می سی سی پی قانونگذاران تصویب $300M در کسب و کار کوچک مالی. می توانید آنها درخواست برای پول ؟

لدگر | No comments

می سی سی پی مقننه در هفته گذشته به تصویب یک لایحه دو حزبی که مرتکب 300 میلیون دلار در فدرال coronavirus امداد کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک.

اما می تواند قانونگذاران که کار کوچک کسب و کار خود و درخواست برای پول ؟

این سوال داد. Gov. Delbert Hosemann می خواهد, می سی سی پی اخلاق کمیسیون برای پاسخ به. هشت-عضو کمیسیون مورد بحث و بررسی این موضوع را در یک جلسه ویژه در صبح روز جمعه اما با تاخیر تصمیم نهایی تا زمانی که آن را می تواند به دست آوردن جزئیات بیشتر در هفته آینده گفت: تام هود, مدیر اجرایی کمیسیون.

لی Rupp اسمیت Hosemann معاون رئیس ستاد چندین سناتور خواسته قبل و در طول بحث در این قانون اگر آنها شرکت می تواند در کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه های خود را. Hosemann “نشان داد او باور نمی کند که آنها می توانند” اسمیت در بیانیه ای گفت. “به عنوان رئیس جمهور از بدن, معاون فرماندار گفت: اعضای او درخواست یک نظر به دقت تعیین مرزهای اخلاق و قوانین.”

سنا لایحه 2772 شامل دو برنامه که به منظور جلب کمک های مالی از $1.25 میلیارد دلار می سی سی پی دریافت مراقبت, قانون تصویب شده توسط کنگره است. برخی از 60 میلیون دلار را به طور خودکار ارسال می شود به 29,000 کسب و کارهای کوچک در صنایع مجبور نزدیک با رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ stay-در-خانه سفارش. آنها را به 2000 $در هر.

باقی مانده مبلغ 240 میلیون توزیع خواهد شد از طریق کمک های مالی تا $25,000 است که کسب و کارهای کوچک را برای درخواست از طریق, می سی سی پی توسعه قدرت. بودجه برای اولین بار باشد که با تمرکز بر کسب و کار که در حال حاضر دریافت فدرال coronavirus امداد پول است.

ریوز امضا لایحه این هفته و سیستم برای برنامه های کاربردی و توزیع است که هنوز هم در حال راه اندازی است.

مرتبط با: خود را کوچک کسب و کار واجد شرایط برای $300M COVID-19 امداد پول ؟ آنچه شما نیاز به دانستن

مرتبط با: فرماندار می سی سی پی قانونگذاران رسیدن به آتش بس در coronavirus صرف نبرد

این قانون به طور خاص گفت: لابی کسب و کار است که با استخدام یک لابی یا آنهایی که درگیر در حزبی فعالیت های سیاسی نمی تواند برای برنامه اعمال می شود. اما این لایحه نمی گویند هر چیزی در مورد افرادی که تصویب این لایحه است. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از قانونگذاران خواهد بود علاقه مند به استفاده هر چند بسیاری از آنها درگیر در کسب و کارهای کوچک برای شغل روزانه خود را. کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور مواجه شده اند شیب کاهش در کسب و کار با توجه به کروناویروس و پناهگاه در محل سفارشات.

دولت قانون و گذشته اخلاق کمیسیون نظرات به طور کلی هشدار می دهند در برابر قانونگذاران با استفاده از نفوذ خود و یا رای گیری در مورد مسائل است که آنها را به نفع و یا اعضای خانواده خود را به طور مستقیم.

تنها تعداد انگشت شماری از نمایندگان مجلس با رای ندادند در کسب و کار کوچک قانون یا رای دادند “حاضر.”

این لایحه نویسنده دیابت بریگز Hopson R-Vicksburg گفت که او قصد ندارد به درخواست خودش اما شنیده پرسش از تعدادی از سناتورها و نمایندگان در مورد اینکه آیا آنها می تواند درخواست برای تسکین بودجه. او گفت که او به آنها گفت که آنها نیاز به آن را پاک با کمیسیون.

“من شنیده ام rumblings در آن است که آیا در قانون اساسی برای قانون گذاران که کسب و کارهای کوچک برای درخواست کمک مالی” اضافه شده بهداشت ، جرثقیل سیمونز از گرین ویل دموکراتیک رهبر.

سخنگوی مجلس فیلیپ کان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه.

هود گفت: کمیسیون بود “خواست برای تسریع” درخواست برای نظر در کسب و کار کوچک مالی است که چرا از آن برگزار شد در این جلسه جمعه پیش از آن به طور معمول-برنامه ریزی نشست ژوئن 5. کمیسیون اروپا انتظار دارد که به رای گیری در مورد آینده جمعه پس از به دست آوردن اطلاعات بیشتر مربوط به نحوه توسعه سازمان قصد دارد به توزیع پول و تنظیم قرارداد, او گفت:.

عضویت در کمیسیون اخلاق ساخته شده است قرار ملاقات ساخته شده توسط فرماندار ، معاون فرماندار و مجلس.

مجلس قصد دارد به reconvene شنبه. قانونگذاران ترک کنگره در 18 مارس با توجه به کروناویروس اما به طور خلاصه بازگشت دو بار به چکش قانون در تسکین کمک های مالی از جمله کمک مالی کسب و کار.

در روز سه شنبه سناتور خواهد بود جریان توسط دولت اقتصاددان Darrin Webb و گروه درآمد کمیسر گیاه Frierson در دولت چشم انداز اقتصادی و پیش بینی درآمد آن را به یک ضربه عمده به علت ویروس.

“ما نیاز به درک پیامدهای اقتصادی تعطیل و COVID-19 به عنوان بهترین ما می توانید قبل از تهیه بودجه های جدید” Hosemann در بیانیه ای گفت.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>