می سی سی پی قانونگذاران بحث اجازه حسابرس دیدن اظهارنامه مالیاتی از مردم گرفتن کمک های عمومی

لدگر | No comments

می سی سی پی سناتور درگیری روز شنبه قبل از عبور از یک لایحه به اجازه دولت حسابرس دیدن اظهارنامه مالیاتی به منظور بررسی درآمد افراد ثبت نام شده در پزشکی عمومی و یا دیگر برنامه های کمک.

هواداران گفت: این برنامه طراحی شده است برای اطمینان مردم به دریافت مزایای اگر آنها کسب پول بیش از حد. اما منتقدان در مورد زمان بندی و گفت: می سی سی پی است که به دنبال زباله در محل اشتباه است.

می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی: آنچه ما می دانیم تا کنون

بحث اتفاق افتاده روز پس از حسابرس Shad سفید اعلام کرد که مدیر سابق می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی و پنج نفر دیگر شده بود تحت تعقیب به اتهام به misspending از میلیون ها نفر از دلار است که باید صرف شده برای کمک به مردم فقیر. سفید یک جمهوری خواه آن را به نام بزرگترین اختلاس صورت در می سی سی پی در حداقل 20 سال است.

“زمان افتضاح است” گفت: جمهوری خواه ایالت جاش Harkins از فلووود حامی این لایحه که به تصویب سه شنبه.

Harkins گفت: او مشغول به کار بود با سفید پس از ماه گذشته در پیشنهادی به منظور بررسی درآمد از مردم دریافت مدیکید یا کمک از برنامه های اداره شده توسط وزارت خدمات انسانی. یکی از کمک های موقت به خانواده های نیازمند — برنامه متصل به اختلاس مورد. دیگر Supplemental Nutrition Assistance Program.

دریافت کنندگان خود را به ارائه اسناد و مدارک و نه همه دریافت کنندگان اطلاعات مالیاتی خواهد بود بررسی می شود. Harkins گفت: وزارت امور خارجه از درآمد را به حسابرس دسترسی به اظهارنامه مالیاتی از یک نمونه از مردم در هر برنامه.

دموکرات ایالت جان Horhn جکسون گفت: رفاه تقلب بیشتر احتمال دارد به از ارائه دهندگان یا اعضای هیات برنامه از از دریافت کنندگان.

“این یک سیاست است که بیشتر مجازات فقیر مانند بیش از حد بسیاری از سیاست های ما در این دولت انجام” Horhn گفت.

جمهوری خواه ایالت آنجلا تپه پیکیون گفت: درآمد تأیید می گرفتن افرادی که دروغ در مورد چه مقدار پول آنها را برای دریافت پوشش بیمه و یا سایر مزایای پرداخت شده توسط مردم است.

“این منصفانه نیست و نه حق آن را به مالیات دهندگان ایالت می سی سی پی است که اگر یک فرد است که نباید این مالیات دهندگان مزایای … است که می تواند به ساخت یک میلیون دلار به خانه با یک استخر شنا در همان زمان که مالیات دهندگان پرداخت برای فرزندان خود مراقبت های پزشکی” هیل گفت.

سنا لایحه 2257 گذشت جمهوریخواهان کنترل سنا 34-15. همه بله رای آمد از جمهوری خواهان و همه بدون رای از دموکرات ها. برگزار شد برای امکان بیشتر بحث قبل از آن حرکت می کند به خانه برای کار بیشتر. هر دو مجلس باید به توافق برسند در این لایحه قبل از آن می توانید به فرماندار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>