می سی سی پی قانونگذاران رژیم صهیونیستی است. ریوز برای برخورد بیش از که کنترل $1.25 B در فدرال coronavirus پول

لدگر | No comments

می سی سی پی قانونگذاران خواهد reconvene جمعه — هفته زودتر از برنامه ریزی شده — به منظور کنترل $1.25 میلیارد دلار در فدرال coronavirus محرک مالی از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز.

ریوز حفظ او در قدرت به صرف مراقبت در قانون بودجه به عنوان فرماندار در دولت دیگر شرایط اضطراری. دفتر کار او شده است در حال توسعه قصد دارد در هفته های اخیر در مورد نحوه نظارت بر هزینه های فدرال که در حال حاضر سپرده به حساب دولت. سابق رژیم صهیونیستی. هیلی باربور که نظارت طوفان کاترینا امداد رسانی, توافق فرمانداران به مدت طولانی به حال اقتدار بیش از هزینه های اضطراری تحت قوانین ایالتی.

“من واقعا نمی خوانیم که مسئول این پول” ریوز گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “آنچه که من در مورد مراقبت از مردم است که به آن نیاز دارید و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر. ما نمی توانیم توسعه یک سیستم که در آن افرادی که نیاز به پول نمی تواند به سرعت به آن دسترسی داشته باشید. ما نمی توانیم یک سیستم است که با دقت ساخته شده است.”

قانونی رهبران روشن ساخته است این هفته آنها می خواهند برای به دست آوردن کنترل بیش از فدرال coronavirus پول است. رهبران مجلس نمایندگان و سنا با صدور نامه روز شنبه دستور وزارت اقتصاد و دارایی و دولت به “حفظ کل مقدار” امداد بودجه تا نمایندگان مجلس با تعیین نحوه توزیع آنها.

چند قانونگذاران تایید شنبه صبح که بحث شده بود در جریان به reconvene در کنگره. و در اواخر روز پنجشنبه دگرمن. Gov. Delbert Hosemann را تایید قانونگذاران در خواهد آمد در 1 بعد از ظهر جمعه.

قوه مقننه شده است در زنگ تفریح از اواسط ماه مارس با توجه به کروناویروس و در اوایل این هفته منتشر شد برنامه ای برای بازگشت مارس 18. می سی سی پی امروز برای اولین بار گزارش شده است ممکن است در اوایل بازگشت.

تشکر. رابرت جانسون از نچیز ، رهبر حزب دموکرات مجلس گفت: وجود توافق دو حزبی است که مجلس باید نظارت بر نحوه صرف این coronavirus کمک های مالی نه فرماندار. قانونگذاران گفت: ممکن است آنها را برای بازگشت فقط یک زمان کوتاه به تصویب قانون حفاری قدرت خود را بیش از مراقبت در عمل صرف و سپس رفتن به زنگ تفریح دوباره تا مارس 18.

که در آن نقطه آنها آغاز خواهد شد هش که چگونه به صرف $1.25 میلیارد دلار است.

مرتبط: در میان coronavirus همه گیر می سی سی پی مقننه خواهد reconvene در 18 مه

“امیدوارم از آن خواهد شد یک مبارزه اگر مجلس شرکت می ایستد و می ایستد با هم” جانسون گفت. “قوه مقننه است نه آماده شدن برای صرفنظر کردن از قدرت خود را به پول مناسب برای ایالت می سی سی پی.”

سخنران برای مجلس فیلیپ کان و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann که نظارت سنا بازگشت نیست پیام به دنبال نظر پنج شنبه. انتشار اخبار از Hosemann است گفت که او و کان امر برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه قبل از دیدار با قانونگذاران.

دو مرد با ارسال چهار نامه به لیز ولش موقت اجرایی مدیر گروه مالی و اداری درخواست که هیچ ویروس امداد بودجه صرف شود تا قوه مقننه “را فراهم می کند آموزش از طریق آن تخصیص روند.”

“این نامه ای است که به شما اطلاع می سی سی پی مقننه خواهد بود در جلسه در مدت کوتاهی به طرح قانون اساسی تخصیص این بودجه به آدرس می سی سی پی را فوری و نیازهای آینده و در پاسخ به COVID-19 سلامت و بحران اقتصادی” نوشت: Hosemann و کان هر دو حزب جمهوریخواه. آنها گفت که “ما درک” دولت در حال حاضر دریافت مراقبت های عمل پول است.

مرتبط: بهداشت ، راجر ترکه یا چوب کوتاه مدل لباس هاید-Smith تاریخ رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز در coronavirus توجیهی

ریوز نوشته شده در مورد مراقبت در قانون بودجه در رسانه های اجتماعی شنبه, نوشتن آن است که “کار من به مطمئن شوید که اضطراری فدرال پول از مراقبت های عمل استفاده می شود برای کمک به Mississippians که به آن نیاز دارید.

“ما باید به طور شفاف,” او نوشت. “ما باید مراقب باشید. ما باید مطمئن شوید که پول در دست راست چون همیشه وجود دارد برخی از افرادی که می خواهید به استفاده از یک بحران است.”

او گذاشته چند اولویت های بهتر از جمله آموزش از راه دور منابع برای دانش آموزان, کسب و کار کوچک کمک, برای کمک به دولت های محلی و پول اضافی برای دولت را تحت الشعاع بیکاری سیستم.

در روز پنج شنبه ریوز گفت که او می خواهد به نگه داشتن کنترل بر هزینه اما گفت که او “امیدوار” او می تواند با این کار قانونی رهبران خود را چگونه صرف شده است. او گفت: با او صحبت می سی سی پی, قانونی, سیاه, انجمن, اعضای, در اوایل این هفته برای ورودی چگونه به صرف مراقبت در عمل بودجه. دفتر او به دنبال شخص ثالث مدیر است که نظارت بر حسابداری و حقوقی مسائل مربوط به پول او گفت: برای اطمینان از آن است که صرف در دستورالعمل های فدرال.

