می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به تمدید جلسه از طریق 2020 برای مقابله با کروناویروس پاسخ, بودجه

لدگر | No comments

می سی سی پی قانونگذاران پیشرفته یک برنامه جمعه که اجازه می دهد آنها را به بازگشت هر زمان برای مقابله با کروناویروس بودجه و پاسخ از طریق پایان این سال است.

می سی سی پی قانونی جلسات در ماه ژانویه شروع و به طور معمول در آخرین 90 روز و یا تا 125 روز در شروع یک دوره جدید است. بسته بندی آنها در بهار مگر اینکه فرماندار تماس قانونگذاران را برای یک جلسه ویژه.

اما در این سال رفت و بلا استفاده که قانونگذاران مجبور به ترک پایتخت در اواسط ماه مارس بیش از نگرانی در مورد ویروس. بازگشت آنها دو بار به طور خلاصه از آن به بعد به چکش صورتحساب ویروس امداد کمک های مالی. و آنها تمام وقت در این هفته بسیاری از پوشیدن ماسک و مطابق با اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

مرتبط با: می سی سی پی وخیم چشم انداز: اکونومیست پیش بینی کرد $1.2 B از دست دادن درآمد از بیماری همه گیر کوروناویروس

روز سه شنبه مجلس به اتفاق آرا قطعنامه ای است که اجازه می دهد قانونگذاران به مرحله غیر معمول از گسترش این جلسه به صورت “پی در پی دوره سی روز” تا دسامبر. 31. آنها خواهد شد به احتمال زیاد ترک یک بار دیگر پس از عبور از یک بودجه در هفته آینده.

اما نامعلوم فرمت اجازه می دهد آنها را به گاه بازگشت به کاپیتول هر زمان از طریق Dec. 31 برای مقابله با کروناویروس سلامت پاسخ و بودجه.

این قطعنامه در حال حاضر می رود به سنا است که انتظار می رود به آن را در نظر پنج شنبه.

فرماندار معمولا دارای قدرت تصمیم گیری اگر قانونگذاران باید بازگشت به پایتخت در خارج از جلسه به مقابله با یک سیاست و یا بودجه موضوع است. فرماندار مجموعه در دستور کار برای کسانی که در جلسات ویژه — یکی از چند قدرت او بیش از قوه مقننه است.

مرتبط با: خود را کوچک کسب و کار واجد شرایط برای $300M COVID-19 امداد پول ؟ آنچه شما نیاز به دانستن

اما قطعنامه جدید می دهد قدرت بیشتر به قانونگذاران اجازه می دهد بلندگو فیلیپ کان و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann به طور مشترک تصمیم می گیرید که قانونگذاران باید بازگشت از طریق Dec. 31 و آنچه آنها باید مقابله با.

قانونی رهبران و فرماندار — همه خواهان مبارزه در هفته های اخیر بیش از که تا به حال قدرت به distrubute $1.25 میلیارد دلار در فدرال ویروس بودجه امداد تحت مراقبت عمل می کنند. قانونگذاران در نهایت کشتی کنترل بودجه و توزیع اولیه 300 میلیون دلار به کسب و کارهای کوچک.

زمانی که آنها قرار داده و در این جلسه در مکث در ماه مارس قانونگذاران توافق آنها باز خواهد گشت زمانی که آن را امن و قرار دادن تا جلسه ماه جولای 12. اما قطعنامه جدید حذف که پایان تاریخ و فراهم می کند برای یک فرمت اولیه از تاریخ 10 ژوئیه تا اوت 8. آن را نیز حذف رویه های دیگر مهلت برای پرداخت صورتحساب است که مقابله با کروناویروس پاسخ.

قانونگذاران انتظار می رود به چکش بودجه برای سال آینده در ماه ژوئن. اما آنها ممکن است نیاز به چندین بار در ماه های آینده برای پاسخ به بحران از جمله اگر کنگره را عوض بیشتر تسکین کمک های مالی به ایالات متحده.

Speaker Pro Tem Jason سفید, R-غرب گفت: نمایندگان در این جلسه پسوند پیشنهاد خواهد آمد “بدون هیچ هزینه اضافی به مالیات دهندگان است.” جمعه بود و تنها 56 بعد از چه قرار بود تا 125 روز جلسه گفت: از آنجا که نمایندگان مجلس در زمان چند هفته ، او گفت: این بدان معناست که آنها بعید است به صرف زمان بیشتری را در جکسون از آنها را برای یک جلسه عادی.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>