام مایل D-مورتون روز شنبه گفت که مادرش Sheena مایل گذشت از این بیماری است.

این است احتمال دارد او قرارداد این ویروس به عنوان یک نتیجه از کار خود را به عنوان یک پرستار در خط مقدم از این بیماری همه گیر است.

شینا مایل بود یک پرستار ثبت شده از 35 سال و نظارت اتاق اورژانس در اسکات بیمارستان منطقه ای در مورتون در تعطیلات آخر هفته که در آن او برای مراقبت از بیماران در یکی از ایالت coronavirus نقاط داغ.

این شهرستان بیش از 28,000 ساکنان مجبور سوم بیشترین تعداد COVID-19 موارد در دولت با 339 مورد و 10 مرگ و میر با توجه به گزارش های روز جمعه از دولت در بخش بهداشت و درمان.

مایلز گفت: مادر او احتمالا قرارداد این ویروس از یک بیمار با وجود “دو برابر کردن” در تجهیزات حفاظت شخصی و مصرف گسترده اقدامات ایمنی.

او گفت: مادر او برای اولین بار احساس علائم در یکشنبه عید پاک کردم و تست شده زیر پنج شنبه. که پنجشنبه پذیرفته شد و به دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی. این ویروس در نهایت گسترش به ریه ها و در زمان زندگی او در روز جمعه. او 60.

دولت نماینده تشکر کارکنان بیمارستان تماس آنها را قهرمانان برای تلاش های خود را به “شفا و آسایش” ،

“آنها سعی کردند همه چیز را آنها می تواند برای او. رفتار آنها با او مانند, خانواده,” او گفت:.

“من فکر می کنم او می خواهم به من می گویند که همه ما بهداشت و درمان کارگران خط مقدم هستند و قهرمانان در این بیماری همه گیر. او با قدردانی از همه شما بسیار بود و او را به افتخار به یکی از شماره های ویژه,” مایلز گفت: در Facebook post.

“او من راک, بزرگترین, تشویق کن, بهترین دوست من و یک همسر دوست داشتنی, مادر و دختر, لزبیین, پرستار, قهرمان و دوست به دیگران بی شماری است. عشق او برای من ثابت شد و حمایت بی دریغ” او گفت:.

مایلز گفت که او امیدوار است کسانی که باقی می ماند شک و تردید از خطر ویروس تجدید نظر کند.

“من امیدوارم که مردم را از این چیزی که به طور جدی به ویژه کسانی که در معرض خطر گسترش آن است. آن را جدی رسیدگی کند. همه ما باید با پوشیدن ماسک,” او گفت:.

مایل بوده است در قوه مقننه از سال 2012. او نشان دهنده رنکین و اسکات شهرستانهای استان است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>