“من نمی خواهم یک مبارزه سیاسی برای پایان دادن به تأخیر انداختن پول Mississippians نیاز” ریوز گفت. “من فکر نمی کنم رفتن وجود دارد به مراتب همدردی از Mississippians بیش از این سیاسی نبرد.”

باربور گفت: شیپور لجر که دولت قانون و یک سری از گذشته می سی سی پی بلایای طبیعی از جمله کاترینا — باید به وضوح سیگنال به نمایندگان مجلس که فرماندار به قدرت بیش فدرال کمک هزینه در طول یک اورژانس است. خواه با اشاره به دو دولت اساسنامه که نماینده این قدرت به فرماندار.

“عقل سلیم می گوید ما می خواهیم به حرکت سریع ما می خواهیم قادر به بگویید که دولت فدرال آنچه ما می خواهیم انجام دهیم (با پول) و مطمئن شوید که آنها در حال رفتن به شی به آن” باربور گفت. “و کسی به اتهام نیست 174 مردم است.”

باربور گفت: پس کاترینا قوه مقننه — و سپس تحت کنترل دموکرات ها — هرگز ساخته شده شبیه بازی قدرت به چنگ کنترل فدرال بودجه امداد. باربور با اشاره به یک نقل قول و سپس-مجلس بیلی جولیا گفت: “هیچ کس در مجلس انتظار می رود ما را بیش از تصاحب پول است.”

اما باربور از سمت چپ بقیه نقل قول که در آن McCoy در انتقاد از او را. McCoy در اولین ابراز نارضایتی قانونگذاران شنیده بود “هیچ چیز از فرماندار zilch در مورد این که چگونه این میلیاردها فدرال دلار صرف خواهد شد.” و او بعد از آن اضافه شده است که آن را “مضحک است که قوه مقننه نمی آورد به جدول به نمایندگی از مردم ما” چگونه به صرف طوفان امداد رسانی بودجه.

“هیچ کس تا کنون در قوه مقننه در دولت, در دولت های محلی — هیچ کس تا کنون ادعا کرد که هر کسی (به غیر از فرماندار) به قدرت تحت سی سی پی و تاریخ سیاسی به تصمیم می گیرید که چگونه است که پول خواهد بود اختصاص,” باربور گفت.

پانزده سال بعد برخی از قانونگذاران آن را متفاوت ببینند.

“سه میلیون نفر در ایالت می سی سی پی, نمایندگی 174 قانون گذاران بهتر خدمت کرده است با این تصمیم از هزینه های $1.25 میلیارد دلار ساخته شده توسط آنها (قانونگذاران)” نه فرماندار گفت: سناتور. Derrick سیمونز از گرین ویل ، رهبر حزب دموکرات مجلس سنا.

چگونه خواهد قانونگذاران به احتمال زیاد می خواهید به صرف پول ؟ به نظر می رسد در بسیاری از همان راه ریوز امیدوار است — اما آنها می خواهند نهایی می گویند بیش از چگونه آن را انجام داده است. گسترش پهنای باند اینترنت در دولت برای کمک به دانش آموز آموزش از راه دور در طول coronavirus به احتمال زیاد به یک مرکزی موضوع بحث به عنوان پول بیشتر برای بهداشت عمومی و ردیابی ویروس موارد قانونگذاران گفت.

علاوه بر قانونگذاران شنبه با اشاره به چشم انداز اجاره کمک اضافی کسب و کار کوچک کمک و منابع مالی برای بهبود وضعیت این سیستم رای گیری قبل از ریاست جمهوری.

بازگشت به ساختمان کاپیتول در میان همه گیر آسان نخواهد بود و اجتماعی فاصله و برنامه های دیگر به احتمال زیاد نیاز به firmed قبل از آنها بازگشت. هر دو مجلس نمایندگان و سناتور نشستن نزدیک به هم.

چند قانونگذاران دوشنبه پیشنهاد کرد احتمال این که هر اتاق خواهد بود تا حدودی خالی زیادی از زمان با قانونگذاران گوش دادن یا تماشای رسیدگی در جای دیگر در ساختمان و بازگشت در گروه های کوچکتر به یک سخنرانی و یا یک رای. متوسط چک قبل از ورود به ساختمان است و احتمال دیگر بحث شده است.

Hosemann را در انتشار اخبار اشاره نمی کند هر اجتماعی-دورى برنامه.

حتی اگر قانونگذاران را در ابتدا با تصویب قانون کنترل مصرف پول ریوز می تواند آن را وتو. دو سوم هر دو مجلس سنا و مجلس نیاز به رای وتو و با تصویب این لایحه است.

سناتور. Brice Wiggins, R-Pascagoula در توییتر نوشت روز شنبه که “پنجه” بودند بیرون آمدن بیش از کسی است که قدرت به صرف پول است. او در مصاحبه ای گفت: در حالی که قوه مقننه دارای قدرت مناسب پول قانونگذاران باید در نظر بسیاری از نیاز به کمک های فدرال در حال حاضر با توجه به همه گیر.

“در حالی که ما در حال چانه زدن بر سر این موضوع وجود دارد که شهروندان می سی سی پی که بیکار هستند که مضطرب هستند که در خط مقدم درمان COVID بیماران,” او گفت:. “من فقط می توانید تصور کنید آنچه را که آنها در حال فکر کردن. در پایان روز این است که در مورد آنها و چگونه به آنها کمک کند. من نگران هستم که می تواند از دست داده است.”

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>