می سی سی پی نمایندگان به توقف قانون گذاری جلسه بیش از coronavirus

لدگر | No comments

بالا می سی سی پی به قانونگذاران اعلام کرد آنها قصد دارند به تعلیق قانونی جلسه با توجه به گسترش جدید کروناویروس.

سخنران فیلیپ کان گفت: خانه اعضای دولت که افسر بهداشت دکتر توماس دابز توصیه مجلس به طور موقت تعطیل شنبه.

کان گفت: او با سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann که نظارت سنا بر روی دو قطعه از قانون — یکی به تعلیق مقننه و دیگر به منظور کمک به دولت های محلی و کارکنان و از جمله مربیان است. کارمندان دولت نیست و نیاز به مجوز قانونی پرداخت می شود و در طول coronavirus shutdown.

انتظار می رود که اعضای رای در هر دو صورتحساب سه شنبه. پرداخت مرخصی لایحه بود در حال نهایی صبح روز سه شنبه. این لایحه را به حالت تعلیق جلسه اجازه می دهد قانون دوباره در تاریخ بعد و با پایان ژوئن 9 یا گسترش فراتر از آن در صورت نیاز.

خانه رهبر اقلیت رابرت جانسون, D-Natchez خواسته Gunn که آیا قوه مقننه در نظر بگیرید یک پیشنهاد او ظ روز شنبه که همچنین ارائه برخی از کمک به کارگران بیکار در بخش خصوصی است.

کان که آیا اختصاص این لایحه به کمیته وجود دارد گفت: زمان به اندازه کافی به آن را در نظر بگیرید.

جانسون گفت: شیپور لجر که درست نیست. جانسون گفت: مجلس می تواند با تصویب قوانین شنبه که به تسکین موقت به خدمات کارگران صنعت رستوران کارگران و هر گونه کارکنان بخش خصوصی که اصلا پرداخت مرخصی استعلاجی و می توان با یک رکود اقتصادی.

“شما در مورد به پرتاب آنها را در زیر اتوبوس” جانسون گفت.

کان را به حالت تعلیق در قوه مقننه می آید کمتر از یک روز پس از او گفت: قوه مقننه در ادامه به صورت عادی. می سی سی پی مقننه ملاقات در اواخر بعد از ظهر دوشنبه حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه می شود محدود کردن تجمعات به 10 نفر یا کمتر.

می سی سی پی coronavirus: آنچه کارکنان دولت نیاز به دانستن

Coronavirus موارد پرش در می سی سی پی: در حال حاضر در 21

دابز تکرار تهمت توصیه به محدود کردن تجمعات در یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی. دابز گفت: این امر به ویژه خطرناک برای افراد سنین 65 ساله و مسن تر در گروه 10. وجود دارد چند ده قانونگذاران که سقوط به دسته.

دابز قبلا توصیه می شود که تنها قانونگذاران و دیگر ضروری به کارکنان اجازه داده می شود در کنگره. وجود سردرگمی در مورد کسی که باید اجازه دهید به داخل ساختمان و چه کسی باید تبدیل دور در روز دوشنبه.

مجلس هنوز هفته ای از کار را به انجام و در اصل برنامه ریزی شده برای پایان آوریل 3.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>