می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به تغییر پرچم دولت: هیچ مؤتلفه آرم

لدگر | No comments

می سی سی پی پرچم و آن هم نبرد آرم رود که در روزهای آینده به عنوان نمایندگان مجلس با رای اکثریت یکشنبه برای انتخاب یک دولت جدید بنر.

خانه بیل 1796 حذف زمان پرچم و مجموعه در حرکت روند از چیدن دیگر طراحی شده است. این لایحه در حال حاضر به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز برای امضای خود را. ریوز متعهد شده است که او آن را نشانه.

خانه رای داده 91-23 و سنا 37-14 به تصویب پرچم-تغییر قانون. این انتخابات به دنبال روز از بحث های داغ و فشار از کسب و کار و رهبران مذهبی و مقامات دولتی و ورزشکاران به آن را حذف کنید. می سی سی پی است که دولت تنها پرچم شامل مؤتلفه نبرد آرم در طراحی آن است.

“امروز ما و بقیه ملت می تواند نگاه در کشور ما با چشم های جدید با غرور و امید” مجلس فیلیپ کان R-کلینتون گفت: پس اتاق خود را رای.

“این که آیا شما و یا سیاه و سفید غنی یا فقیر دموکرات یا جمهوری خواه من از شما امروز به ایستادگی در نام از تاریخ” گفت: دریک سیمونز D-Greenville جلوتر از سنا رای دادن. “بیایید رای امروز برای می سی سی پی فردا.”

پس از ریوز این لایحه را امضا پرچم باید ظرف 15 روز در ساختمان های دولتی در سراسر کشور. مدت کوتاهی پس از نه عضو کمیسیون منصوب خواهد شد توسط Gunn دگرمن. Gov. Delbert Hosemann و ریوز برای انتخاب یک طراحی جدید است که باید شامل عبارت “به خدا ایمان داریم” و نمی تواند شامل مؤتلفه نبرد آرم.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

یک روز قبل از آن: نمایندگان مجلس با تصویب قطعنامه می سی سی پی, پرچم دولت انتظار می رود به پایین می آیند

رای دهندگان خواهد شد و سپس تایید یا رد آن طرح در ماه نوامبر. اگر آنها آن را رد کمیسیون خواهد شروع روند دوباره. اگر آنها تصویب قوه مقننه را تصویب کرده است که در طراحی 2021 جلسه رسمی جدید پرچم را به پرواز در سال آینده.

روز یکشنبه در نتیجه تمام شد اما مطمئن باشید پس از قانونگذاران حال امن دو سوم اکثریت را به حالت تعلیق در قوانین و در نظر گرفتن پرچم تغییر قانون یک روز پیش از آن. یک تعداد انگشت شماری از نمایندگان اضافی رای به تغییر پرچم یکشنبه نسبت به روز شنبه.

یکی از آنها بود تشکر. جری ترنر از Baldwyn جمهوری خواه رئیس کمیته که در آن پرچم قوانین نشات گرفته است. او گفت که او می خواهم تلاش با نحوه رای دادن. او دعا وجود دارد و اشک به او اعطا با همسر خود در روز های اخیر. در نهایت او تصمیم گرفت که از بین بردن این پرچم می تواند نسبت به پله بر روی یک “قطار وحدت.”

یا برابر ؟ در اینجا این است که چگونه هر یک از مجلس رای دادند در می سی سی پی امور خارجه پرچم قطعنامه

“این چیزی است که همه ما دعا, برای, این چیزی است که همه ما صحبت در مورد” سفید مجلس گفت: از همکاران خود را قبل از رای گیری. “امروز شما می توانید بلیط خود را برای این قطار از وحدت. و این که قطار رهبری برای یک سرنوشت به نام وحدت. من در مورد شما نمی دانم اما من می خواهم به یکی از اولین کسانی که برای دریافت بلیط من به در که قطار.”

تشکر. Trey Lamar از لمبرت در میان اولین برجسته قانونگذاران جمهوریخواه کنگره علنا فشار برای پرچم تغییر قانون در هفته های اخیر. روز یکشنبه او را از نزدیک تماشا به عنوان Gunn صحبت با رسانه ها پس از انتخابات.

“این چیزی بود که من می دانستم که من قلب من برای یک مدت زمان طولانی بود که چیزی که حق انجام خواهد آمد سرانجام” لامار گفت: شیپور لجر. “اما زمانی که خارج از گروه SEC, NCAA به طور جدی شروع به تصمیم گیری است که در حال رفتن به صدمه زدن به ما دانش آموزان صدمه دیده است کسب و کار ما است که حمایت از این جوامع است که ارائه فرصت برای این بحث به افزایش به سطح دیگری.

“آن را دلیلی برای ایجاد تغییر” او افزود: “اما آن را به ما ارائه با فرصت به این بحث بسیار جدی در سطح.”

روز تاریخی در می سی سی پی: لحظات کلیدی که هموار راه را برای پرچم دولت برای تغییر

تشکر. رابرت جانسون از نچیز گفت: رای و بحث است که منجر به آن کمک کرد پل نژادی تقسیم در قوه مقننه است. این رهبر حزب دموکرات مجلس, که سیاه و سفید است گفت: برخی از سفید همکاران در روزهای اخیر آغاز شده بود “به درک و احساس همان چیزی است که من بوده ام احساس 61 سال از زندگی من است.”

در حال حاضر که پرچم شده است تا در نهایت تغییر تمرکز بیشتر می تواند قرار داده شده در دولت بالا نرخ فقر و فقیر سلامت جانسون گفت.

“در حال حاضر که این کار انجام شود مردم شروع به نگاه کنید و ببینید که چه چیزی واقعی می سی سی پی,” او اضافه شده است. “آنها شروع به دیدن ما بیش از آنچه که پرچم نشان دهنده. که ما کسانی هستند که برای هر یک از دیگر که مایل به کار با هم و که مایل به رفتن به جلو با هم.”

این داستان به روز خواهد شد.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>